Beam для Reddit – це ще один чудовий спосіб зволікати [iOS]

| | 0 Comments| 6:54 PM
Categories:

Зараз середина тижня, і ви, мабуть, вже знаєте, чи буде решта добре. Якщо у вас поганий тиждень і ви можете трохи зволікати, щоб підняти настрій, спробуйте Beam для Redddit. Це абсолютно новий додаток для перегляду Reddit для iOS і створений, щоб вразити. Ви можете залишати коментарі та голосувати за публікації в додатку, якщо ви ввійшли, хоча, здається, ви не можете вийти. Що відрізняє Beam від інших додатків, так це те, що він призначений не лише для перегляду Reddit, а й для відкриття нових підреддітів. У ньому є окрема вкладка виявлення, яка показує вам популярні субреддіти та пости, які зараз популярні в них. Ви можете переглядати GIF-файли, відтворювати відео, підписатися або скасувати підписку на sub-reddit. Ви також можете відфільтрувати вміст NSFW і спойлерів і відкрити посилання в Chrome замість Safari.

  30 найпопулярніших публікацій iOS 2015 року

Якщо ви ховається і не маєте облікового запису Reddit (або ви просто не хочете входити), ви все одно можете використовувати Beam. Головний екран — це головна сторінка Reddit, хоча, якщо ви торкнетеся кнопки праворуч, ви можете вибрати фільтрацію за верхнім, новим, гарячим тощо. На цьому ж екрані ви можете вимкнути відео та зображення, щоб заощадити пропускну здатність. як вимкнути власні дописи та дописи, які є посиланнями на зовнішні сайти.

Щоб відкрити інші підреддіти, торкніться вкладки маленького космічного корабля. Ви можете шукати підреддіт або переглядати найпопулярніші. На вкладці «Налаштування» можна ввімкнути NSFW і вміст спойлерів (обидва вимкнені за замовчуванням), а також ви можете вибрати, як програма відкриватиме посилання. Чудово те, що ви можете відкрити посилання в Chrome, якщо вам не подобається Safari.

  Як видалити наклейку, яка блокує повідомлення в iOS

Щоб проголосувати за публікацію або залишити коментар, торкніться відповідної кнопки внизу публікації. Окремі публікації відображаються як картки, і ви можете відкрити їх у своєму браузері, натиснувши кнопку «Поділитися».

Окрім функції виявлення, у Beam є лише відповідний дизайн. Переглядати Reddit за допомогою програми досить приємно, але ми помітили, що вміст завантажується трохи повільно. Крім цього, цю безкоштовну програму варто спробувати.

Встановіть Beam для Reddit із App Store