techukraine.net Facebook Facebook Places допоможе вам знайти чим зайнятися в будь-якому місті

Facebook Places допоможе вам знайти чим зайнятися в будь-якому місті

| | 0 Comments| 2:24 PM
Categories:

Кількість додатків, розроблених, щоб допомогти людям знайти цікаві справи, знайти людей, з якими можна зайнятися, або просто знайти гарне місце, щоб поїсти, величезна і зростає. Останнім, хто зробив удар у цій ніші, є Facebook. На щастя, компанія не запустила додаток для досягнення цієї мети. Замість цього він використовує наявний веб-інтерфейс і вже багату базу даних місць, щоб допомогти вам знайти ресторани, готелі, бари, кафе, громадські пам’ятки, спортзали, школи, театри та багато іншого. Запущено нову спеціальну сторінку під назвою Facebook Places. Він попросить вас ввести місто, і буде перераховано всі місця, належним чином відсортовані за категоріями, з яких ви можете вибрати.

  Блокування чату запобігає доступу до Facebook, Messenger і Whatsapp [Android]

Відвідайте Facebook Places (посилання в кінці) і введіть назву міста. Facebook не припускає автоматично, що ви хочете знайти чим зайнятися у своєму поточному місті, і я думаю, що це розумно, оскільки ви можете шукати чим зайнятися, коли подорожуєте в інше місто. У всякому разі, це досить хороший інструмент, щоб знайти хороший ресторан у новому незнайомому місці.

У результатах спочатку відображаються місця з найвищими оцінками, але ви можете натиснути опцію «Показати всі», щоб переглянути всі місця, які належать до цієї категорії. Ви можете використовувати категорії вгорі, щоб прокрутити вниз до типу місця, яке ви шукаєте. Зайве говорити, що відгуки та рейтинг будь-якого місця відіграють роль у тому, як відображатимуться результати. Місцям, які відвідали ваші друзі або залишили відгуки, надається більше видимості, і ви можете прочитати відгук, який вони залишили.

  Як додати чат Facebook Messenger на Linux за допомогою Pidgin IM

Facebook Places чудово підходить для людей, які хочуть знайти гарне місце, де можна поїсти, і це також непоганий стимул для власників бізнесу, щоб вони хотіли отримувати кращі відгуки та оцінки на своїх сторінках. Facebook фактично перетворив свою базу даних місць у механізм для розвитку бізнесу, і там, де кінцеві користувачі оцінять це як сучасні жовті сторінки, власники бізнесу можуть вважати це ще одним алгоритмом, за яким вони захочуть / повинні мати високі рейтинги. Ви можете відфільтрувати результати, але фільтр не містить оцінок, які він має.

Відвідайте місця у Facebook

  Як відредагувати розділ «Про мене» у групі Facebook