BrightExplorer додає вкладки до Windows File Explorer

Дивно, що Microsoft багато років не переробляла провідник Windows за замовчуванням. Незважаючи на те, що деякі функції, як-от стрічковий інтерфейс, були додані в Windows 8 для покращення навігації, основні проблеми зручності все ще залишалися недоторканими. Наприклад, Провідник Windows не надає користувачам можливості відкривати кілька каталогів за допомогою вкладок. Тепер уявіть собі, якби вам довелося переглядати веб-сторінки без інтерфейсу з кількома вкладками, який зараз є в багатьох сучасних веб-браузерах, таких як Firefox і Chrome. При цьому, якщо комусь потрібно працювати з кількома каталогами, Провідник файлів Windows не обрізає його. BrightExplorer — це безкоштовна програма для Windows, яка додає вкладки до Windows Explorer і дозволяє відкривати кожне вікно на власній вкладці, яку програма прикріплює до верхньої частини одного вікна Провідника. Давайте подивимося.

  Як грати в Chess Titans на Windows 10

Інтерфейс BrightExplorer може здатися не вражаючим, але той факт, що він відкриває кожну папку в окремій вкладці, безсумнівно, робить. Програма не відкриває власний браузер файлів, а інтегрується в провідник файлів Windows за замовчуванням, який містить панель вкладок, яка перераховує всі відкриті папки за їх іменами у верхній частині вікна програми. Це положення гарантує, що панель вкладок не заважає жодним існуючим панелям інструментів у Провіднику файлів, наприклад інтерфейсу стрічки. Ви можете легко перемикатися між відкритими каталогами, натискаючи їх вкладку. Клацнувши порожню вкладку, розташовану праворуч від інших вкладок, відкриється нова вкладка на диску C:/.

  Як увімкнути попередній перегляд ескізів SVG у Провіднику файлів у Windows 10

BrightExplorer також дозволяє від’єднати вкладку від головного вікна, клацнувши та перетягнувши її з панелі вкладок. Крім того, він пропонує функцію під назвою Панель уподобань, яка при натисканні відкриває панель закладок зліва. Потім ви можете перетягнути часто використовувані папки на панель уподобань, щоб додати ці файли в закладки в структурі логічного дерева. Панель уподобань також містить вікно пошуку, яке може допомогти вам швидко знайти раніше закладені елементи.

Ви можете придбати різні доповнення для BrightExplorer (доступні для придбання на веб-сайті розробників), щоб допомогти його розвитку. Усі три додатки, які зараз перераховані на сайті, поставляються разом із основним додатком.

  Що саме відбувається, коли ви вимикаєте або виходите з Windows?

Загалом, BrightExplorer — це приємна невелика програма, яка найпростішим способом об’єднує Windows File Explorer. Програма не досконала, і все ще потребує значного вдосконалення. Він працює на Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і Windows 8.

Завантажте BrightExplorer