Clarity — це інструмент Microsoft, Zoom оголошує про інвестиції в Anthropic

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Ясність

Clarity — це інструмент Microsoft, який дозволяє легко фіксувати та аналізувати поведінку відвідувачів веб-сайту. Він безкоштовний для використання, його налаштування просте та швидке, дані генеруються протягом кількох хвилин після встановлення. Microsoft Clarity використовується деякими з найпрестижніших організацій світу, включаючи HP, Forbes, Acer, ВООЗ тощо.

Clarity повністю відповідає вимогам GDPR і CCPA, забезпечуючи конфіденційність користувачів і безпеку даних. Інші переваги Clarity включають уникнення вибірки, забезпечення точних і надійних даних і засноване на технології відкритого коду.

Теплові карти Clarity пропонують суттєве уявлення про визначення місць найбільшого залучення на вашому веб-сайті та відстеження глибини відвідувачів.

Його записи сеансів забезпечують глибше розуміння продуктивності вашого веб-сайту шляхом аналізу того, як люди взаємодіють з ним, що допомагає визначити успішні області, визнати збої та експериментувати з інноваційними концепціями.

Завдяки аналізу, орієнтованому на поведінку користувачів, веб-адміністратори можуть швидко виявити джерела невдоволення та перетворити їх на потенційні можливості.

  4 способи швидко створити нотатку на iPhone або iPad

Його інтеграція з Google Analytics допомагає отримати глибше розуміння взаємодії користувачів на вашому веб-сайті.

Безкоштовне використання Microsoft Clarity з необмеженим трафіком, необмеженою кількістю веб-сайтів, необмеженою кількістю теплових карт і необмеженою кількістю членів команди варто спробувати.

Японський охоронний гігант SECOM, організація вартістю 15 мільярдів доларів, інвестувала у дві відомі хмарні компанії фізичної безпеки, Eagle Eye Networks і Brivo. Ці дві компанії спеціалізуються на фізичній хмарній безпеці, що включає системи відеоспостереження та контролю доступу, призначені для захисту будівель та інших фізичних просторів.

Як повідомляється в блозі компанії, SECOM зробила спільне інвестування в акціонерний капітал у розмірі 192 мільйони доларів у дві американські компанії з одним і тим же основним власником, підприємцем із безпеки Діном Драко.

Фінансування буде розділено: 100 мільйонів доларів буде виділено Eagle Eye і 92 мільйони доларів Brivo. Мета обох компаній полягає в тому, щоб використати свою частку фінансування для досліджень і розробок, зокрема для створення більшої кількості систем на основі ШІ, інтегрованих у відповідні платформи.

  6 найкращих автоматизованих інструментів перевірки коду для розробників

Eagle Eye, яка обслуговує великі підприємства та відомі організації, має приблизно 20 000-30 000 клієнтів, тоді як послуги контролю доступу Brivo мають загальну базу користувачів приблизно 20 мільйонів людей.

Zoom оголошує про інвестиції в компанію зі штучним інтелектом Anthropic

Zoom оголосила про значний альянс з Anthropic, організацією, яка займається безпекою та дослідженнями ШІ. Zoom зробив значний внесок у Anthropic, щоб підтримати плани їхніх досліджень і допомогти створити системи ШІ. Сума вкладених коштів не розголошується.

Ця співпраця покращить спільний підхід Zoom до штучного інтелекту шляхом інтеграції помічника Anthropic зі штучним інтелектом, відомого «Клода», з різними функціями платформи Zoom, такими як командний чат, зустрічі, телефон, дошка та Zoom IQ.

Zoom має намір інтегрувати моделі штучного інтелекту Anthropic у свій набір продуктів і рішень контакт-центру, щоб підвищити продуктивність агентів і покращити взаємодію з клієнтами.

Впровадження штучного інтелекту в свою платформу було пріоритетом для Zoom у покращенні досвіду користувачів. Завдяки своїй програмі Zoom IQ фірма нещодавно представила серію функцій на основі ШІ. Ці функції надають підсумки наради, пропонують подальші процедури та дозволяють користувачам створювати документи за допомогою нотаток наради.

  9 найкращих програм для підвищення доходу та залучення

Нова служба 1Password дозволяє компаніям швидко використовувати ключ доступу

1Password — це надійний менеджер паролів для підприємств. Понад 100 000 компаній покладаються на його служби безпеки для захисту своїх цінних даних. Цю платформу використовують провідні світові організації, такі як IBM, Slack, Gitlab тощо.

Passage — це новий продукт від 1Password, який дозволяє організаціям інтегрувати автентифікацію за допомогою ключа доступу у свої додатки та веб-сайти, не обтримуючи свою інфраструктуру безпеки.

Це дає змогу легко створювати облікові записи користувача та автентифікувати їх простим дотиком або поглядом для покращення взаємодії та захисту від фішингу та атак на основі облікових даних. Це також спрощує процес входу, зменшуючи кількість запитів на скидання пароля та зменшуючи витрати, мінімізуючи робоче навантаження служби підтримки.

Ви отримуєте підвищену безпеку, бізнес-ефективність і взаємодію з користувачем, усуваючи традиційні паролі та замість цього використовуючи ключ доступу та інші безпарольні методи автентифікації та керування ідентифікацією.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».