Face ID не працює після заміни екрана

Пристрої Apple дорогі. Їхня гарантія дорога, а ремонт дорогий. З роками iPhone все менше і менше «виправити». iFixit постійно оцінює пристрій з низькими показниками можливості виправлення, і Apple дійсно не піклується про вирішення проблеми. Apple віддає перевагу ремонту власних пристроїв і намагатиметься покарати користувачів за ремонт сторонніх розробників.

Face ID не працює після заміни екрана

Екрани iPhone досить міцні, і ви завжди повинні використовувати захисний екран на своєму телефоні. Захисники для екрана стали набагато більш стійкими, і хороший захист врятує ваш екран. Тим не менш, нещасні випадки трапляються, і ви все одно можете розбити або зламати екран.

  Як звільнити місце на вашому iPhone, не видаляючи програми чи фотографії

Виправлено, що Face ID не працює після заміни екрана

Якщо вам замінили екран, а заміну виконала стороння ремонтна служба, Face ID заблоковано на вашому пристрої. Це не проблема з проведеними ремонтними роботами. Це «перевірка», яку Apple поставила на ремонт екрану.

За даними iFixit, це не перевірка програмного забезпечення. Це пов’язано з апаратним забезпеченням. Існує виснажливий процес, який включає фіксацію датчиків на пристрої після заміни екрану. Якщо все буде відповідним чином, Face ID знову почне працювати. Єдина проблема полягає в тому, що такий процес нелегко виконати середній авторизованій ремонтній майстерні. iFixit має багаторічний досвід і більше знань, ніж більшість технічних ремонтних майстерень, і може це зробити, але для багатьох користувачів навички, необхідні для вирішення проблеми, можуть бути недоступними.

  Як встановити оновлення BIOS Spectre для вашого ПК

Зараз Apple підтвердила що він більше не блокуватиме Face ID на телефонах, екран яких замінили сторонні служби. Це виправлення буде програмним. Оновлення iOS зніме обмеження, але незрозуміло, коли вийде оновлення. Ви можете жити з вимкненим Face ID, доки оновлення не буде розгорнуто, або ви можете спробувати відремонтувати його відповідно до процесу, який детально описав iFixit. Ще мало що можна зробити.

Висновок

Apple сповільнювала роботу старих iPhone з кожним новим оновленням iOS, і лише після судового позову вона припинила це робити. Регулятори ЄС висувають право на ремонт як основне право споживача. Законодавство щодо iPhone ще не розпочато, але якщо це станеться, Apple, можливо, доведеться переосмислити, як вона виробляє свої пристрої. Можливо, Apple підійде для створення пристрою, який неможливо відремонтувати, замість того, щоб мати доступні запасні частини для iPhone, але все залежить від законодавства, якому він підпорядковується, і які лазівки він пропонує виробнику телефону.

  Як отримати всі ваші пакети Amazon в один день