Chromebook застряг на екрані Chrome? Зробіть це, щоб розморозити його

| | 0 Comments| 6:45 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Від’єднайте периферійні пристрої та вимкніть Chromebook, натиснувши Esc + Refresh + Power, щоб розморозити його.
  • Якщо перезапуск не працює, спробуйте жорстке перезавантаження, утримуючи кнопку живлення та кнопку Refresh.
  • Якщо нічого не допомагає, відновіть свій Chromebook за допомогою меню відновлення Chromebook або зверніться до професійного ремонту.

Chromebook, який застряг на екрані Chrome, може бути важко виправити, оскільки існує дуже багато можливих причин. Скористайтеся наведеними нижче порадами, щоб розблокувати широкий спектр моделей Chromebook за допомогою комбінацій клавіш та інших методів.

Чому Chromebook застряє на екрані Chrome

Chromebook зависає на екрані Chrome із різних причин. У найпростішому випадку ви можете обійти тимчасовий збій жорстким перезавантаженням. У більш серйозних випадках ви можете виявити, що ОС Chrome пошкоджено або якесь устаткування вийшло з ладу. Ці кроки з усунення несправностей допоможуть вам визначити основну проблему та відновити завислий Chromebook.

Як виправити зависання Chromebook на екрані Chrome

Щоб виправити Chromebook, який застряг на екрані Chrome, можна кількома методами, зокрема перезавантаженням і навіть відновленням пристрою. Ось як розморозити Chromebook.

Видалити всі периферійні пристрої

Біа Соуса / Pexels

Несправність зовнішніх пристроїв іноді може призвести до неправильної роботи Chromebook. Вам слід відключити будь-які периферійні пристрої, включно з USB-пристроями, зовнішніми моніторами та звуковими пристроями, перш ніж виконувати наступні кроки з усунення несправностей.

  5 найкращих емуляторів консолі для вашого Mac

Перезапустіть Chromebook

Від’єднавши всі зовнішні пристрої, ви можете розпочати процес усунення несправностей, перезавантаживши Chromebook. Завислі комп’ютери Chromebook часто відмовляються вимикатися, але ви можете обійти це та вимкнути пристрій за допомогою швидкого поєднання клавіш.

Джон Каракацаніс / Flickr під CC BY-SA 2.0

Одночасно натисніть Esc + Refresh + Power, щоб увійти в режим відновлення Chromebook. Вам ще не потрібно відновлювати свій Chromebook і жертвувати своїми файлами. Відкривши цей екран, ви можете вимкнути Chromebook у звичайний спосіб і спробувати завантажити знову.

Повне перезавантаження Chromebook

Жорстке перезавантаження Chromebook може видалити деякі файли в папці завантажень.

Якщо ваш Chromebook завис після спроби перезапустити його, інколи ви можете вирішити проблему, виконавши апаратне скидання. Утримуйте кнопку живлення, щоб вимкнути Chromebook. Утримуючи кнопку «Оновити», увімкніть Chromebook і утримуйте кнопку «Оновити», доки він не запуститься.

Деякі комп’ютери Chromebook мають альтернативні методи жорсткого перезавантаження. Якщо утримання кнопки «Оновити» не спрацювало, спробуйте скористатись одним із наведених нижче методів, щоб повністю перезавантажити Chromebook.

Модель Chromebook

Метод оновлення

Старіший Chromebook

Одночасно утримуйте кнопки «Назад» + «Оновити» + «Живлення» принаймні десять секунд, доки Chromebook не перезавантажиться.

Планшет Chromebook

Одночасно утримуйте кнопки збільшення гучності та живлення принаймні десять секунд, потім відпустіть обидві кнопки.

Acer Chromebox, LG Chromebase, ASUS Chromebit, Samsung Chromebox, ASUS Chromebox

Від’єднайте адаптер живлення від вимкненого Chromebook, зачекайте кілька секунд, а потім підключіть його знову.

Acer AC700, Acer Cr-48

Вийміть акумулятор із вимкненого Chromebook, а потім знову вставте його.

Lenovo Thinkpad X131e

Вийміть акумулятор і від’єднайте адаптер живлення від вимкненого Chromebook, а потім знову вставте обидва.

Chromebook Samsung Series 5, Chromebook Samsung Series 5 550

Від’єднайте адаптер живлення від вимкненого Chromebook, потім натисніть скріпку в отвір для скидання, одночасно повторно під’єднавши адаптер живлення.

  7 способів виправити це

Відновіть свій Chromebook

На жаль, ви не завжди можете виправити помилку зависання екрана Chrome і зберегти свої дані. Якщо ви помітили, що завислий екран Chrome постійно повертається після того, як його було «виправлено», або ви не можете знайти жодних методів усунення несправностей, які дозволили б позбутися екрана, можливо, вам потрібно відновити Chromebook.

Ви можете скористатися комбінацією клавіш Esc + Refresh + Power на завислому екрані Chrome, щоб спробувати вийти в меню відновлення Chromebook. Цей ярлик не завжди працює успішно, але якщо ви можете перейти до меню відновлення, ви можете відновити Chromebook за допомогою компакт-диска відновлення або пристрою USB.

  Як вимкнути блокування цифр на клавіатурі Logitech

Ви також можете відновити заводські налаштування Chromebook, вийшовши з системи та одночасно утримуючи Ctrl + Alt + Shift + R. Коли з’явиться меню дій, виберіть «Перезапустити». Через кілька секунд з’явиться інше меню. Виберіть Powerwash > Продовжити, а потім дотримуйтеся вказівок, щоб скинути та повторно налаштувати Chromebook.

Якщо проблема із зависанням екрана Chromebook виникла через проблеми з установкою ОС Chrome, відновлення Chromebook має відновити його як новий.

Зверніться до професійного ремонту

Якщо всі інші спроби виправити завислий Chromebook не вдаються, причиною може бути апаратна проблема. Це особливо ймовірно, якщо ви почуєте, як вентилятор стає голоснішим, коли Chromebook зависає. Несправність вентилятора вказує на несправність компонента або на те, що сам Chromebook занадто гарячий.

Існує багато варіантів ремонту Chromebook. Ви можете отримати офіційне обслуговування Chromebook, зв’язавшись із виробником Chromebook або компанією, у якої ви придбали гарантію. Ви також можете надіслати свій Chromebook поштою до сторонньої служби ремонту.