ClickUp замінює багато додатків, якими ви користуєтеся, і економить гроші

| | 0 Comments| 2:46 PM
Categories:

ClickUp, можливо, є найдешевшим варіантом, оскільки його безкоштовний план має багато високоякісних функцій. Його безкоштовний тарифний план дозволяє робити багато речей і не має обмежень щодо кількості користувачів або проектів.

Раніше лише великим компаніям дозволялося використовувати інструменти управління проектами. Ними тепер може скористатися і малий та середній бізнес. Саме тут підходить програмне забезпечення ClickUp, яке використовується для управління проектами.

Невеликі команди, які хочуть бути організованими, можуть використовувати його, оскільки його легко переміщати та не потрібно багато часу для налаштування.

ClickUp є одним із найпередовіших технологічних рішень на ринку зараз, оскільки воно має як глибокі основні функції (наприклад, планування та співпрацю), так і унікальну функцію автоматизації. У цій статті ми розповімо вам усе, що вам потрібно знати про ClickUp, щоб прийняти рішення.

Огляд ClickUp

ClickUp — відносно нова програма для управління проектами. Його заснували у 2016 році Алекс Юрковскі та Зеб Еванс, які досі є його співзасновниками.

Власники компанії кажуть, що вони створили програмне забезпечення, оскільки вважали, що вже наявне програмне забезпечення «зламане», і що це допоможе компаніям бути продуктивнішими та виконувати більше.

Вони сподіваються, що розміщення всіх інструментів і програм компанії в одному місці зробить команди, які використовують ClickUp, більш продуктивними.

Усе, що стосується вашої компанії, можна знайти в одному зручному місці завдяки ClickUp. Усі ваші програми, включаючи завдання, документи, чат і керування проектами, зберігаються в точному місці.

Ви можете виконувати всю свою роботу з ClickUp, а не перемикатися між різними вікнами.

ClickUp дає змогу командам, які працюють на підприємства будь-якого розміру, планувати проекти за допомогою діаграм, взаємодіяти в режимі реального часу за допомогою документів, які можна редагувати, і контролювати продуктивність за допомогою аналітики та звітів.

Інший аспект, а саме налаштування, враховувався під час розробки програми. Команди, які використовують ClickUp, можуть персоналізувати все у своїх робочих просторах, від брендингу свого веб-сайту до каналів проекту, які вони використовують.

Крім того, ClickUp отримує все більше користувачів. Зараз програмне забезпечення використовується для планування проектів 200 000 різними командами.

Особливості ClickUp

ClickUp надає доступ до різноманітних можливостей для керування проектами. Усі доступні функції можна використовувати відповідно до розміру вашої компанії.

Що стосується процесу адаптації, ми цінуємо, що програмне забезпечення може адаптуватися до поточного рівня знань користувача, дозволяючи йому вибрати конфігурацію, яка найбільше відповідає їхнім вимогам.

#1. автоматизація

Автоматизація — це процес, який значно економить час, що веде до покращення продуктивності команди та зменшення повторної роботи. Ви маєте доступ до вбудованих можливостей автоматизації, які включають автоматичне призначення завдань, коментарів або попередньо записаних відповідей; автоматичне оновлення статусів завдань; і автоматичне включення тегів.

Настроювані функції автоматизації: залежно від того, що ви хочете, ви можете використовувати ті, що вже надає ClickUp, або розробити власні з нуля. Наприклад, ви можете вибрати, яка дія виконуватиметься під час запуску автоматизації, що економить час порівняно з ручними операціями.

  9 найкращих інструментів моніторингу та усунення несправностей Azure

Інтеграція автоматизації з додатками сторонніх розробників: автоматизація в поєднанні з багатьма інтерфейсами, які надає ClickUp, дає змогу створити єдиний централізований автоматизований процес.

#2. Звітування та відлік часу

Це важлива частина програмного забезпечення, оскільки вона дозволяє краще оцінити навички групи. Це допомагає задовольнити їхні потреби або потреби їхніх клієнтів.

Ви знаєте, що відбувається з кожним із ваших представників, завдяки повному перегляду їхніх календарів (з розбивкою по днях, тижнях або місяцях). Насправді, синхронізація цих деталей із Календарем Google також дуже корисна.

