Avast розряджає батарею Android?

| | 0 Comments| 7:42 AM
Categories:

Ми всі використовуємо мобільні телефони та планшети для доступу до Інтернету та відвідуємо різні веб-сайти, щоб завантажити потрібні файли чи медіафайли. Але існує ймовірність того, що якийсь вірус або зловмисне програмне забезпечення могли потрапити на ваш мобільний телефон із завантаженими файлами. І щоб перевірити це, використовуються антивірусні програми. Антивірус — це як безкоштовне, так і платне програмне забезпечення, функцією якого є перевірка вашого телефону на наявність шкідливих програм (шкідливих програм і файлів) і сповіщення про будь-які проблеми. Більшість також негайно попереджає вас про будь-які потенційно небезпечні веб-сайти, які ви можете відвідати, де ймовірність завантаження небажаного файлу вища. Отже, ви теж користувач Android і цікавитесь, який антивірус найкращий для Android? Або чому батарея вашого телефону раптом так швидко розряджається? Якщо ви шукаєте більше інформації про антивірус Avast, ми пропонуємо вам цей корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання, наприклад, чи Avast витрачає акумулятор Android чи Avast уповільнює ваш телефон? Отже, почнемо!

Avast розряджає батарею Android?

Продовжуйте читати далі, щоб детально дізнатися, чому Avast розряджає акумулятор Android.

Чи підходить Avast для Android?

Так. Антивірус Avast забезпечує ефективний захист пристрою Android із невеликим впливом на продуктивність. Платна версія поєднує в собі все, додавши Avast SecureLine VPN, тоді як безкоштовна версія спонсорується рекламою та має всі основні функції. Під час тестування антивірус Avast запобіг 99,6% поширених шкідливих загроз, які використовувалися під час тестування, і він розпізнає 100% загроз від зловмисного програмного забезпечення, створеного як старими, так і старішими. Антивірус Avast отримав високий рейтинг від кількох кіберкомпаній. Загалом антивірус Avast є одним із найкращих антивірусних додатків, які ви можете отримати для свого телефону Android.

Avast заощаджує заряд акумулятора?

Ні, антивірус Avast не є заощадження батареї. Антивірус Avast входить до 20 програм для Android, які найбільше споживають батарею, і він продовжує працювати у фоновому режимі, шукаючи помилки та зловмисне програмне забезпечення. Тому він споживає акумулятор, пам’ять і сховище на пристроях Android.

Avast розряджає батарею Android?

Так, Avast Antivirus зливає Акумулятор телефону Android. Відповідно до звіту Trend Report за 1 квартал 2017 року, антивірус Avast увійшов до 20 додатків для Android, які найбільше споживають акумулятор. Разом із споживанням батареї антивірус Avast також споживає найбільше енергії, даних і пам’яті на пристроях Android. Причина, чому антивірус Avast споживає батарею, полягає в тому, що він продовжує працювати у фоновому режимі, шукаючи помилки, віруси та загрози, які можуть потрапити на пристрій, поки ви переглядаєте веб-сторінку та завантажуєте щось з Інтернету.

Чи уповільнює Avast ваш телефон?

Так, антивірус Avast певною мірою сповільнює ваш телефон. Щоб забезпечити профілактичний моніторинг і захист вашого пристрою в режимі реального часу, антивірусне програмне забезпечення Avast забезпечує постійну роботу кількох служб у фоновому режимі. Антивірус Avast постійно використовує ЦП і споживає оперативну пам’ять вашого телефону, що може призвести до уповільнення роботи вашого бюджетного телефону.

  Як переглядати фотографії з телефону Android на Chromebook

Чи варто видаляти Avast?

Ні, вам не слід видаляти Avast, якщо ви не отримуєте інше та нове антивірусне програмне забезпечення, оскільки антивірус перевіряє ваш телефон на наявність зловмисного програмного забезпечення (шкідливих програм і файлів) і сповіщає вас про будь-які проблеми. Більшість також негайно попереджає вас про будь-які потенційно небезпечні веб-сайти, які ви можете відвідати, де підвищується ймовірність завантаження небажаного файлу. Крім того, Avast — чудовий антивірус, який також надає багато корисних функцій.

Чому батарея вашого телефону раптово так швидко розряджається?

Причиною, чому батарея телефону раптово так швидко розряджається, може бути:

 • Висока яскравість екрана: дисплей телефону споживає більшу частину енергії. Таким чином, чим більше часу ви проводите, дивлячись на нього, тим швидше розрядиться акумулятор вашого телефону.

