Crunchyroll не працює? Ось як виправити, як Crunchyroll не завантажується

| | 0 Comments| 12:36 PM
Categories:

Для тих із вас, хто живе в США, Crunchyroll є одним із найбільших розповсюджувачів і видавців потокової трансляції манги та аніме, що показує як звичайні аніме-шоу, OVA, так і азіатські драми.

Платформа неймовірно популярна, щодня її відвідують десятки тисяч відвідувачів, не кажучи вже про тих, хто відвідує її з-за меж США, якщо користується послугою VPN.

На жаль, не всі платформи куленепробивні, і є Лютий Бути випадками, коли ви намагаєтеся підключитися до Crunchyroll і зустрічаєтеся з різноманітними повідомленнями про помилки, чорним екраном або просто програмою, яка не відповідає.

Якщо ви теж належите до числа користувачів, які стикаються з цією проблемою, продовжуйте читати наведений нижче посібник, оскільки ми перерахуємо кілька рішень, які можуть допомогти вам знову дивитися Crunchyroll.

Чому Crunchyroll не працює?

Як і будь-яка потокова платформа, існує багато речей, які можуть спричинити належну роботу Crunchyroll або навіть припинити його роботу, а саме:

Проблеми із сайтом і непрацездатність серверів
Втручання блокувальника реклами
Неправильні налаштування VPN
Ускладнення з брандмауером та багато іншого

Таким чином, наведені нижче рішення будуть спрямовані на ці причини конкретно одна за одною, поки ви не досягнете кореня проблеми.

Що робити, якщо Crunchyroll не завантажується

Усуньте неполадки підключення до Інтернету
Перевірте стан сервера Crunchyroll
Вимкніть блокувальники реклами
Вимкніть антивірус або брандмауер
Очистіть дані веб-перегляду
Перевірте налаштування VPN
Скиньте програму Crunchyroll
Перевстановіть програму Crunchyroll
Зверніться до служби підтримки Crunchyroll

1. Усуньте неполадки підключення до Інтернету

Перше, що вам потрібно спробувати перед зміною будь-яких налаштувань VPN, брандмауера або браузера, це просто перевірити, чи не винне ваше інтернет-з’єднання в тому, що Crunchyroll не працює, тому перевірте, чи ваш маршрутизатор правильно випромінює сигнал WI-Fi. , або якщо кабель Ethernet підключено належним чином.

Користувачі, підключені до загальнодоступних мереж, також часто мають проблеми з Crunchyroll, оскільки ці мережі мають вбудовані та дуже обмежувальні налаштування брандмауера, і якщо це стосується і вас, просто перейдіть до іншої мережі та подивіться, чи працює Crunchyroll. .

  Як встановити програми та ігри на Google TV

2. Перевірте стан сервера Crunchyroll

Якщо ваше власне підключення до Інтернету не є винним, але ви все ще не можете змусити Crunchyroll працювати, просто перейдіть на такий веб-сайт, як DownDetector.com, щоб перевірити, чи у Crunchyroll просто проблеми із сервером, чи немає у них простоїв.

Якщо це так, то ви нічого не можете з цим зробити, окрім як чекати його завершення та час від часу перевіряти, чи знову резервні копії серверів.

3. Вимкніть блокувальники реклами

Відомо, що Crunchyroll заробляє на рекламі, багато з них іноді з’являються навіть у середині шоу, як телевізійна реклама, хоча тим із вас, хто має преміальний обліковий запис Crunchyroll, не варто турбуватися про це.

Однак ті з вас, хто не хоче платити кілька доларів, щоб позбутися реклами Лютий вирішили використовувати блокувальники реклами, але вони іноді можуть заважати функціональності Crunchyroll і повністю заважати його запуску.

Якщо ви підозрюєте, що винен ваш блокувальник реклами, розгляньте білий список Crunchyroll, але це залежить від блокувальника реклами.

Якщо ви використовуєте Google Chrome і хочете повністю вимкнути блокувальник реклами, ви можете зробити це, виконавши наведені нижче дії.

Запустіть Google Chrome.
Введіть chrome://extensions в адресний рядок і натисніть Enter.
Зніміть прапорець біля опції «Увімкнути» біля блокувальника реклами.
Перезапустіть браузер.

Примітка. Спробуйте зробити це і з розширеннями відеопрогравача, оскільки вони також можуть вплинути на функціональність Crunchyroll

4. Вимкніть антивірус або брандмауер

Добре мати антивірус, встановлений на вашому комп’ютері, але, знову ж таки, це програмне забезпечення, яке може робити випадкові помилки, одна з яких зазвичай виявляє звичайні веб-сайти як потенційно шкідливі або майже будь-які інші види помилкових спрацьовувань.

Насправді, це часта проблема, з якою ви стикаєтеся на всіх веб-сайтах для потокового відео в Інтернеті, тому, дотримуючись цих кроків, ви дійсно можете вирішити проблеми не тільки з Crunchyroll.

