Focal (бета-версія) прагне бути єдиним додатком для камери, щоб керувати ними всіма [Android]

| | 0 Comments| 6:19 PM
Categories:

Я перший скажу, що мало що в цьому світі може перевершити додаток Камера від Google. Я ще не знайшов нічого близького для Android чи iOS. Сказавши це, завжди є шанс, що з’явиться щось краще або щось інше. Focal — це новий додаток для камери для Android, і перш ніж читати далі, знайте, що він знаходиться в бета-версії та має помилки. Це всеосяжний додаток для запису відео або фотографій з кількома режимами спалаху, балансом білого, сюжетним режимом, зйомкою HDR, ефектами, налаштуванням експозиції та режимом серії.

Ви можете налаштувати фокус, торкнувшись будь-де на екрані. Діаметр фокусної зони фіксований, що дещо розчаровує. Щоб відкрити багато налаштувань, які підтримує додаток, проведіть пальцем вправо. Тут ви зіткнетеся з однією з помилок програми. Щоб вийняти панель і затриматися, потрібно кілька помахів. Спалах і автоматичний баланс білого досить поширені в програмах для камер. Сюжетний режим — це налаштування освітлення для місця, де ви робите фотографію. Пляжний режим, світло свічок, феєрверк, пейзажний та нічний режими створюють кращі фотографії при доступному освітленні.

  Нові функції Firefox 35 для комп’ютера та Android

Функція HDR також досить стандартна. Ефекти дозволяють встановити колірний фільтр для фотографування. Ефекти фільтрів можна побачити наживо, коли ви фокусуєтеся на своєму об’єкті. Режим експозиції дозволяє збільшити або зменшити кількість світла на фотографії. Кожну панель можна закріпити на видошукачі, щоб ви могли швидко отримати до неї доступ. Прокрутіть ліву панель керування вниз, і ви зможете встановити таймер, а також керувати налаштуваннями для фотографії. Ви можете керувати розміром фотографії, увімкнути кільце експозиції, яке відображатиметься вздовж фокального кільця, і ввімкнути сітку, натиснувши Правило третіх.

Основна помилка, з якою ми зіткнулися, полягала в тому, що вона говорить, що для зйомки фотографії потрібно в будь-якому місці екрана, але все, що робить, це змінює розташування фокусної точки. Вам потрібно двічі торкнутися екрана, щоб перейти в режим швидкої зйомки (усі налаштування збережено), а потім торкнутися екрана, щоб зробити фотографію. Ви можете перейти до режиму фронтальної камери, режиму відео чи панорами, утримуючи й перетягнувши кнопку затвора до відповідного режиму. Щоб переглянути щойно зроблені фотографії, проведіть пальцем униз, а потім вліво або вправо, щоб перейти до тих, які ви зробили за допомогою програми.

  Horizon більше ніколи не дозволить вам записати ще одне вертикальне відео [Android]

Сама програма досить непогана, але помилки потрібно виправляти, і розробник шукає бета-тестерів.

Встановіть Focal із магазину Google Play