Debtster допомагає відстежувати ваші розписки в різних групах [Android]

| | 0 Comments| 7:01 AM
Categories:

Ускладнення, які виникають із розділенням рахунків, коли ви живете разом, неминучі. Відстеження, а потім узгодження різниці може зайняти багато часу, якщо всі ваші розписки — це маленькі наклейки або написи на папері. Debtster — це програма для Android, яка допомагає спростити розподіл витрат та їх відшкодування. Це дозволяє розподіляти витрати з різними групами, тому, якщо ви розділяєте рахунки з сусідом по кімнаті або іноді в кінцевому підсумку платите за обід або каву для колеги, додаток дозволяє відстежувати обидва окремо. Ви додаєте себе як користувача, так само, як і інші користувачі. Додаток підтримує більшість популярних валют, але не всі з них, що є несподіванкою та дає вам гарний історичний погляд на гроші, які є заборгованими за певну транзакцію.

  4 способи контролювати використання даних на телефоні Android

Почніть зі створення першої групи, тобто Рахунок для обліку витрат. Торкніться кнопки USD, щоб вибрати іншу валюту. Для групи потрібні назва та опис.

Після того, як ви створили групу, ви повинні додати до неї користувачів. Ви можете створити нового користувача або, якщо ви тільки вивчаєте програму, скористатися одним із попередньо доданих користувачів. Щоб додати користувача, потрібно ввести ім’я та електронну адресу. Користувач додається централізовано, і ви можете включити його в будь-яку групу. Щоб записати витрати, виберіть групу, а потім натисніть кнопку Гроші. У нижньому правому куті наступного екрана ви побачите кнопку плюс. Торкніться його та виберіть людей, які винні гроші один одному. Для кожної сторони, тобто кредитора та позичальника, ви можете додати кількох людей, торкнувшись їх на екрані вибору користувача. Додавши користувачів, введіть суму заборгованості. Ви також повинні дати назву транзакції.

  Популярний додаток для передачі файлів Android Pushbullet виходить на iPhone

Ви можете переглянути підсумок витрат, натиснувши ту саму кнопку грошей після вибору групи. Якщо натиснути кнопку скарбнички, ви зможете отримати більш детальне уявлення про те, хто кому винен гроші. Торкніться будь-якого з користувачів, щоб переглянути історію транзакцій. Дата для кожної транзакції встановлюється так само, як і при додаванні в програму. У налаштуваннях програми ви можете змінити валюту, додати наявних користувачів до нових облікових записів, а також увімкнути або вимкнути сповіщення.

Концепція програми досить непогана, але мене здивувало відсутність інтеграції з онлайн-сервісом і те, що ви не можете синхронізувати витрати зі своїми друзями. Це здається трохи одностороннім, якщо лише одна особа додає витрати. Інтерфейс – це ще одна річ, яка може не сподобатися користувачам. Це весело, але це не дуже інтуїтивно зрозуміло. З огляду на те, як розвивається матеріальний дизайн, цей інтерфейс дуже заплутує.

  Як керувати автозаповненням Google для програм на Android

Установіть Debtster із магазину Google Play