BDReader може похвалитися виявленням панелей для любителів коміксів [Windows]

Я досі пам’ятаю справжній захоплення коміксів у 80-х роках, коли діти зазвичай витрачали гроші на обід, якщо б потрібно було, щоб побачити свого улюбленого персонажа Marvel. Але той час давно пройшов, і тепер у нас є безліч високотехнологічних способів зберігати і читати тисячі коміксів на нашому комп’ютері, не сплачуючи ні копійки. BDReader прагне зробити саме це, дозволяючи вам читати комікси, збережені у форматах PDF, CBR і CBZ. Програма з відкритим кодом підтримує простий користувальницький інтерфейс та гарячі клавіші для зручної навігації. Але що насправді виділяє його з натовпу, так це режим панелі, який автоматично виявляє панелі на сторінці та відображає їх у правильному порядку читання.

  Що таке Patch Tuesday для Windows і коли?

Головне вікно програми BDReader має відкритий дизайн. Ви можете почати читати комікси відразу, натиснувши Файл > Відкрити > Ім’я файлу або просто перетягнувши цільовий файл у вікно програми. Як зазначалося раніше, він може відкривати файли PDF, CBR і CBZ. Після завантаження комікса ви можете використовувати екранні кнопки вліво, вправо, вгору або вниз або, як варіант, клавіші зі стрілками на клавіатурі, щоб переміщатися сторінками. Але крім цього, програма відчуває себе недостатньо з точки зору навігації; наприклад, немає змінного масштабування або переходу на останню сторінку та параметрів закладки.

З іншого боку, розробник ввів досить цікавий режим панелі, який робить читання коміксів більш комфортним. Режим панелі в основному виявляє кожну панель (зображення з підписом) на сторінці та відображає її як окремий попередній перегляд. Таким чином, вам не потрібно збільшувати або зменшувати зображення, щоб переглянути кожне з них (панелі роблять це за вас). Також є режим розділення, який прокручує сторінку зверху вниз, тому вам не доведеться це робити самостійно.

  Програма Fresh Paint продовжує зависати в Windows 10 (ВИПРАВЛЕНО)

Окрім трьох режимів читання, BDReader також дозволяє перемикатися на повноекранний режим для читання без відволікань, а також перемикає мініатюри бічної панелі та налаштування попереднього перегляду сторінки.

BDReader не є багатофункціональним додатком, але його режими Panel і Split є цікавою пропозицією. Додаток працює на Windows XP, Windows Vista, Windows 7 і Windows 8. Тестування проводилося на Windows 8.1 Pro, 64-розрядна версія. Ви можете завантажити його безкоштовно за посиланням нижче.

Завантажте BDReader