techukraine.net techukraine.net Binance Launchpad проти Binance Launchpool: пояснення ключових відмінностей

Binance Launchpad проти Binance Launchpool: пояснення ключових відмінностей

| | 0 Comments| 4:05 PM
Categories:

Запуск або інвестування в новий криптопроект може бути складною справою. Незалежно від того, чи ви інвестор, чи розробник, сьогодні існує так багато платформ і варіантів, що важко вибрати переможця.

Binance, одна з найбільших світових криптобірж, пропонує командам проектів два популярні варіанти запуску своїх токенів: Launchpad і Launchpool. Обидва мають на меті допомогти новим блокчейн-проектам залучити капітал і отримати доступ до інвесторів, але йдуть до цього по-різному.

Що таке Binance Launchpad?

Binance Launchpad — це платформа, яка допомагає чесно та відкрито запускати нові криптовалютні проекти.

У криптосфері панелі запуску (також відомі як інкубатори) дають змогу розвиватися молодим проектам і токенам. Типова панель запуску дозволить новим проектам продемонструвати себе інвесторам і продавати токени раннього доступу, щоб залучити фінансування. Приманкою для інвесторів є шанс отримати великі прибутки, коли вартість токена, як ми сподіваємось, почне зростати разом із зростанням популярності проекту.

Це те, що Binance Launchpad пропонує користувачам, і це працює досить просто.

Якщо ви хочете інвестувати, спочатку є період розрахунку, коли Binance переглядає ваш середній баланс BNB за встановлену кількість днів, щоб визначити ваш ліміт участі. Це визначає максимальну кількість токенів проекту, яку ви можете отримати. Протягом цього часу вам не потрібно нічого робити зі своїм BNB; просто тримайте його у своєму обліковому записі.

Після завершення розрахункового періоду настає період підписки, у якому ви можете взяти на себе зобов’язання придбати новий токен до ліміту участі BNB. Це заблокує ваш BNB в окремому гаманці Launchpad до фази розподілу.

Після завершення періоду підписки Binance визначає остаточний розподіл токенів кожного на основі того, скільки BNB вони виділили. Якщо буде великий попит, вони зменшуватимуть асигнування, щоб залишатися під загальним лімітом для монети. Після встановлення розподілу BNB, який ви зафіксували, автоматично обмінюється на нові токени.

  Найкращий рідинний кулер для процесора 2021 року: огляди + керівництво по покупці

Будь-які залишки BNB разом із вашими новими токенами потім надсилаються на ваш спот-гаманець.

Кілька ключових речей, про які слід пам’ятати про Binance Launchpad:

  • Вам не потрібно робити ставку або блокувати свій BNB протягом розрахункового періоду.
  • Ви можете зберігати свій BNB у таких продуктах, як Launchpool і BNB Vault, які все одно враховуватимуться у вашому ліміті.
  • Після того як ви зафіксуєте свій BNB протягом періоду підписки, він буде заблокований до завершення розподілу.
  • Зазвичай існує жорстке обмеження або максимальна кількість жетонів, яку може отримати кожен користувач, щоб зберегти справедливість.
  • Мінімальна сума BNB, яку ви можете зафіксувати, становить 0,1 BNB.

Binance Launchpad раніше була лотерейною системою, але тепер вона базується на ваших середніх активах, що не є надто складним. Просто закріпіть свій BNB, коли прийде час, і будьте готові отримати виділені токени.

Одними з найбільших історій успіху Binance Launchpad є Axie Infinity, Elrond і Celer Network. Люди, які потрапили раніше, заробили на цих проектах великі гроші. Звичайно, немає жодної гарантії, що певний проект буде успішним через Binance Launchpad, але платформа дає розробникам серйозні шанси на великі досягнення.

Що таке Binance Launchpool?

На відміну від Launchpad, Binance Launchpool дозволяє користувачам генерувати (заробляти) винагороди, ставлячи BNB, BUSD та інші підтримувані токени. По суті, це спосіб отримати в руки кілька нещодавно випущених монет без необхідності їх купувати.

Ось як це працює:

Коли новий криптопроект хоче поширювати свої токени, він може співпрацювати з Binance Launchpool. Після цього Binance дозволить своїм користувачам розміщувати BNB, BUSD та інші відповідні токени в окремому пулі для цього проекту.

Наприклад, скажімо, NewCryptoCoin запускає та проводить Launchpool з BNB. Ви можете поставити свій BNB у пул NewCryptoCoin BNB. Поки ваш BNB тримає ставку, ви отримуватимете токени NewCryptoCoin як винагороду.

Чим більше і довше ви ставите, тим більша ваша частка винагороди. Отже, якщо ви можете заблокувати свій BNB на весь період ставки (зазвичай близько 30 днів), ви зможете максимізувати свої прибутки.

