GIFDeck перетворює презентації на SlideShare у GIF-файли

| | 0 Comments| 1:35 AM
Categories:

Важливе питання, яке закликає поставити сучасна технологія: «Чи можна використовувати GIF-файли для чогось іншого, крім дотепних коментарів в Інтернеті?». Само собою зрозуміло, що життя дає нам дуже мало моментів, коли насправді можна використовувати GIF, і ще менше моментів, коли таке використання було б доречним. Зустрічайте GIFDeck; це чудовий маленький сервіс, який перетворює презентації на SlideShare у GIF-файли. За замовчуванням він перетворює перші десять слайдів, хоча ви можете додати більше, якщо потрібно. Остаточний вихідний GIF можна зберегти на локальному диску та використовувати практично будь-яким способом.

  Нові функції в OS X Yosemite

Щоб перетворити презентацію на GIF, вставте її посилання та натисніть Надіслати. Це перетворить перші десять слайдів у GIF. Оскільки ви конвертуєте презентацію, а не відео, вам не доведеться турбуватися про частоту кадрів, але ви можете налаштувати швидкість, яка впливає на те, як довго слайд буде видимим, доки він не переключиться на наступний. Щоб зробити це та включити більше десяти слайдів до остаточного GIF-файлу, клацніть значок маленького зубчатого колеса, і він розгорнеться, щоб відобразити параметри кількості слайдів, які потрібно включити, інтервалу між зміною слайдів та розміру кінцевого GIF-файлу.

Натисніть Надіслати, і програма надасть вам GIF. Натисніть Зберегти, щоб зберегти його на робочому столі. Якість GIF гарна і дуже зручна. Насправді це досить добре, щоб використовувати його в самій презентації.

  Чому люди відновлюють старовинні комп’ютери і як ви також можете

Якщо вам цікаво, де можна використовувати GIF-файл презентації, то GIFDeck дає вам кілька пропозицій, мій улюблений варіант — використовувати його, коли ви пишете в Twitter. Це чудовий інструмент для людей, які відвідують конференції або виступають на них. Ви можете дати своїй аудиторії попередній перегляд презентації, яка має бути проведена, або навіть використовувати її як інструмент продажів.

GIFDeck має різні розміри для GIF-файлів, але, крім цього, немає способу зменшити розмір файлу. Ви можете стиснути його пізніше, якщо у вас є відповідна програма для цього.

Відвідайте GIFDeck

Через Digital Inspiration

  Як навчити Face ID бути більш точним