[Fixed] «Код помилки мережі Twitch 2000»: повний посібник

Categories:

Неприємно отримувати помилку №2000 під час трансляції на Twitch.

Twitch підняв прямі трансляції на зовсім інший рівень. У ньому багато речей, які запускаються в дію в будь-який момент, і спільнота, яка постійно зростає, долучилася до цього.

Наразі Twitch є домом для понад двох мільйонів глядачів і понад 80 тисяч стримерів, згідно з TwitchTracker. Отже, це дуже багато розваг і спроб заробити на життя тим, що їм подобається найбільше.

Однак код помилки 2000 інколи грає роль лиходія, що здебільшого є проблемою глядача, яка не дозволяє їм транслювати пряму трансляцію, тоді як інші функції, як-от чат, працюють нормально. Однак це траплялося і з творцями (лайв-стрімерами).

Джерело: reddit.com

Хоча є багато способів поглянути на це, найпоширенішою причиною є розширення браузера.

Більшість із нас використовує блокувальники реклами, і Twitch, схоже, не подобається, що цілком зрозуміло, оскільки реклама є одним із головних джерел доходу, особливо якщо ви не підписані на Twitch Turbo.

Крім того, іноді проблеми викликають DNS-сервери (пояснено пізніше).

Однак ми підсумували ці виправлення, які, швидше за все, повернуть вас на правильний шлях із Twitch.

Перевірте статус служби

Існує невелика ймовірність того, що сервери Twitch можуть перебувати на технічному обслуговуванні або мають певні проблеми.

  Що таке процес встановлення Twitch Minecraft?

Тому найкраще перевірити статус Twitch і почекати, якщо виникне проблема на стороні сервера. Однак перейдіть до перерахованих рішень, якщо всі системи Twitch здаються робочими.

Перезавантажити та перезапустити

Просте перезавантаження легко вирішує більшість проблем.

Залежно від браузера оновлення веб-сторінки може відрізнятися. Але, як правило, ви можете натиснути клавішу F5 у браузері на робочому столі та провести пальцем вниз по дисплею на смартфоні.

Тим не менш, ви можете просто закрити браузер або вкладку та знову відкрити їх, щоб побачити статус. Крім того, ви можете спробувати перезавантажити комп’ютер, щоб перевірити, чи можна знову транслювати пряму трансляцію.

Вимкніть розширення

Багато користувачів Twitch повідомили про нормалізацію після видалення розширень браузера, особливо блокувальників реклами та антитрекерів.

Щоб перевірити це, ви можете переключитися на інший браузер або режим анонімного перегляду, якщо ви не дозволили розширення там. У будь-якому випадку видаліть усі такі розширення та спробуйте знову транслювати.

І якщо ви можете її вирішити, спробуйте вимкнути додаткові компоненти по черзі, щоб зловити винуватця.

Нарешті, ви можете створити виняток для Twitch, який зазвичай виконується одним клацанням миші, але залежить від поточного розширення. Крім того, ви можете видалити це розширення взагалі.

(Не) Використовуйте VPN

У цьому випадку по обидва боки паркану є люди. Як правило, мережі VPN підробляють ваше геолокацію, змінюючи IP-адресу. Для деяких він надав їм доступ до Twitch.

Однак це може зробити навпаки, особливо якщо ви на роботі використовуєте корпоративну мережу VPN, яка могла повністю заблокувати кілька доменів.

  Як використовувати Amazon Music на Twitch Live Stream

Тож спробуйте VPN, наприклад NordVPN, ProtonVPN тощо, якщо ви використовуєте особисту мережу, і використовуйте інший пристрій, окрім офісного ноутбука, якщо ви на роботі.

Змінити налаштування DNS

Розглядайте DNS-сервери як посередників між браузером і веб-сайтами, які ви відвідуєте. Вони діють як сватівники та допомагають вам переглядати веб-сайт лише за його доменним іменем (наприклад, techukraine.net.com) без введення IP-адреси сервера (наприклад, 51.78.23.202).

Отже, ви можете зіткнутися з помилками мережі, якщо ваш DNS-сервер має застарілу інформацію. Тому все, що потрібно, це налаштувати налаштування DNS, щоб перенаправляти ваші запити DNS на інший сервер.

І це легко; однак процес залежить від платформи. Але ми допоможемо вам змінити DNS-сервери на Windows, Mac і Linux.

Очистити кеш

Кеш пришвидшує мережеві з’єднання, але іноді може спричиняти проблеми, якщо інформація змінюється в джерелі перед оновленням кешу.

Отже, цей крок стосується очищення кешу за допомогою веб-браузера. Я навів посилання на кілька статей, які можуть заощадити вам кілька пошуків: очищення кешу та файлів cookie в Google Chrome і Firefox.

Перезавантаження роутера

Це типове рішення багатьох проблем з Інтернетом. Все, що вам потрібно зробити, це вимкнути WiFi-роутер і почекати деякий час (15-30 хвилин), а потім завантажити його знову.

Це оновить налаштування мережі та, ймовірно, призначить іншу IP-адресу.

Спробуйте інший пристрій

Один Redditor повідомив, що Twitch добре працює на смартфоні, але видає цю помилку 2000 на Amazon Fire TV.

В ідеалі це не має залежати від пристрою, а сигналізує про несумісну конфігурацію програмного забезпечення. Проте варто спробувати його на кількох інших пристроях, щоб перевірити, чи працює він там.

  Виправте, що Twitch не переходить у повноекранний режим у Windows 10

Як уникнути помилки Twitch 2000?

Якщо ви дочитали до цього, ви знаєте, що потрібно для безперебійної трансляції.

 • Не використовуйте блокувальники реклами: хоча багато стрімерів Twitch роблять це просто з пристрасті, інші намагаються звести кінці з кінцями. Тому найкраще уникати використання таких блокувальників реклами, щоб підтримати творців і не отримувати таких помилок.
 • Уникайте використання VPN: якщо ви не на роботі, тому що найчастіше використання таких інструментів може спричинити проблеми з прямими трансляціями Twitch.
 • Використовуйте відомих провайдерів DNS: більшість провайдерів працюють нормально. Однак можна також спробувати вибрати загальнодоступні DNS-сервери, такі як Google, Cloudflare тощо, якщо виникнуть проблеми з мережею.
 • Повторна інсталяція: видаліть і повторно інсталюйте Twitch, якщо ви використовуєте рідну програму. Це очистить кеш програми та всі пов’язані з нею дані, вирішуючи будь-які проблеми з нею.
 • Це може бути проблема на стороні сервера: це може трапитися, навіть якщо ви в найкращому стані. Тож очікування або звернення до служби підтримки чи ваших колег по Twitch можуть допомогти вам краще зрозуміти це.
 • Смикай його!

  Помилка мережі: 2000, як випливає з назви, є помилкою мережі, яка впливає на пряму трансляцію, залишаючи інші функції, як-от чат, недоторканими.

  Найпоширенішим винуватцем таких помилок є розширення браузера. Тим не менш, ми також перерахували інші рішення.

  Але ми розуміємо бажання блокувати рекламу, тому ось наш посібник про те, як блокувати рекламу на Twitch.