Використовуючи інструмент моніторингу часу, ви можете встановити важливі терміни та надсилати собі нагадування, щоб не пропустити їх. Ви можете вказати дату початку та завершення кожної дії, а також змінити тривалість виконання.

За допомогою функції діаграми Ганта ви зможете впорядкувати список справ, які потрібно зробити, і визначити пріоритети. Це допоможе вам скласти загальний графік проекту.

#3. Спільний підхід

ClickUp, який працює за тим самим принципом, що й Google Docs, надає своїм користувачам документи для спільної роботи, які дозволяють їхнім командам працювати разом у режимі реального часу.

Коли документ відкрито, ви можете контролювати, хто вносить до нього зміни. Оскільки ви можете легко ділитися документами, працювати з іншими членами команди просто, і вимагайте їхнього внеску чи допомоги.

#4. Управління завданнями

Ваші списки справ легко доступні та керовані за допомогою ClickUp, що спрощує відстеження всього, що вам потрібно зробити. Керівники проектів можуть розробляти їх і автоматично включати в календарі членів команди.

Завдяки інструменту перетягування ви можете змінювати терміни та вказувати порядок важливості виконання завдань. Це дає вам більше свободи. Можливість створювати повторювані завдання — це величезна економія часу для груп людей, які працюють із порівнянними процедурами.

На додаток до основних елементів керування завданнями, ClickUp також пропонує більш складні рішення, які можуть допомогти вашим командам працювати ефективніше та рухатися швидше.

Наприклад, створення шаблонів дозволяє вибрати шаблон і заощадити час, а не проходити весь процес планування знову.

#5. Налаштування

Однією з переваг використання ClickUp є наявність повних інструментів налаштування. Ці функції дозволяють персоналізувати інструмент і пристосувати його до ваших вимог.

Зокрема, ви можете:

  • Створіть свої категорії для завдань.
  • Внесіть необхідні зміни в налаштування конфіденційності учасників.
  • Ви можете інтегрувати електронні таблиці Excel.
  • Працюючи вночі, переходьте в темний режим.
  • Переконайтеся, що кожен процес має свою унікальну колірну схему.

#6. Багатозадачна панель інструментів

Інформаційні панелі багатьох різноманітних програм для управління проектами можуть швидко заплутатися, оскільки на такій маленькій площі розміщено так багато інформації. Це один з головних недоліків цих програм. Оскільки багатозадачна панель інструментів дозволяє виконувати багато завдань одночасно, вона допомагає вирішити цю проблему.

  Вступ до SAFe для початківців

Якщо ви хочете змінити статус своїх завдань, вам потрібно згрупувати їх, а потім змінити їхній статус, дату виконання або залежність, яку вони мають від інших завдань.

Ця функція корисна для зайнятих керівників проектів, яким потрібно оновити кілька завдань у конкретних проектах або перепризначити їх, якщо член команди захворів.

#7. Управління процесами

Однією з цілей інструментів керування процесами ClickUp є допомогти менеджерам проектів витрачати менше часу на повторювані завдання.

Керівники проектів можуть створювати шаблони завдань і списки, а потім ви можете зберігати документи для подальшого використання.

Менеджерам проектів не потрібно починати процес планування з нуля кожного разу, коли в їх план надходить новий проект подібного роду. Натомість вони можуть просто вибрати шаблон зі сховища та приступити до роботи.

Ринок додатків містить інтерфейси зі сторонніми програмами, такими як MailChimp і Facebook, а також доповнення, призначені лише для понеділка і, отже, ексклюзивні для системи.

Monday також надає документацію щодо інтерфейсу прикладного програмування (API) для розробників програмного забезпечення, які хочуть створювати інтегровані рішення.

Ціни ClickUp

Безкоштовний план, який пропонує ClickUp, добре підходить для використання невеликими підприємствами. З іншого боку, він також надає ще три цінові категорії для клієнтів, які шукають додаткові функції або мають більші команди.

#1. Безкоштовний план

Безкоштовна версія ClickUp, на мій погляд, є фантастичною, оскільки вона не лише надає користувачам необмежену кількість завдань і 100 МБ пам’яті, але також забезпечує необмежену кількість членів.

