Disney+ не працює? 10 проблем Disney+ і способи їх вирішення

| | 0 Comments| 5:49 PM
Categories:

Disney+ — одна з найпопулярніших доступних служб потокового відео, але вона не завжди працює належним чином. Немає нічого більш засмучуючого, ніж неможливість використовувати обліковий запис Disney+ через типові помилки та проблеми.

Нижче ми детально розповімо про всі кроки, які ви можете зробити, щоб вирішити будь-які проблеми, які виникають під час трансляції Disney+ на будь-якому з ваших пристроїв.

Швидкі поради щодо вирішення проблем Disney+

Більшість проблем, з якими ви можете зіткнутися під час спроби транслювати Дісней+ надходять із самої програми, вашого пристрою чи підключення до Інтернету.

Як наслідок, часто найкраще починати усунення проблем із пристроєм, коли виникає проблема потокового передавання. Щоб швидко повернутися до трансляції, виконайте наведені нижче дії.

  • Перезапустіть телевізор, пристрій для трансляції, комп’ютер або телефон.
  • Закрийте та знову відкрийте програму Disney+.
  • Перезапустіть маршрутизатор.
  • Перевірте наявність проблем з Інтернетом або покращте повільне чи нестабільне з’єднання Wi-Fi.
  • Оновіть програму Disney+.
  • Вийдіть і знову увійдіть у свій обліковий запис Disney+.
  • Видаліть і перевстановіть програму Disney+.
  • Перевірте наявність оновлень для телевізора або потокового пристрою.
  • використання Сторінка Downdetector Disney+ щоб дізнатися, чи не працює Disney+.

Якщо жоден із цих кроків не вирішить вашу проблему, продовжуйте читати про конкретні коди помилок Disney+ і про те, як їх виправити.

Повідомлення про помилку «Неможливо підключитися».

Поширеною проблемою Disney+ є повідомлення про помилку «неможливо підключитися». Це означає, що вашому пристрою або браузеру не вдалося підключитися до сервера.

Зазвичай це трапляється через те, що Disney+ перевантажений надто великою кількістю користувачів, які намагаються отримати до нього доступ одночасно. В інших випадках це тому, що ви відкрили програму надто швидко, перш ніж ваш пристрій зміг встановити з’єднання з Інтернетом.

Ця проблема зазвичай усувається сама собою протягом кількох хвилин. Спробуйте закрити програму, зачекайте хвилину або дві, а потім знову спробуйте знову підключитися до Disney+.

  Найкращі OLED-ноутбуки 2023 року

Помилка програми Disney+

Ваш додаток Disney+ постійно аварійно завершує роботу? Першим кроком є ​​перезапуск програми Disney+ і потокового пристрою.

Якщо проблема не зникає, перевірте наявність оновлень для Disney+ або оновіть пристрій. Нарешті, якщо вам все одно не пощастить, видаліть і перевстановіть програму Disney+. Якщо ви все ще не можете змусити програму працювати після всього цього, тоді найкращим вибором буде перейти до Довідковий центр Disney+ або зателефонуйте в техпідтримку.

Код помилки 39

Двома найпоширенішими кодами помилок Disney+ є код помилки 39 і код помилки 83.

Код помилки 39 вказує на те, що відео, яке ви намагаєтеся переглянути, зараз неможливо переглянути. Це може бути проблемою регіональної доступності. Залежно від того, де ви живете, певний вміст може бути недоступним або зникати залежно від пори року.

Помилка з кодом 39 часто стосується тих, хто транслює Disney+ за допомогою програми Xbox. Спершу спробуйте перезавантажити Xbox. Це також допоможе почати трансляцію на іншому пристрої, а потім «продовжити перегляд» на вашому Xbox.

Код помилки 83

Помилка з кодом 83 є ще однією поширеною проблемою. Ця помилка виникає, коли ви використовуєте мобільні дані для потокової передачі замість Wi-Fi або коли користувачі iPhone або Android підключені до точки доступу. Це може призвести до недостатнього підключення до Інтернету для підтримки потокового вмісту на Disney+.

Найкращим рішенням для коду помилки 83 є підключення до Wi-Fi, коли це можливо.

Інші менш поширені коди помилок Disney+

Деякі передплатники можуть зіткнутися з кількома іншими кодами помилок, і більшість із них пов’язані з проблемами з правами потокового передавання. Це означає, що вміст, який ви намагаєтеся переглянути, більше не доступний, вийшов із ротації або недоступний там, де ви живете.

Деякі з них включають код помилки 11, код помилки 15, код помилки 29, код помилки 35, код помилки 36, код помилки 41 і код помилки 44. Ці помилки також іноді можуть виникати через проблеми з Інтернетом. Якщо ви впевнені, що вміст доступний для перегляду у вашому регіоні, перезапустіть програму та повторіть спробу.

