Facebook додає стікери в коментарях; Це розширення позбавляє їх

Facebook щойно запустив нову функцію; тепер ви можете використовувати наклейки в коментарях. З огляду на те невелике дослідження, яке ми провели, функція працює з публікаціями окремих осіб, а ще не з публікаціями за сторінками. Якщо вам цікаво, що це за «наклейки», це смайлики, які ви можете використовувати в чаті Facebook на додаток до звичайних смайликів, з якими ви вже звикли. У них представлені такі популярні персонажі, як Потужні рейнджери та Пушин. Як і кожна нова функція, представлена ​​Facebook, ми, природно, будемо зобов’язані критикувати цю функцію. Думки на кшталт: “Як тепер буде виглядати моя стрічка новин?” спадати на думку. Враховуючи, що Facebook не підтримує GIF-файли, це досить хороша функція. Якщо ви не надто захоплені цим, є спосіб приховати стікери від ваших коментарів: розширення для Chrome і Firefox під назвою Unsticker Me. Розширення видаляє мультфільм і замінює його лише цим текстом [Sticker] тож ви знаєте, який коментар хтось опублікував, але насправді не потрібно дивитися на нього.

  Як вимкнути сповіщення про пряме відео на Facebook

Щоб використовувати наклейки, клацніть поле для коментарів під оновленням, і ви побачите кнопку смайлика поруч із кнопкою камери, яка дозволяє публікувати фотографії. Ви отримуєте звичайний вибір наклейок, і всі наклейки, які ви додали в чат Facebook, з’являться тут разом із історією нещодавно використаних наклейок.

Unsticker Me працює у фоновому режимі; вам потрібно лише встановити його та оновити сторінку. Замість того, щоб побачити фактичну наклейку, яка була використана/опублікована, ви бачите текст [Sticker] щоб вказати це.

Unsticker me доступний як для Firefox, так і для Chrome, і його відкритий код, тому якщо хтось хоче створити розширення для Safari, Internet Explorer або Opera, ви можете використовувати його вихідний код. Розширення не додає жодних кнопок чи інших індикаторів до інтерфейсу вашого браузера, хоча було б добре, якби воно поставлялося з тумблером.

  Як припинити обмін даними Whatsapp з Facebook

Установіть Unsticker Me для Firefox і Chrome