  Як використовувати руку для панорамування Microsoft Office замість смуги прокрутки

Процес вимкнення антивіруса або брандмауера залежить від того, який антивірусний інструмент ви використовуєте, але всі вони зазвичай можуть бути вимкнені на певний проміжок часу або назавжди, доки ви знову не ввімкнете їх вручну.

З метою безпеки ми рекомендуємо вимикати антивірус і брандмауер лише під час перегляду Crunchyroll.

5. Очистіть дані веб-перегляду

Як і будь-який інший веб-сайт, який ви відвідуєте, Crunchyroll використовуватиме кешовані дані вашого браузера, щоб оптимізувати вашу роботу з користувачем, але ці дані можуть бути пошкоджені з ряду причин, особливо коли веб-сайт отримує серйозне оновлення та там є конфліктом між тим, як він виглядає зараз, і ваш браузер запам’ятовує це.

Майте на увазі, що це рішення передбачатиме видалення всіх даних браузера, включаючи збережені паролі, тому переконайтеся, що у вас є їх резервні копії, або, можливо, навіть скористайтеся надійним менеджером паролів.

Якщо ви використовуєте Google Chrome, виконайте наведені нижче дії, щоб очистити кеш веб-переглядача.

Запустіть Google Chrome.
Введіть chrome://settings в адресному рядку та натисніть Enter.
Прокрутіть вниз донизу сторінки та виберіть Додатково.
Знайдіть і виберіть Очистити дані веб-перегляду.
Установіть усі прапорці та виберіть опцію За весь час, коли запитають про проміжок часу, і нарешті натисніть Очистити дані.
Перезапустіть браузер.

6. Перевірте налаштування VPN

Як згадувалося раніше, повна бібліотека аніме та манги Crunchyroll доступна лише в США, тому, якщо ви живете за межами США, це нормально, якщо веб-сайт взагалі не працює або працює з проблемами.

З іншого боку, якщо ви використовуєте VPN, навіть якщо ви перебуваєте в США, переконайтеся, що ви підключені до сервера в США. Після підключення до такого сервера просто перезапустіть браузер або перезапустіть програму Crunchyroll Microsoft Store і спробуйте знову переглянути телешоу.

Цей процес відрізняється від VPN до VPN, але всі вони зазвичай мають подібні інтерфейси, тому навігація по них не повинна бути такою важкою.

Насправді, ми написали цілу статтю про VPN для Crunchyroll, яку вам варто спробувати, якщо ви плануєте дивитися її за межами США.

  Чому Google каже, що Chrome безпечніший, ніж Edge?

7. Скиньте програму Crunchyroll

Crunchyroll також доступний як додаток UWP Store, який кожен може безкоштовно завантажити з Microsoft Store, і іноді будь-які проблеми з відтворенням можуть бути викликані самою програмою.

Якщо ви підозрюєте, що це так, подумайте про скидання програми Store і спробуйте переглянути щось після цього.

Ось як ви можете скинути програму Microsoft Store Crunchyroll:

Натисніть клавішу Windows, щоб відкрити меню «Пуск».
Натисніть кнопку Налаштування.
Це той, що має форму зубчастого колеса.

Перейдіть до програми.
Прокрутіть вниз, доки не побачите додаток Crunchyroll.
Натисніть на нього та виберіть Додаткові параметри.
Прокрутіть вниз, поки не побачите кнопку Скидання, і натисніть її.

8. Перевстановіть програму Crunchyroll

Якщо скидання не допомогло, вам слід розглянути можливість його повної перевстановлення.

Натисніть клавішу Windows, щоб відкрити меню «Пуск».
Натисніть кнопку Налаштування.
Це той, що має форму зубчастого колеса.

Перейдіть до програми.
Прокрутіть вниз, доки не побачите додаток Crunchyroll.
Натисніть на нього та виберіть Видалити.

9. Зв’яжіться зі службою підтримки Crunchyroll

Якщо жодне із вищезгаданих рішень не працює, то нарешті настав час звернутися за професійною допомогою до офіційної підтримки Crunchyroll, оскільки, швидше за все, проблема з даними вашого облікового запису в хмарі, або це проблема серверної системи Crunchyroll.

Просто перейдіть до офіційний форум підтримки Crunchyroll, заповніть форму, вказавши деталі щодо вашої проблеми, і зачекайте, доки вони знову зв’яжуться з вами, сподіваюся, знайдуть рішення.

Crunchyroll не працює: заключні думки

Виконуючи ці кроки, ми сподіваємося, що ви зможете насолоджуватися величезною бібліотекою аніме та манги Crunchyrolls без будь-яких технічних проблем як у своєму браузері, так і в програмі Microsoft Store.

Якщо ви зіткнулися з іншими подібними проблемами з популярними потоковими платформами, розкажіть нам про це в розділі коментарів нижче, і ми також розглянемо їх у подібних покрокових інструкціях!