Хоча існують певні обмеження, як-от можливість витрачати очки спринту лише певну кількість разів або мати максимум 100 автоматизованих щомісяця, цього має бути достатньо, щоб почати, якщо у вас невелика команда (або працюєте поодинці).

#2. Безлімітний план

План Unlimited коштує 5 доларів США на користувача на місяць і включає все, що доступно в безкоштовному плані. Крім того, він включає необмежену пам’ять, інтеграцію, інформаційні панелі та доступ до розширених звітів.

Оскільки ви можете встановлювати дозволи на документи та дані з необмеженим планом, а не з безкоштовним планом, вам слід розглянути можливість використання цього плану, якщо ви співпрацюєте з клієнтами за межами вашої компанії.

#3. Бізнес-план

Бізнес-план, який коштує 12 доларів США на користувача щомісяця, містить усе, що входить до безлімітного плану. Крім того, це також збільшує кількість доступних заходів безпеки.

Користувачам цього рівня надається двофакторна автентифікація та можливість входу одним клацанням миші за допомогою сторонніх служб, таких як Google.

Крім того, якщо ви зацікавлені в розробці складних інформаційних панелей для створення звітів, це план для вас. Він має нескінченну кількість віджетів на інформаційній панелі, складну систему відстеження часу та узгодження цілей, що дозволяє легко узгоджувати цілі проекту з даними в реальному часі.

  Як зламати Wii U, щоб запускати домашні ігри та програми

#4. План «Бізнес Плюс».

План Business Plus коштуватиме вам 19 доларів на місяць. Це найкращий варіант, якщо вам потрібно керувати кількома командами. Він містить усі функції бізнес-плану та деякі інші унікальні функції.

Доступні такі функції, як спільний доступ до команди, підзавдання в кількох списках, спеціальні дозволи, підтримка пріоритетів, більше автоматизації та API, ніж в інших планах, і деякі інші.

#5. План підприємства

План Enterprise — це останній рівень послуг, який надає ClickUp. ClickUp не оприлюднив ціни для цього плану. Виберіть цей план, і ви отримаєте все з планом “Бізнес плюс”. Ви також отримаєте доступ до розширених обмежень API, численних варіантів входу та відповідності HIPAA.

Однак обсяг допомоги, включений до корпоративного плану, є основним фактором, що відрізняє його від інших рівнів. Ви отримаєте доступ до спеціального менеджера облікового запису, персоналізовану підготовку та допомогу, якщо у вас виникнуть труднощі.

Які всі програми можна замінити за допомогою ClickUp?

Платформа інтеграції, надана ClickUp, є яскравою, з більш ніж тисячею доступних інтеграцій. Ми вдячні за інтеграцію, надану Zapier, яка ідеально підходить для новачків.

Щоб ознайомити вас із кількома інтеграціями:

  • Електронна пошта, Facebook та інші соціальні мережі є прикладами каналів зв’язку. Завдяки цій інтеграції ви зможете спростити багатоканальне керування запитами, зробленими вашими клієнтами.
  • CRM, такі як Hubspot, Salesforce, Zendesk тощо, ідеально підходять для поєднання управління проектами з роботою інших аспектів вашої компанії (зокрема, підтримка клієнтів).
  • Програмне забезпечення для керування такими проектами, як Monday, Trello та Asana тощо. Щоб імпортувати накопичені дані за допомогою іншого програмного забезпечення для керування проектами в ClickUp, достатньо одного кліка.
  • Інструменти спілкування та співпраці для співробітників включають Slack, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts і Google Drive, серед інших. Хоча ClickUp уже надає автентичні функції зв’язку агента, ви можете покращити їх, інтегрувавши кілька засобів зв’язку.

Висновок

Ви матимете максимум свободи, не втрачаючи можливості бачити загальну картину за допомогою ClickUp. Що б ви не робили, завжди знайдеться спосіб налаштувати ClickUp. ClickUp пропонує чудову інтеграцію з багатьма іншими інструментами, що робить продукт ще кращим у спрощенні вашого життя.

Завдяки ClickUp ви можете працювати над усіма нашими проектами з будь-якого місця та в будь-який час. Це робить роботу з дому набагато легшою та продуктивнішою. На одній платформі ви можете розподіляти роботу, розставляти пріоритети, стежити за прогресом проекту та працювати разом.