  Adobe Creative Cloud занадто швидко розряджає акумулятор? Ось що робити

Кілька ключових речей, які слід пам’ятати про Binance Launchpool:

  • Вам потрібен підтверджений обліковий запис Binance.
  • Мінімальна сума ставки становить 0,1 придатної монети.
  • Винагороди нараховуються щогодини та автоматично складаються.
  • Ви можете зробити ставку, скасувати ставку або додати до своєї позиції будь-коли.
  • Токени винагороди можна обмінювати на Binance після початкового періоду фармування.

Деякі успішні токени, розповсюджені на Launchpool, включають REEF, LIT, UNFI та ATM.

Фактори, які слід враховувати при виборі між Launchpad або Launchpool Binance

Launchpad і Launchpool на Binance дозволяють вам брати участь у нових захоплюючих криптопроектах. І оскільки Binance їх підтримує, ви знаєте, що вони мають справжню довіру.

Але є над чим подумати, вибираючи між цими двома послугами. Давайте обговоримо деякі з цих важливих факторів.

1. Доступність

Launchpool набагато доступніший, ніж Launchpad, оскільки вам потрібно лише кілька жетонів для ставки, і все готово. Launchpad, з іншого боку, вимагає, щоб ви закріпили суму свого BNB протягом встановленого періоду часу, щоб отримати право на розподіл нових токенів.

Отже, Launchpool краще, якщо ви шукаєте щось, до чого легко ввійти.

2. Потенційні винагороди

Продажі токенів Launchpad, як правило, більше викликані ажіотажем, оскільки більшість нових токенів швидко набирають обертів після запуску. Таким чином, ви потенційно можете отримати кілька жирних стеків за короткий період часу.

За допомогою Launchpool винагороди розподіляються з часом через фармування, тому спалювання відбувається швидше повільно.

3. Заблоковані кошти

За допомогою Launchpad ваш BNB блокується на деякий час, перш ніж ви купите, і отримуєте токени. За допомогою Launchpool ви можете будь-коли скасувати ставку своїх об’єднаних активів.

Отже, якщо вам потрібна гнучкість, Launchpool не вимагає жодних зобов’язань.

4. Технічні ноу-хау

Launchpool простіше, якщо ви просто хочете робити ставки та заробляти. Launchpad вимагає більше технічних знань, оскільки включає в себе керування криптовалютними гаманцями, фіксацію BNB, відстеження лімітів розподілу тощо.

Це ще одна перемога для Launchpool, оскільки він трохи простіший для новачків у криптовалюті.

  Розуміння різних типів тестування додатків

6. Ризик

Через ажіотаж і обмежену пропозицію токени, продані на Binance Launchpad, часто різко зростають у ціні на початку торгів. Однак після сплесків слідували падіння, оскільки ранні інвестори фіксували прибуток або у випадках, коли токени втрачали вартість після початку торгів на біржах. Коли ви інвестуєте через Binance Launchpad, ви ризикуєте.

Тим часом, для безпечнішого та пасивнішого підходу Launchpool дозволяє з часом заробляти нові токени лише за зберігання BNB або інших монет. Отже, є менший ризик, але також менший потенціал вибухового зростання.

Binance пропонує два різні шляхи отримання винагород за новими жетонами

Binance надає криптопроектам два надійні варіанти для запуску — Launchpad і Launchpool.

Launchpad ідеально підходить для досвідчених криптоінвесторів, які хочуть активно брати участь у багатообіцяючих продажах нових токенів. Користувачі здійснюють BNB протягом встановленого періоду підписки, щоб забезпечити розподіл нового токена. Чим більше зобов’язань BNB, тим більша символічна винагорода. Launchpad вимагає впевненості в кількох кроках, як-от керування переказами BNB і відстеження лімітів розподілу. Винагорода може бути високою, але також несе в собі більший ризик.

Навпаки, Launchpool дозволяє більш пасивно заробляти нові токени шляхом розміщення BNB або інших монет у пулах ліквідності з часом. Користувачам не потрібно стежити за часом або обмеженнями. Просто ставте та заробляйте! Для початківців бар’єр входу нижчий. Хоча винагороди стабільніші, вони можуть бути не такими високими, як Launchpad для найгарячіших проектів.

Зрештою, важливо оцінити свою толерантність до ризику та наскільки активними ви хочете бути в цьому процесі. Виконуйте невелику домашню роботу над кожним новим проектом. Виберіть ті, що відповідають вашій стратегії криптоінвестування.

Переконайтеся, що ви знаєте відмінності між цими сервісами Binance

Binance Launchpad і Launchpool пропонують чудові інструменти для криптотрейдерів та інвесторів. Якщо ви любите DeFi і нові токени, це особливо вірно.

Просто переконайтеся, що ви точно знаєте, що пропонує кожна служба, перш ніж почати, і пам’ятайте про важливі відмінності між ними.