Fix Zoom повідомляє, що наразі ви не маєте права зареєструватися в Zoom

| | 0 Comments| 6:23 PM
Categories:

Zoom змінив спосіб проведення онлайн-зустрічей. Zoom став загальновідомим ім’ям, коли мова йде про відеозв’язок. Платформа була вперше випущена в 2012 році і з того часу зібрала мільйони користувачів з усього світу. Найкраще в Zoom полягає в тому, що до нього можна отримати доступ із браузера без необхідності завантажувати його додаток. Він також підтримує кілька пристроїв, включаючи ПК з Windows, macOS, Android, iOS і ChromeOS. Для офіційних цілей чи для випадкової зустрічі ви можете зареєструватися на платформі та почати працювати з нею за допомогою простого інтерфейсу користувача. Хоча, незважаючи на всі переваги Zoom, деякі користувачі скаржилися на повідомлення Zoom про помилку «Наразі ви не маєте права зареєструватися в Zoom». Якщо ви один із цих користувачів і шукаєте вирішення цієї помилки, тоді ви потрапили на правильну сторінку. У нашому сьогоднішньому посібнику ми обговоримо помилку Zoom, яка не відповідає вимогам для реєстрації, і причини, які її викликають. Крім цього, ми також допоможемо вам перевірити вік Zoom і розкрити відповідний вік для Zoom. Отже, не зволікаючи, давайте почнемо досліджувати різні способи, за допомогою яких ви можете легко зареєструватися в Zoom без помилки відповідності вимогам.

Як виправити Zoom говорить, що ви зараз не маєте права зареєструватися в Zoom

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як усунути помилку Zoom: «Наразі ви не маєте права зареєструватися в Zoom».

Чому Zoom повідомляє, що ви зараз не маєте права зареєструватися в Zoom?

Для нових користувачів, які намагаються зареєструватися в Zoom, ви повинні знати, що з міркувань безпеки 16 є прийнятним віком для Zoom. Якщо вам виповнилося 16 років і вікові обмеження для вас не є проблемою, можливо, є кілька інших причин, які можуть призвести до зазначеної помилки, зокрема:

  • Налаштування веб-переглядача можуть призвести до того, що ви не зможете зареєструватися через проблеми зі Zoom.

  • Якщо ви намагаєтесь отримати доступ із обмеженої країни, може з’явитися помилка.
  • Наростання кешу браузера на вашому пристрої також може бути однією з причин.

  • Деякі розширення, які використовує ваш браузер, можуть блокувати доступ до Zoom.

Як виправити, що Zoom не відповідає вимогам для реєстрації

Коли ви добре знаєте причини помилки реєстрації в Zoom, їх легко виправити, як у цьому випадку. Отже, ви можете спробувати деякі відповідні виправлення, які допоможуть вам використовувати Zoom без будь-яких обмежень на вашому пристрої:

Спосіб 1: обхід вікових обмежень

Здебільшого проблеми з реєстрацією в Zoom виникають через вікову перевірку Zoom, яку неможливо пройти, якщо вам менше 16 років. Тому, якщо вам потрібно зареєструватися на платформі, щоб приєднатися до зустрічі класу Zoom, ви можете попросити когось старшого за вас, наприклад ваших батьків, зареєструватися від вашого імені. Це допоможе вам легко обійти політику вікових обмежень у Zoom.

Спосіб 2. Перевірте обмеження розташування

Окрім перевірки віку Zoom, наступне, про що ви повинні пам’ятати, це обмеження щодо місцезнаходження. Деякі країни не мають доступу до програми Zoom. Через деякі нормативні причини ви не зможете зареєструватися в Zoom, якщо ви отримуєте доступ до програми з таких країн:

  • Іран
  • Куба
  • Сирія
  • Північна Корея
  • Україна (Кримська область)

Спосіб 3: Видалити кеш браузера

Ще однією можливою причиною вашої неможливості зареєструватися в Zoom може бути кеш браузера. Браузер, який ви використовуєте для керування Zoom, міг зберегти тимчасові файли, якщо ви відвідували Zoom раніше та не змогли зареєструватися. Ці тимчасові файли в основному використовуються для прискорення процесу навігації, але в даному випадку вони отримують доступ до старої інформації, коли вам не вдалося скористатися Zoom. Отже, ви повинні очистити весь кеш свого браузера (Chrome). Якщо ви не знаєте, як це зробити, ви можете швидко переглянути наш посібник про те, як очистити кеш і файли cookie в Google Chrome.

