Covey знижує витрати на підбір персоналу та WorkOS, щоб полегшити розробку

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні у нас є для вас наступні оновлення продуктів! 📣

Кові

Covey на основі штучного інтелекту допомагає скоротити людино-години та до 80 відсотків витрат у процесі найму.

Кові — помічник із пошуку AI, навчений знаходити й оцінювати потрібного кандидата на основі ваших точних вимог. Ви можете описати точні навички та умови, які ви хочете найняти, своїми словами, і Кові створить бота, який реалізує вашу стратегію на найпопулярніших платформах, таких як Linkedin, Github і численні сайти резюме.

Бот Covery оцінить і відфільтрує конкретні резюме з пропозиціями щодо вибору потрібного кандидата. Covey економить ваш час від ручного перегляду профілю кожного кандидата. Ви можете переглянути, як визначаються збіги, і надати відгук, щоб зробити систему розумнішою.

  Як захистити частини документа Word від редагування

Covey CRM надсилатиме персоналізовані електронні листи кандидатам із короткого списку для подальшої обробки. Крім того, його консоль також допомагає створювати діаграми та переглядати детальну комунікацію між кандидатами та спілкуватися один на один. Деякі провідні компанії стверджували, що Кові заощадив долари та надав ефективні профілі кандидатів.

WorkOS

WorkOS — це платформа для розробників, яка дає змогу створювати корпоративні додатки, не потребуючи місяців розробки.

Це сучасна платформа API, яка дає змогу розробникам за лічені години розробляти та надсилати корпоративні функції, такі як єдиний вхід (SSO), синхронізація каталогів, сайт адміністратора для корпоративної реєстрації, багатофакторна автентифікація та журнали аудиту.

  Як перейти на сторінку в Word в Microsoft 365

Портал адміністратора, який підтримується та розміщується WorkOS, надає ІТ-адміністраторам зручний інтерфейс для простого, швидкого та безпечного налаштування підключень SSO та Directory Sync.

Використовуючи лише кілька рядків коду, WorkOS дозволяє інтегрувати SSO у ваш існуючий додаток. Ваш додаток підтримуватиме понад 20 постачальників ідентифікаційної інформації, включаючи Okta, GSuite, Azure, Jumpcloud, OneLogin та інші.

Зручні для розробників API дозволяють взаємодіяти з понад 12 постачальниками служб каталогів, включаючи Microsoft Active Directory, Okta, Workday і Google Workspace, для повного керування життєвим циклом користувачів, включаючи автоматичне надання та скасування надання користувачам, групам і обмеженням доступу.

Компанія залучила 80 мільйонів доларів США під час раунду фінансування серії B, і деякі з її найшвидше зростаючих клієнтів SaaS — Webflow, Hopin, Vercel, PlanetScale, Loom, Airbase та багато інших.

  Канбан проти Scrum: відмінності

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».