EXIF ReName витягує інформацію про дату та час, щоб перейменувати фотографії [Windows]

Телефони стали де-факто камерами для багатьох людей, і, як ми всі знаємо, телефони стали розумними. Якби справа йшла лише про те, щоб фотографії залишалися на телефоні, користувачам iOS, можливо, ніколи б не знадобилося впорядковувати їх, оскільки програма за замовчуванням робить це так добре, але ми не всі користувачі iOS. Ми не всі використовуємо телефони для фотографування, і не у всіх є додаток, який добре впорядковує фотографії. EXIF ReName — це програма для Windows, яка перейменовує файли, і це, ймовірно, не дуже вражає, оскільки це також роблять незліченна кількість програм. Корисним EXIF ​​ReName є те, що він може читати дані EXIF ​​на вашому телефоні та використовувати їх під час перейменування файлів. Зокрема, ця програма може читати дату та час, коли фотографія була зроблена, і перейменовувати файли, використовуючи цю інформацію. Фотографії можна перейменувати, використовуючи лише дату, або ви можете додати текст до або після дати, щоб краще організувати їх.

  Як зробити Linux схожим на Windows Vista

EXIF ReName не намагається встановити будь-яке вірусне програмне забезпечення, щоб ви могли швидко встановити. Це не додаток для Mac, але дизайн чистий і з ним легко працювати.

Пакет програми перейменовує фотографії. Використовуйте кнопку «Відкрити», щоб вибрати фотографії в папці. Ви не можете додати цілу папку, просто вибравши її. Натомість вам доведеться вибрати всі фотографії в папці (Ctrl+A працює нормально). Після додавання папки виберіть критерії перейменування. Ви можете зберегти оригінальну назву файлу або додати нове. Ім’я файлу можна додати до або після дати та часу. Перейменовані файли можуть замінити існуючі, або ви можете попросити програму створити копії та зберегти їх в іншому місці за допомогою параметра «Копіювати до».

  5 способів відкрити диспетчер пристроїв у Windows 10

За замовчуванням EXIF ​​ReName використовує тире (-) для розділення імені та дати під час перейменування файлу. Якщо ви віддаєте перевагу використанню пробілу замість тире, відкрийте меню Інструменти та виберіть параметр Вказати шаблон імені файлу. Ви можете налаштувати програму використовувати пробіли замість тире між датою і часом, іменем файлу або папки, а також датою і часом.

Інші параметри налаштування шаблону назв файлу дозволяють перейменувати його у верхньому або нижньому регістрі. Ви також можете налаштувати його на використання лише часу та ігнорування дати під час перейменування файлу. Було б чудово, якби програма також підтримувала можливість ігнорувати час зйомки та використовувати лише дату. Додаток підтримує мовну підтримку англійської, іспанської, італійської, російської та шведської мов.

  Як отримати доступ до голосових нотаток iOS у Windows 10

Завантажте EXIF ​​ReName для Windows