  Як легко виправити помилку Google Chrome «IP-адреса сервера не знайдена»

Код помилки 22 – це добре, оскільки це означає, що батьківський контроль Disney+ працює та блокує вміст із віковими обмеженнями. Якщо вам набридло слухати скарги дітей, ви можете вимкнути це в налаштуваннях, але тоді вони зможуть отримати доступ до будь-якого шоу чи фільму.

Код помилки 31 повідомляє, що програма не може перевірити ваше місцезнаходження. Це тому, що налаштування місцезнаходження вашого пристрою вимкнено, або ви намагаєтесь використовувати VPN для перегляду вмісту. Іноді це трапляється в готелі або якщо ви користуєтеся громадським Wi-Fi. Більшість VPN працює, але деякі ні, тому ви захочете спробувати найкращі VPN із безкоштовним пробним періодом.

Код помилки 43 означає, що ви раніше додали фільм або шоу у свій список перегляду, але вони більше не доступні для трансляції. Вам потрібно буде дочекатися його повернення або видалити його зі списку спостереження.

Код помилки 86 звучить жахливо: «Вибачте; цей обліковий запис заблоковано». Однак це може бути що завгодно: від проблеми з оплатою, проблеми з паролем або, потенційно, облікового запису зламано чи скомпрометовано. Щоб вирішити проблему, зверніться до служби підтримки Disney.

Проблеми з відставанням і буферизацією

Відставання та буферизація відео можуть зіпсувати вам задоволення, тож ви, ймовірно, захочете це виправити, особливо якщо знаєте, що ваш Інтернет у порядку. По-перше, якщо ваше відео затримується або буферизується, вам слід перевірити швидкість Інтернету за допомогою Веб-сторінка Speedtest Ookla або відповідну альтернативу.

Залежно від результатів тесту швидкості ви можете зробити висновок, що це проблема з Disney+, особливо якщо ваше підключення на інших веб-сайтах нормально. У цьому випадку вам слід очистити кеш браузера, якщо ви перебуваєте в Інтернеті, а потім спробувати ще раз. Якщо проблема не зникає, ви можете зменшити налаштування якості потокового передавання для свого облікового запису. Це можна зробити на вкладці «Налаштування програми».

Відсутній значок профілю

Ви зайшли на Disney+ і намагалися змінити значок свого профілю на нового улюбленого персонажа Disney, але його там немає. Ви знаєте, що це в додатку, але воно ніде не відображається.

  Не отримуєте Netflix у 4K? Ось як це виправити

Коли ви стикаєтеся з цим, зазвичай це означає, що інший профіль у вашому обліковому записі вже використовує цей значок. На жаль, Disney+ дозволяє лише одному профілю використовувати піктограму одночасно, тому вам доведеться погоджуватися з тим, хто її використовує. Звичайно, якщо ви є власником облікового запису, ви завжди можете зіграти потужний хід і вимагати, щоб інша особа змінила для вас значки профілю.

Disney+ «недоступний у вашому регіоні»

Disney+ популярний у всьому світі, але доступний не в усіх регіонах. На момент написання статті такі країни, як Сирія, Уганда, Бангладеш та інші, все ще чекають, поки послуга стане доступною. Отже, якщо ви перебуваєте в країні, де послуга доступна у вашому регіоні, повідомлення про помилку «недоступно у вашому регіоні» може дратувати.

Зазвичай ця проблема Disney+ виникає через використання VPN, налаштованого на сервер в одній із країн, де ця послуга недоступна. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, змініть свій VPN-сервер на країну, де він доступний, і він має зникнути. Якщо це не так або ви не використовуєте VPN, але перебуваєте в країні, де ця послуга доступна, вам слід звернутися до служби підтримки Disney+.

Проблема з порожнім екраном Disney+

Декілька користувачів в Інтернеті повідомили про проблему з чорним екраном, коли вони намагалися використовувати Disney+. Це може викликати обурення, але зазвичай для цього є вагома причина. Якщо припустити, що у вас немає проблем з Інтернетом, це зазвичай є результатом втручання фільтра вмісту, прискорювача проксі-сервера або блокувальника спливаючих вікон.

Вимкніть щось подібне, а потім спробуйте службу знову. Ще раз перевірте, що це не ваш Інтернет, і якщо проблема не зникне, ви можете зв’язатися зі службою підтримки.

Поверніться до потокового передавання з Disney+

Це найпоширеніші проблеми або коди помилок, які виникають у Disney+. Якщо вам все ще потрібна допомога, перегляньте довідковий центр Disney+, який містить корисні статті та способи зв’язатися з командою підтримки.

Крім того, якщо ви все ще не можете вирішити проблему і вам набрид Disney+, можливо, настав час пошукати альтернативну службу потокового передавання.