Fireflies, Krisp, tl;dv і Fathom — це інструменти ШІ для кращих зустрічей

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас наступні оновлення продуктів! 📣

Світлячки

Fireflies — це помічник зі штучним інтелектом, який централізовано записує, транскрибує та організовує всі зустрічі команди. Він використовується більш ніж одним лакхом компаній. Fireflies дають змогу шукати всі ваші минулі бесіди та створювати дії за лічені секунди.

Платформа на базі штучного інтелекту надає детальні огляди зустрічей, схеми, нотатки зустрічі, ключові слова та завдання.

Інструмент інтегрується з відомим програмним забезпеченням для зустрічей і планування, таким як Google Meet, Zoom, Teams Webex, RingCentral і Aircall, щоб користувачі могли швидко отримувати дані та інші деталі для дзвінків. Він також працює з такими комунікаційними платформами, як Slack, і CRM, як-от Salesforce, щоб забезпечити перетворення планів у скоординовані дії.

Його архітектура на основі ШІ швидко відстежує та переглядає 1-годинну зустріч за 5 хвилин. Користувачі можуть швидко переглянути елементи дій, завдання, запитання та інші критичні показники простими клацаннями, щоб побачити зустріч.

Це допомагає співпрацювати з вашими колегами, автоматизувати робочі процеси в CRM та використовувати інші додаткові функції, як-от показники аналізу конверсій, які допомагають вимірювати ефективність і покращувати продажі, підбір персоналу та інші внутрішні процеси.

  Чому вам слід оновити свій старий монітор комп’ютера

Крисп

Krisp — це передове програмне забезпечення шумозаглушення, призначене для покращення спілкування під час віртуальних зустрічей шляхом усунення фонового шуму під час дзвінків. Він покращує продуктивність онлайн-зустрічей завдяки Voice Clarity та Meeting Assistant на основі штучного інтелекту.

Krisp отримав численні нагороди, зокрема Gartner Cool Vendor, AI 50 Forbes, переможець Peoples Voice тощо.

Його технологія на основі штучного інтелекту забезпечує безперебійний і безперервний звук як для окремих людей, так і для команд. Найбільші компанії світу, включаючи AWS, Siemens, Accenture, Cisco, VMware, Sony, Solarwinds, Github та багато інших, довіряють Krisp.

Лише одним клацанням миші він функціонує як «розумний» бар’єр між вашим пристроєм і будь-яким інструментом онлайн-розмови, щоб усувати всі фонові шуми. Платформа пропонує придушення відлуння, придушення шуму та придушення фонового голосу.

За допомогою штучного інтелекту він забезпечує розшифровку зустрічей і нотатки зустрічей. Автоматичний підсумок зустрічі також корисний.

Він сумісний з різними системами зв’язку, а його зручний інтерфейс дозволяє користувачам зосередитися на розмові, а не турбуватися про переривання звуку. Це важливий інструмент для віддалених співробітників, віртуальних шкіл і цифрових кочівників.

  Як створити таблиці витрат і доходів в Microsoft Excel

tl;dv

tl;dv — це програма для запису зустрічей, яка підсумовує та записує ваші розмови з клієнтами, потенційними клієнтами та членами команди.

Півмільйона вибирають tl;dv. Це допомагає записувати дзвінки з кристально чистим аудіо та відео та миттєво отримувати їх із вашої колекції зустрічей. За допомогою програми Zoom або розширення Google Meet для Chrome ви можете записувати зустрічі безкоштовно.

Одразу отримуйте точні стенограми зустрічей для Zoom і Google Meet понад 25 мовами. За допомогою автоматичних міток доповідачів можна визначити, хто що сказав.

Використовуйте простий клік або ярлик, щоб швидко підсумувати найважливіші події ваших зустрічей. Тема буде швидко підсумована за допомогою AI Meeting Note Taker, що дозволить вам зосередитися на розмові. Шукайте теми зустрічей, щоб швидко визначити та зібрати всі розмови, пов’язані з ключовим словом.

Інструмент допоможе вам наздогнати обговорення бюджету, яке ви пропустили під час OOO або переглядати розмову з клієнтом, яку ви мали. Ніколи більше не забувайте завдання або не пропускайте інформацію про зустріч. Незалежно від того, чи це Notion, Google Docs, Slack, Salesforce або HubSpot, платформа легко взаємодіє з CRM та інструментами для спільної роботи.

  Найкращі способи відображення NFT у вашому домі

Fathom

Fathom — це безкоштовна програма Zoom, яка записує, транскрибує та виділяє ключові моменти ваших викликів Zoom, щоб ви могли зосередитися на розмові, а не робити нотатки. Коли ви клацаєте, щоб виділити розділ виклику Zoom, він чудесним чином підсумовує сказане. Він простий у використанні.

Це допоможе вам записувати, транскрибувати, виділяти та підсумовувати ваші зустрічі, щоб ви могли зосередитися на розмові. Це неймовірно просто налаштувати та почати роботу.

Він автоматично створює та синхронізує нотатки про виклики до всіх відповідних місць у вашій CRM.

Для розробки платформи використовувалися найкращі стандарти безпеки, такі як наскрізне шифрування, ретельний моніторинг і регулярне стороннє тестування на проникнення.

Як партнер із запуску програм Zoom, він пройшов аудит SOC2 типу 2 і ретельний аналіз безпеки.