Filelize синхронізує останні файли з бажаною службою хмарного сховища [Windows]

| | 0 Comments| 9:00 AM
Categories:

Dropbox дозволяє вибірково додавати файли та папки до облікового запису. Коли програму встановлено, до контекстного меню додається опція, яка дозволяє надсилати елемент у Dropbox. Якщо функції вибіркового завантаження вам недостатньо, просто тому, що це означає, що вам доведеться вручну додати файл до Dropbox, який ви іноді можете забути, то Filelize — це програма для Windows, яка автоматизує його. Додаток працює у фоновому режимі та працює з багатьма іншими службами хмарного сховища на додаток до Dropbox і завантажує нещодавно відкриті файли до вибраної служби. Для завантаження файлів у додатку потрібен відповідний настільний клієнт служби хмарного сховища. У Filelize є програми для iOS і Android, але вони дають вам доступ до списку файлів, завантажених у службу хмарного сховища. Окрім надсилання останніх файлів до служби онлайн-сховища, Filelize також синхронізує вашу історію перегляду.

  Як виправити панель Emoji, яка не відкривається в Windows 10

Щоб використовувати Filelize, вам потрібно буде зареєструвати обліковий запис, перш ніж ви зможете використовувати програму. Він не пропонує зареєструвати обліковий запис Facebook або Google. Коли ви реєструєтеся в службі, він запитує вас, яку службу хмарного сховища ви використовуєте. Вам не потрібно буде входити в службу з Filelize під час реєстрації, вам не доведеться входити в службу з настільного додатка Filelize. Після реєстрації почнеться завантаження клієнта для комп’ютера. Переконайтеся, що і Filelize, і Dropbox (або будь-яка програма, яку ви використовуєте) запущено.

Щоразу, коли ви відкриваєте програму та закриваєте її, Filelize додасть її до папки «Останні» в Dropbox. Ви можете отримати доступ до списку нещодавно завантажених файлів, запустивши програму Filelize або перейшовши до її веб-інтерфейсу. Мобільні програми трохи розчарували. Окрім надання доступу до історії перегляду на робочому столі та швидкого списку файлів, які ви нещодавно додали до Dropbox, це не так багато. Він повільний і незграбний у використанні і зависає без видимої причини.

  Як встановити та використовувати Wget в Windows 10

Що стосується доступу до історії веб-перегляду, то він зайвий, якщо ви використовуєте Chrome або Firefox, які мають мобільні браузери (на Android), а також Chrome на iOS, оскільки вони синхронізують історію переглядів тощо. Навіть якщо ви збираєтеся використовувати мобільний додаток для синхронізації вашої історії, його постійне зависання – це те, що рано чи не пізно діятиме вам по нервах. Що стосується програми для настільних комп’ютерів, фільтр буде хорошим доповненням, щоб користувачі могли відправляти лише документи або зображення в хмарне сховище.

Відвідайте Filelize

Завантажте Filelize з магазину Google Play

Завантажте Filelize з App Store

  Як отримати кольорові рядки заголовка у Firefox у Windows 10