Gmail тепер працює без Інтернету; Ось як увімкнути параметр офлайн-пошти!

Gmail від Google, безсумнівно, є однією з найбільш використовуваних служб електронної пошти на ринку, і Google часто покращує її, додаючи нові функції та зміни. Тепер гігант Маунтін-В’ю додав можливість використовувати Gmail офлайн без активного підключення до Інтернету. Дізнайтеся, як увімкнути автономний режим у Gmail і як він працює прямо тут!

Як користуватися Gmail офлайн: посібник (2022)

Служби електронної пошти, як-от Gmail або будь-які інші служби, вимагають активного підключення до Інтернету, щоб користувачі могли перевіряти свою поштову скриньку, отримувати нові листи та відповідати на них. Однак, якщо для Gmail увімкнено автономний режим пошти, користувачі зможуть отримати доступ до майже всіх функцій служби електронної пошти Google без Інтернету. Вони зможуть перевіряти свою поштову скриньку, відкривати непрочитані листи та навіть надсилати нові листи одержувачам.

  Як спілкуватися з друзями в «Animal Crossing: New Horizons»

Отже, якщо ви хочете використовувати офлайн-режим для Gmail, виконайте наведені нижче дії, щоб негайно розпочати роботу.

  • Відкрийте свій обліковий запис Gmail на комп’ютері Mac, Linux або Windows і перейдіть до налаштувань за допомогою значка гвинтика у верхньому правому куті. У спливаючому меню виберіть «Переглянути всі налаштування», щоб відкрити меню налаштувань.

  • Перейдіть на вкладку «Офлайн» на верхній панелі навігації.

  • На цій сторінці встановіть прапорець «Увімкнути офлайн-пошту», щоб увімкнути автономний режим для Gmail. Ви також можете вибрати потрібні параметри для функції.

  • Після завершення натисніть кнопку «Зберегти зміни» внизу.

Коли офлайн-режим увімкнено, Gmail автоматично синхронізуватиме ваші останні електронні листи для офлайн-доступу та зберігатиме їх протягом певного періоду, від 7 до 90 днів.

  Як виправити, що адаптер DisplayPort на HDMI не працює

Однак варто зазначити, що надсилання електронного листа в автономному режимі насправді не надішле лист одержувачу. Натомість він збереже створений лист у папці «Вихідні» та надішле його, як тільки користувач знову під’єднається до мережі. Google також пропонує користувачам створювати закладки Gmail у своїх браузерах Chrome, щоб легко отримати доступ до платформи в автономному режимі.

Ви можете дізнатися більше про автономний режим для Gmail на офіційній сторінці підтримки Google. Крім того, повідомте нам свої думки з цього приводу в коментарях нижче.