Bright Data Center Proxies допомагає боротися з блокуванням веб-сайтів

| | 0 Comments| 9:55 AM
Categories:

Проксі виконують роль посередника між вашою машиною та ресурсом, до якого ви намагаєтеся отримати доступ.

Вони маскують вашу IP-адресу власною IP-адресою, щоб сервер на іншому кінці не знав, хто насправді намагається отримати доступ до ресурсу.

Проксі-сервери центрів обробки даних — це не що інше, як тип проксі-серверів, які розташовані в центрах обробки даних, а не прив’язані до Інтернет-провайдера чи Інтернет-провайдера. Це велика мережа серверів, розташованих у різних частинах світу, що дозволяє вам без проблем отримувати доступ до інтернет-ресурсів.

Яскраві дані пропонує близько 770 000 повністю сумісних проксі-серверів центрів обробки даних, які можуть забезпечити вам оптимальний час роботи мережі, а також швидкість.

Переваги використання проксі-серверів центру обробки даних Bright Data

#1. Економічно ефективним

Проксі-сервери центрів обробки даних, зокрема, є економічно ефективними, оскільки вони живуть у великому центрі обробки даних із тисячами інших серверів.

На вибір може бути велика кількість IP-адрес. Ось чому проксі-сервери центру обробки даних є більш економічно ефективними, ніж проксі-сервери, що працюють у домашніх умовах, з обмеженою кількістю IP-адрес, які можна призначити.

#2. Швидший час відгуку

Проксі-сервери центрів обробки даних Bright Data добре відомі своїм швидким часом відгуку. Розгляд часу відповіді важливий, тому що, використовуючи проксі, ви в основному робите додатковий стрибок у мережі, що коштує вам часу.

Це має вирішальне значення для випадків використання, таких як веб-збирання, аналіз ринку та аналіз даних.

  Як iPad Pro від Apple 2020 року порівнюється з трекпадом Mac 1994 року

#3. Широкий діапазон IP

Користувачі можуть перемикатися між IP-адресами з великого пулу IP-адрес, наявних для проксі-сервера центру обробки даних. Це гарантує, що вас не заблокують під час доступу до будь-якого інтернет-ресурсу.

Крім того, IP-адреси в проксі-сервері центру обробки даних є статичними, тобто ви можете використовувати їх протягом більш тривалого часу порівняно з IP-адресами, які часто змінюються.

#4. Широкий вибір місць

Проксі-сервери центрів обробки даних, які пропонує Bright Data, розташовані в різних частинах світу, тобто користувачі можуть отримувати доступ до інтернет-ресурсів без геологічного блокування. Це корисно для виконання операцій, які передбачають геоспецифічний доступ.

Особливості проксі-серверів центру обробки даних Bright Data

❇️ Максимальна швидкість мережі: проксі-сервери мають бути надзвичайно швидкими через додаткові стрибки мережі. Bright Data забезпечує оптимальний доступ до проксі-серверів і їх надійність. Він забезпечує безперебійну роботу мережі на 99,99% і монітор стану мережі в реальному часі.

❇️ Чудова інфраструктура: Bright Data має масштабовану інфраструктуру, що забезпечує необмежені можливості налаштування в різних частинах світу. Ви не повинні очікувати простоїв під час використання проксі-серверів центру обробки даних, які пропонує Bright Data.

❇️ Величезна IP-мережа: проксі-мережа центру обробки даних побудована в 98 країнах із понад 770 000 IP-адресами. Змінюйте свої IP-адреси через певні проміжки часу, щоб зменшити ймовірність блокування.

❇️ Безпека та відповідність: відповідно до Bright Data, проксі-мережа центру обробки даних на 100% відповідає регіональним законам про дані, таким як GDPR і CCPA, щоб забезпечити конфіденційність і цілісність даних.

❇️ Менеджер проксі: Bright Data пропонує зручну інформаційну панель для керування проксі-серверами, безпроблемну інтеграцію та багато інших потреб розробника. Ви також можете встановити власні правила для кращих результатів, а також надає журнали для налагодження.

