Bluesky запустив додаток для Android і партнерський саміт Snapchat

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас наступні оновлення продуктів! 📣

Альтернативний Twitter Bluesky, який підтримує Джек Дорсі, з’являється на Android

Альтернатива Twitter, Bluesky, яку підтримує співзасновник Twitter Джек Дорсі, тепер доступна для користувачів Android. Програмне забезпечення, яке обіцяє майбутнє децентралізованих соціальних мереж і алгоритмів вибору за власним бажанням, було випущено наприкінці лютого для користувачів iOS і все ще перебуває в закритій бета-версії.

Bluesky користується великим попитом, згідно з даними data.ai. Bluesky має 240 000 встановлень iOS за все життя.

Bluesky створила свій протокол під назвою Authenticated Transfer (AT) Protocol, який призначений для підтримки «великомасштабних розподілених соціальних програм, включаючи переносимість облікових записів, вибір алгоритму, взаємодію та продуктивність.

Існують деякі відмінності між Twitter і Bluesky, як-от питання Bluesky: «Що трапилося?» Поки Twitter запитує: «Що відбувається?» Програма має простий користувальницький інтерфейс і дозволяє створювати публікацію з 256 символів, яка може містити фотографії.

  Кращі смартфони Android з клавіатурою

Під час написання цієї публікації в Bluesky немає функції прямого повідомлення, але користувачі можуть шукати та підписуватися на інших людей, як і в Twitter.

Одна з його вкладок дозволяє переглядати сповіщення, які включають вподобання, репости, підписки та відповіді, подібно до Twitter.

Користувачі Bluesky можуть ділитися, вимикати та блокувати облікові записи, але розширені функції, такі як додавання їх до списків, все ще недоступні.

Минулого року Bluesky отримала фінансування в розмірі 13 мільйонів доларів, а Дорсі – у її правлінні. Щоб скористатися послугою, ви повинні спочатку приєднатися до списку очікування або отримати код запрошення від друга.

Snapchat оголосила про безкоштовний чат-бот зі штучним інтелектом і запустила об’єктиви AR на основі генеративного ШІ

На останньому саміті Snap Partner Summit компанія Snapchat оголосила про низку оголошень, зокрема про безкоштовний чат-бот зі штучним інтелектом, об’єктиви AR на основі генеративного штучного інтелекту та нові функції, такі як нові функції Stories, оновлення Snap Map, покращення Bitmoji та нові способи віртуальної взаємодії. з друзями та інше.

  Як увімкнути YouTube Picture In Picture на Android 8

Чат-бот Snapchat зі штучним інтелектом, що працює на основі технології GPT OpenAI, раніше був доступний лише для платних клієнтів, а тепер він став безкоштовним для всіх користувачів у всьому світі. Що стосується Snapchat, користувачі надсилають приблизно 2 мільйони повідомлень на день за допомогою чат-бота.

Мета чат-бота зі штучним інтелектом – надати досвід, подібний до ChatGPT, і ця функція допоможе надати варіанти подарунків на день народження для найкращого друга, організувати похід, порекомендувати рецепти вечері, написати вірш для друга тощо. також рекомендувати відповідні лінзи або рекомендації щодо місця для ослаблених видів діяльності.

В іншому повідомленні Snapchat представив об’єктиви AR, керовані генеративним штучним інтелектом. Snapchat представляє нову «Космічну лінзу», яка перетворює вас і ваше оточення в анімаційне науково-фантастичне середовище?

У Snapchat заявили, що це полегшує користувачам пошук відповідних лінз і що програма почне рекомендувати лінзи, які відповідають контексту фотографій або відео, зроблених користувачем.

Primo — це французький стартап, який розробляє програмне забезпечення для управління ІТ для малого та середнього бізнесу. він залучив 3,4 мільйона доларів США від Headline, GFC та провідних інвесторів-ангелів SaaS.

  JellyLock7 — це настроюваний екран блокування на основі Android для iOS 7

Primo відстежує та керує всією вашою ІТ-інфраструктурою, як-от розгортання та налаштування парку пристроїв, купівля пристроїв, MDM (керування мобільними пристроями), рішення безпеки, страхування та підтримка.

Крім того, усі ці деталі синхронізуються з вашою кадровою системою, а всі розрахунки прозорі та централізовані.

Його централізована консоль допомагає рівномірно вводити та виключати без адміністратора та інтегрується з Google або Microsoft 365, щоб отримати 360 видимість. Усіма цими діями керує один ІТ-персонал із централізованої інформаційної панелі.

Більшість малих і середніх підприємств, як з ІТ-сектору, так і з інших галузей, покладаються на треті сторони для ІТ-підтримки, інакше для невеликих організацій буде дорого найняти ІТ-команду або ІТ-менеджера для таких компаній; Примо може бути корисним.

Primo хоче бути компаньйоном SaaS для невеликих компаній, які об’єднують багато продуктів на одній платформі, тому вони не хочуть працювати з різними постачальниками, щоб забезпечити свою ІТ-підтримку.