Disney Plus не завантажується? Ось як виправити проблеми з буферизацією Disney Plus

Disney володіє одними з найпопулярніших фільмів і серіалів. Нещодавно компанія запустила власний потоковий сервіс під назвою Disney Plus. З огляду на його вражаючий каталог назв, це непоганий сервіс, на який можна підписатися. Сервісом можна користуватися з веб-браузера на настільному комп’ютері, спеціалізованих мобільних додатків і рідних програм для Smart TV.

Проблеми з буферизацією Disney Plus

Disney Plus не завантажується?

Disney Plus пропонує трансляцію HD так само, як і інші потокові онлайн-сервіси (Netflix, Hulu, CBS). Він також пропонує стандартну або нижчу роздільну здатність для відтворення вмісту, якщо ваш Інтернет повільний.

Якість потоку не визначається вашим планом, тому ви повинні мати можливість транслювати в найкращій якості, яку може підтримувати ваш Інтернет.

  Як вставити годинник у PowerPoint

Виправте проблеми з буферизацією Disney Plus

Якщо ви намагаєтеся дивитися Disney Plus, і він постійно буферизується, спробуйте виправлення, наведені нижче.

1. Виконайте перевірку швидкості

Перевірте швидкість Інтернету. Це може бути повільним або пінг може бути надзвичайно високим, що завадить вам транслювати Disney Plus.

Відвідати SpeedTest.
Натисніть Go.
Перевірте пінг і швидкість.

Якщо ваш Інтернет повільний, перевірте, що може його перетягнути, і виправте це.

2. Перезавантажте маршрутизатор

Якщо швидкість вашого Інтернету нормальна або досить висока, спробуйте перезавантажити маршрутизатор.

Натисніть і утримуйте кнопку живлення на роутері протягом 20 секунд.
Відпустіть кнопку.
Зачекайте 20 секунд.
Натисніть кнопку живлення, щоб знову увімкнути маршрутизатор.
Почніть трансляцію.

3. Перевірте інші пристрої та завантаження

Якщо у вас є інші пристрої, підключені до тієї ж мережі, і всі вони активно використовують з’єднання, ви будете використовувати з ними пропускну здатність. Переконайтеся, що пропускна спроможність не споживається до такої міри, що ви не зможете безперебійно транслювати. Вимкніть усі інші пристрої та перевірте, чи Disney Plus починає трансляцію. Якщо це так, у вас є проблема з пропускною здатністю, яку вам потрібно вирішити.

  Два способи автовиправлення в Google Chrome

4. Перезапустіть/відкрийте Disney Plus

Спробуйте перезапустити програму Disney Plus. Можливо, вміст не завантажується через помилку в додатку або у вашому браузері.

Вийти з програми на мобільному пристрої;

На Android торкніться кнопки багатозадачності, а потім натисніть кнопку закриття у вікні програми.
На iOS проведіть пальцем вгору та вліво від нижньої частини екрана, а потім проведіть пальцем угору в програмі Disney Plus.

Щоб закрити Disney Plus на робочому столі, закрийте браузер.

5. Поговоріть зі своїм провайдером про потокове передавання медіа

Провайдери іноді обмежують медіатрафік, щоб не перевантажувати свою пропускну здатність і стягувати з клієнтів більше за план потокової передачі. Поговоріть зі своїм провайдером і запитайте, чи вони гальмують послуги потокової передачі медіа. Якщо так, можливо, вам доведеться оновити свій план, щоб транслювати Disney Plus.

  Як змінити порядок віджетів у центрі сповіщень на Mac

Висновок

Disney Plus — це аж ніяк не нестабільний сервіс, який не здатний обслуговувати велику кількість користувачів. Якщо ви використовуєте VPN зі службою, це може спричиняти проблеми з потоковим передаванням, але крім цього та поза проблемами з Інтернетом, немає жодної причини, по якій ви не зможете транслювати без проблем.