FX на Hulu запускається сьогодні: ось що вам потрібно знати

Привітали як а трансформаційний крок вперед Керівники обох брендів, що належать Disney, новий FX на платформі Hulu, який буде запущено сьогодні, 2 березня 2020 р. об’єднати весь вміст FX і FXX, старі й нові, виключно на популярному потоковому сервісі Hulu.

На Hulu вже є безліч вмісту FX та FXX. Незважаючи на те, що деякі серіали частково доступні на інших платформах, Disney продовжує намагатися створити найпростіший план Hulu, що залежить від реклами ($5,99/міс), конкурувати з планами Netflix без реклами ($8,99 – $15,99/міс) і власним сервісом Disney+ ( 6,99 доларів США на місяць).

Усі чотири підписки Hulu, включаючи Hulu, Hulu (без реклами), Hulu + Live TV і Hulu (без реклами) + Live TV, матимуть доступ до FX на Hulu. Цей FX на вміст Hulu матиме рекламу, лише якщо її має ваш обліковий запис.

  Як вибірково синхронізувати папки з Google Диском

Для доступу до фільмів FXM на Hulu наразі потрібна підписка Hulu + Live TV (54,99 доларів США на місяць), оскільки це в першу чергу послуга, орієнтована на кабель. Ніщо не вказує на те, що це зміниться, коли FX на Hulu запуститься 2 березня. Оскільки всі чотири організації належать The Walt Disney Company, весь вміст FX, FXX та FXM у доступному для огляду майбутньому транслюватиметься виключно через Hulu.

Буде представлено це нове «всеосяжне вираження бренду FX». чотири абсолютно нові шоу FX Originals:

Місіс Америка (15 квітня), драма про головну супротивницю Поправки про рівні права у 1970-х роках Філліс Шлафлі (Кейт Бланшетт).
Розробники (5 березня), трилер від Алекса Гарленда (28 днів потому, Сонячне світло, знищення) про розслідування комп’ютерного інженера Лілі Чан (Соноя Мізуно) щодо компанії з квантових обчислень, яку керує Форест (Нік Офферман).
Учитель (2020), драма про приміську вчительку середньої школи Клер (Кейт Мара) та її роман зі своїм учнем Еріком (Нік Робінсон).
Старий (2020), трилер про колишнього офіцера розвідки Девіда Чейза (Джефф Бріджес), який повертається до смертельної шпигунської гри, заснований на однойменному романі Томаса Перрі 2017 року.

  Як використовувати регулятор гучності на Apple AirPods

На відміну від моделі Netflix щодо випуску всіх епізодів нового сезону однією партією, нові епізоди цих ексклюзивів FX на Hulu стануть доступними один за одним щотижня о 12:01 за східним часом.

Більшість улюблених лінійок FX і FXX тепер також транслюватимуться виключно через Hulu, зокрема:

Американська історія жахів
лучник
Атланта
Фосс/Вердон
У Філадельфії завжди сонячно
Виправданий
Щит
Що ми робимо в тіні
І більше!

FX на Hulu надає величезну кількість контенту для вас і ваших друзів за відносно низьку ціну. Хоча реклама може дратувати, низька ціна в 5,99 дол. США на місяць за можливість отримати доступ до всього найкращого вмісту з основного каналу основного кабелю є чудовою пропозицією для різців шнурів у всьому світі.

  Як отримати віртуальну кнопку «Додому» на iPhone X