Спосіб 4. Використовуйте режим анонімного перегляду

Zoom повідомляє, що наразі ви не маєте права зареєструватися в Zoom. Помилку також можна вирішити за допомогою режиму анонімного перегляду. Використання звичайного браузера може порушити ваш доступ до Zoom. Тому ви повинні отримати доступ до платформи за допомогою приватного браузера або режиму анонімного перегляду. Якщо ви використовуєте Chrome як браузер, перегляньте наш посібник про те, як увімкнути режим анонімного перегляду в Chrome, щоб допомогти вам спробувати цей метод.

Спосіб 5: Використовуйте інший пристрій або браузер

Ви також можете спробувати взагалі використати інший пристрій або браузер, щоб вирішити проблему реєстрації в Zoom. Користувачі, які отримали повідомлення про помилку щодо доступу до Zoom, змогли вирішити проблему за допомогою іншого ноутбука чи комп’ютера. Ви також можете спробувати окремий браузер, якщо ви використовуєте Chrome, зокрема Опера, Microsoft Edgeі інші.

Спосіб 6: Вимкніть розширення браузера

Якщо ви встановили розширення браузера або блокувальники реклами на своєму пристрої, навіть вони можуть стати причиною того, що Zoom не відповідає вимогам для реєстрації. Тому ви повинні вимкнути розширення браузера на своєму пристрої, які заважають вам завершити реєстрацію. Виконайте наведені нижче дії, щоб вимкнути всі розширення веб-переглядача перед спробою реєстрації, щоб вирішити проблему перевірки віку Zoom.

1. Запустіть браузер Chrome на робочому столі та натисніть меню з трьома крапками у верхньому правому куті.

2. У меню виберіть Інші інструменти, а потім у наступному вікні натисніть Розширення.

3. Тепер вимкніть розширення, які присутні у вікні Розширень.

4. Повторіть процес для кожного розширення та закрийте браузер.

Спосіб 7: Перевстановіть Zoom

Ще одне виправлення, яке може допомогти вам вирішити проблему реєстрації в Zoom, — це видалення та повторне встановлення програми. Нове встановлення також допомагає у вирішенні проблем у додатку. Отже, ви можете спробувати процес повторної інсталяції, виконавши наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Великі значки, а потім виберіть Програми та функції.

3. Натисніть «Збільшити» зі списку та виберіть «Видалити» вгорі.

4. Дотримуючись інструкцій на екрані, щоб видалити програму, перезавантажте ПК.

5. Тепер запустіть браузер і Завантажити Zoom для вашого робочого столу.

6. Далі натисніть на файл ZoomInstaller внизу.

7. Після успішного встановлення увійдіть у свій обліковий запис Zoom.

Спосіб 8: Зверніться до служби підтримки Zoom

Якщо жоден із методів не працює для вас, ви можете спробувати зв’язатися з Підтримка Zoom щоб вирішити проблему реєстрації. Ви можете передати проблеми, з якими ви стикаєтеся, професіоналам, і вони допоможуть вам правильно вирішити проблему перевірки віку Zoom.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я не маю права використовувати Zoom?

Відповідь Проблеми з відповідністю під час використання Zoom здебільшого виникають під час введення неправильної дати народження. Крім того, ви повинні очистити кеш-пам’ять і файли cookie свого браузера, щоб вирішити цю помилку.

Q2. З якого віку можна користуватися Zoom?

Відповідь З міркувань безпеки існує вікове обмеження для використання Zoom, яке становить 16 років.

Q3. Чи кожен може зареєструвати обліковий запис Zoom?

Відповідь Так, кожен може зареєструвати обліковий запис Zoom, якщо він відповідає віковим критеріям для реєстрації на платформі.

Q4. Чому Zoom не дозволяє мені ввійти?

Відповідь Проблеми з входом у Zoom виникають, якщо є проблема з вашим паролем або електронною адресою, яку ви зареєстрували в Zoom.

Q5. Як я можу зареєструватися на Zoom як студент?

Відповідь Якщо ви студент і хочете зареєструватися в Zoom, ви можете використовувати електронну адресу школи. Отримавши лист від Zoom для активації облікового запису, запустіть Gmail і виберіть «Активувати обліковий запис».

***

Ми сподіваємося, що в нашому документі про Zoom зазначено, що наразі ви не маєте права зареєструватися в Zoom, вдалося висвітлити всі важливі факти про помилку та різні способи, за допомогою яких ви можете виправити цю ситуацію. Якщо так, дайте нам знати, який метод допоміг вам найбільше, залишивши свої коментарі нижче. Ви також можете надіслати свої запити та пропозиції.

  Як виконати зворотний пошук у відео