Feedworthy For Reddit — це програма на основі жестів для Reddit у ліжку [iOS]

| | 0 Comments| 4:38 PM
Categories:

Зараз вихідні, і, безсумнівно, багато хто з нас переглядає всі ці сині посилання на Reddit. Не те, щоб ми чекали вихідних, щоб зробити це, просто я готовий заглибитися у вихідні і припустити, що інші люди роблять те саме. Кожен Reddit знає, що ви не тільки Reddit на своєму комп’ютері. Коли ви вимикаєте комп’ютер і готуєтеся спати, ви берете свій телефон і Reddit на ньому ще трохи. Для Redditors на iPhone Feedworthy for reddit — це безкоштовна програма для перегляду Reddit. Він заснований на жестах, що робить Reddit ще легшим, коли ви лежите в ліжку, і якщо ви не хочете опублікувати коментар або шукати підреддіт, ви можете переглядати їх лише великим пальцем.

  Будинок з привидами від Atari вже вийшов для iOS [Review]

Запустіть програму та проведіть пальцем ліворуч, щоб переглянути безліч субредітів за замовчуванням. Коли ви побачите підреддіт, який хочете вивчити, торкніться його. Прокрутіть, щоб побачити всі посилання. Щоб повернутися на головний екран програми, проведіть пальцем вниз.

Щоб переглянути публікацію, торкніться її, і вона відкриється на новому екрані. Щоб повернутися до суб-reddit, проведіть пальцем вниз. Ви можете переглянути коментарі, торкнувшись коментарів до публікації. Додаток дозволяє ввійти за допомогою свого облікового запису Reddit, і ви можете голосувати за/проти публікації, а також публікувати коментарі. За замовчуванням програма приховує повідомлення NSFW, але ви можете зробити їх видимими в налаштуваннях. Щоб отримати доступ до налаштувань, поверніться на головний екран програми та проведіть пальцем вгору. Feedworthy для reddit також має нічний режим для, як ви здогадалися, перегляду при тьмяному освітленні, тобто коли ви лягаєте в ліжко, прикидаючись, що ви заснете, прочитавши всі 1948 коментарів до цієї публікації.

  Перекладайте та надсилайте текст із клавіатури iOS

І останнє, але не менш важливо, ви можете поділитися публікацією з програми, використовуючи параметри спільного доступу за замовчуванням. Щоб знайти суб-reddit, проведіть пальцем униз на головному екрані, щоб відкрити панель пошуку.

У додатку є реклама, яку можна видалити за допомогою покупки в програмі. Він має акуратний інтерфейс і при цьому дуже простий. Зазвичай у програмах на основі жестів у вас є обмежені дії, які можна виконати, і багато екранів, щоб перегортати, що дуже ускладнює, але Feedworthy For Reddit справляється з цим досить добре.

Установіть Feedworthy для Reddit із App Store

  Короткий огляд нового музичного додатка в iOS 8.4