  Як створити власні швидкі частини в MS Word

Розташування проксі-серверів основних центрів обробки даних

Серед цих 98 країн ось деякі з найпопулярніших проксі-локацій центрів обробки даних Bright Data:

  • США: 476 515 IP-адрес
  • Німеччина: 39 165 IP
  • Італія: 19 200 IP
  • Австралія: 43 506 IP
  • Канада: 33 022 IP
  • Японія: 23 804 IP

Використання проксі-серверів центру обробки даних

Після реєстрації в Bright Data ви отримуєте кредит у розмірі 5 доларів США, за допомогою якого ви можете спробувати створити проксі-сервери центру обробки даних для демонстрації. Усе, що вам потрібно зробити, це перейти на вкладку «Мої проксі» в меню «Проксі та інфрапереробка» та створити новий проксі.

Створюючи новий проксі-сервер центру обробки даних, ви можете вибрати з кількох типів IP-адрес.

Якщо ви тільки починаєте, тип IP-адреси «загальний (оплата за використання)» є найбільш доцільним, оскільки він заснований на оплаті за використання, а IP-адреси безкоштовні.

Якщо одна IP-адреса не працює, ви завжди можете перенаправити запит, використовуючи найближчу доступну IP-адресу. Ви отримуєте близько 20 000 IP-адрес із типом IP-адреси «загальний (оплата за використання)».

Також є можливість дозволити маршрутизацію запитів через порти, відмінні від 80 і 443, які використовуються для запитів HTTP/S.

Коли ви «збережете та активуєте» проксі, ви можете перейти на вкладку «Параметри доступу», де ви знайдете облікові дані та URL-адресу для підключення до проксі. Найпростіший спосіб надіслати запит до проксі – це використовувати cURL. Команда вже надається Bright Data на вкладці «параметри доступу».

curl --proxy brd.superproxy.io:22225 --proxy-user brd-customer-<CUSTOMER_ID>-zone-<ZONE_NAME>:<ZONE_PASSWORD>  https://lumtest.com/myip.json

Ви можете піти до Приклади інтеграції проксі і генерувати код API для доступу до проксі на кількох мовах програмування.

  Як користуватися бібліотекою програм на iPhone

Випадки використання

🔷 Веб-скрапінг: проксі-сервери центру обробки даних — це чудовий спосіб збирати дані з різних веб-сайтів, розміщених у різних країнах, навіть не блокуючись. Ви також можете чергувати різні IP-адреси, щоб уникнути шансів бути заблокованим. Однак Bright Data не рекомендує використовувати його для націлювання на пошукові системи; натомість це SERP API для цього.

🔷 Реклама: онлайн-рекламодавці використовують проксі-сервери центру обробки даних, щоб переконатися, що їхні оголошення правильно відображаються на різних платформах у різних частинах світу.

🔷 Аналіз даних: компанії можуть використовувати проксі-сервери центрів обробки даних, щоб збирати дані від своїх конкурентів або користувачів на ринку та аналізувати їх, щоб покращити свою гру. Його часто називають дослідженням ринку або аналізом ринку.

🔷 Збір геологічних даних: розробники можуть використовувати проксі-сервери центру обробки даних для збору даних про погоду з різних частин світу. Платформи-агрегатори вмісту також використовують такі проксі-сервери для збору місцевих новин і оновлень.

Заключні слова

Проксі-сервери центру обробки даних, які надає Bright Data, приносять багато переваг. Проксі-сервери центру обробки даних є чудовим рішенням для перерахованих вище випадків використання: від економічності завдяки моделі оплати за використання до забезпечення оптимальної роботи мережі завдяки ротації IP-адрес і швидшому часу відповіді.

Що ще більше покращує керування проксі-серверами, це менеджер проксі-серверів Bright Data, за допомогою якого ви можете керувати не лише проксі-серверами центру обробки даних, а й усіма своїми проксі-серверами в одному інтерфейсі.

Чи була ця стаття корисною?

Спасибі за ваш відгук!