ChooseMyPC допоможе знайти запчастини для створення бюджетного ПК

Сьогодні планшети та ноутбуки є надзвичайно потужними. ПК — це не зовсім вимираюча порода, але немає великої різниці між ноутбуком і ПК з точки зору потужності. Це не означає, що комп’ютери йдуть шляхом динозаврів. Завзяті геймери часто самі створюють потужні ПК, приділяючи особливу увагу комфорту, плануванню, опаленні, охолодженню та вентиляції. Тепер, якщо ви зацікавлені в створенні ПК, але не знаєте, що купити, і у вас обмежений бюджет, ChooseMyPC — чудове місце для початку. Це дуже проста програма, яка просить вас налаштувати бюджет, вибрати країну, в якій ви перебуваєте (на даний момент підтримуються лише чотири), і чи плануєте ви розганяти систему. Додаток надасть вам повний список деталей для покупки, і ви можете додати інші деталі до ПК, наприклад, оптичний привід. Список запчастин оновлюється, але ви не маєте бюджету.

  Pro, Air, Mini або Regular: який iPad купити?

Почніть використовувати ChooseMyPC, встановивши свій бюджет. Додаток не запитує, для чого ви плануєте використовувати ПК, наприклад для розробки, ігор чи розваг. Ви можете також включити Windows і оптичний привід, або якщо ви пропустите ці параметри, ви можете додати їх пізніше, коли отримаєте список деталей для свого ПК. Натисніть Створити збірку.

Список частин містить деякі частини, які ви можете редагувати. Частини, які можна редагувати, – це такі, як твердотільний накопичувач, де ви можете вибрати ємність. Інші частини, такі як процесор і материнська плата, не можна змінити. На цій самій сторінці ви можете відредагувати свої початкові налаштування, щоб включити Windows та оптичний привід. Опції можна скинути, і ви можете включити будь-які знижки, доступні на запчастини.

  Alexa, Siri та Google не розуміють жодного слова

Коли ви наводите курсор миші на частину, вона дає короткий її опис. Натисніть опис товару, і ви перейдете на сторінку продукту на Amazon, де ви можете його купити.

Додаток не враховує призначення ПК, який може бути надзвичайно вимогливим, якщо ви плануєте кодувати на ньому. Він обмежується тим, що є просто генератором списків для частин. Обмеження розташування застосовується, оскільки програма знаходить запчастини на Amazon, де також можна знайти знижки та ціни. Якщо ваша країна не підтримується, ви все одно можете використовувати ChooseMyPC, щоб самостійно знайти потрібні запчастини та придбати їх.

Відвідайте ChooseMyPC

  Отримайте анімовані шпалери про погоду на свій iPhone за допомогою Weatherboard