Complete For Gmail пропонує слова під час написання електронного листа [Chrome]

Я не використовую настільний поштовий клієнт; Я вважаю за краще використовувати Gmail у своєму браузері. Він має багато переваг і кілька недоліків, які я не буду тут перераховувати, але недоліки легко переважують переваги. Це не означає, що я б не сказав жодного покращення, тому я скористався Complete For Gmail. Це розширення Chrome, яке пропонує слова, коли ви вводите їх у вікні створення електронної пошти, до чого ви, ймовірно, звикли, коли вводите щось на смартфоні. Суть полягає в тому, щоб зробити введення легшим і швидшим.

Завершення для Gmail займає кілька секунд, щоб підготуватися, і ви зможете побачити його прогрес, натиснувши його значок у рядку URL-адрес. Під час тестування він був готовий до роботи протягом п’яти хвилин, тому чекати було мало.

  Як закріпити та відкріпити розширення з панелі інструментів Chrome

Під час введення розширення пропонує слова, і якщо воно пропонує правильне, натисніть Enter, Tab або Ctrl+Пробіл, щоб використати його. Поки ви продовжуєте вводити, розширення уточнює та пропонує слова, які відповідають новим літерам, які ви додали. Розширення досить швидке в порівнянні з ezAutoCorrect для GMail, іншим схожим і не менш чудовим розширенням для Chrome для Gmail.

Розширення не має жодних налаштувань, про які можна говорити, тому немає жодного способу навчити його новим словам або ввести часто вживані терміни чи скорочення, які зробили б розширення набагато кориснішим. Оскільки його функціональність подібна до функції «автозаповнення» або «пропозиція», яка є на смартфонах, ми можемо порівняти обидві за точністю запропонованих слів. Для порівняння, пропозиції не такі багаті, наприклад, при введенні слова «Довгий» він пропонував Довше, але не саме корінь слова, тобто він не давав мені можливості автоматично завершувати довге.

  Як знайти та замінити текст і числа в Excel

Якщо розширення не вистачає, або, скажімо, де розширення обмежене, залежить від кількості пропозицій, які воно може надати. Коли ми друкуємо на своїх телефонах, можна запропонувати більше, ніж просто слово. Найближчі троє-чотири легко потрапляють до списку пропозицій, і не так багато, щоб вибрати ту, яку ми хочемо використовувати, але наш робочий стіл і введення електронної пошти в браузері просто не дають нам такої ж зручності. Візьмемо, наприклад, функцію перевірки орфографії Chrome, яка вимагає від вас клацнути правою кнопкою миші та вибрати правильне слово з контекстного меню. Його можна використовувати, оскільки воно іноді потрібне, але розширення не може надати нам подібний доступ до запропонованих слів без незручності у використанні. Крім цього обмеження, що зробило б розширення кращим, так це якби воно могло працювати скрізь, а не тільки в Gmail.

  Як записати відео вашого браузера Chrome

Завершено встановлення для Gmail із Веб-магазину Chrome