 • Тривалий бездротовий зв’язок телефону: постійне увімкнення Wi-Fi або даних, щоб ви могли залишатися на зв’язку, також сильно розряджає акумулятор телефону.

 • Програми, що працюють у фоновому режимі: деякі програми продовжують ефективно працювати, працюючи у фоновому режимі, навіть якщо ви ними не користуєтеся. Деякі програми, як-от програми для здоров’я, антивірусні програми та VPN, корисні, але вони сильно споживають акумулятор, оскільки автоматично відстежують або регулюють різні аспекти вашого телефону.

 • Увімкнений доступ до місцезнаходження: GPS може значно розрядити акумулятор. Вони не відстежують ваше місцезнаходження, коли ви використовуєте ці програми безпосередньо, на відміну від того, що ви думаєте. Однак деякі програми продовжують стежити за вашим місцезнаходженням, що зменшує час роботи акумулятора телефону.

 • Використання старого телефону: приблизно через два-три роки використання заряд батареї телефону зменшиться на невеликий відсоток. Після цього акумулятор вашого телефону не оптимізується повністю і більше не зможе досягти початкової максимальної ємності, в результаті чого телефон батарея скоро розряджається.

Тому те, що у людей виникає запитання, чи Avast розряджає акумулятор Android, не обов’язково означає, що це єдина причина швидкого розрядження акумулятора вашого телефону. Також може бути багато інших причин для розрядження батареї, як-от згадані вище.

Чому у вашому телефоні розряджається акумулятор, коли я ним не користуюся?

Причини, чому ваш телефон розряджається, навіть коли ви ним не користуєтеся, є:

 • Старий телефон
 • Кілька програм працюють у фоновому режимі
 • Телефон постійно підключений до різних бездротових мереж
 • Максимальна яскравість екрану телефону
 • Доступ до місцезнаходження ввімкнено на весь час

Ось чому батарея вашого телефону раптово так швидко розряджається.

Які програми споживають акумулятор Android?

Кожна програма на вашому мобільному телефоні споживає різний рівень заряду акумулятора. Деякі програми витрачають заряд акумулятора телефону, продовжуючи працювати у фоновому режимі. Ці програми, що споживають батарею, підтримують ваш телефон активним і розряджають його акумулятор. Прикладами програм, які споживають найбільше заряду акумулятора, є Youtube, Facebook, Instagram, Linkedin, Snapchat і WhatsApp.

Якщо ви хочете знати, які програми витрачають найбільше заряду акумулятора вашого мобільного Android, ось кроки, які вам слід виконати.

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, вони відрізняються від виробника до виробника. Тому переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які налаштування на своєму пристрої.

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму мобільному пристрої Android.

2. Потім торкніться опції Акумулятор.

3. Проведіть пальцем вниз, щоб переглянути список програм, для кожної з яких відображається споживання заряду акумулятора.

Ось як ви можете дізнатися, які програми споживають заряд акумулятора телефону Android.

Темний режим економить батарею?

Це залежить. Ймовірно, це не сильно вплине на час роботи батареї смартфона темний режим. Хоча вона споживає менше акумулятора, ніж типова світла тема. Таким чином, темні режими економлять батарею, але ця різниця незначна, і ви, ймовірно, не помітите. За нормальних умов освітлення, коли телефон використовується при яскравості від 30 до 40 відсотків, темний режим, ймовірно, заощадить лише від 3% до 9% акумулятора порівняно зі стандартним режимом. Але при використанні телефону на повній яскравості темний режим може заощадити від 39% до 47% часу роботи акумулятора. Переваги використання темного режиму значні, якщо ви використовуєте телефон на максимальній яскравості під відкритим небом.

Антивірус Android розряджає батарею iPhone?

Так, антивірус Android розряджає акумулятор iPhone. Разом із споживанням батареї антивірус Android також споживає найбільше енергії, даних і пам’яті на пристроях Android та iOS. Ось чому ви можете побачити продуктивність батареї телефону та запитати себе, чому батарея телефону раптово розряджається так швидко.

Який антивірус найкращий для Android?

На ринку доступно так багато чудових антивірусів для Andriod. Є як безкоштовні, так і платні доступне програмне забезпечення. Найпопулярніші антивірусні програми для Android пропонують чудове виявлення та запобігання зловмисному програмному забезпеченню, а також функції конфіденційності та захисту від крадіжок. З великої кількості варіантів ви повинні знайти той, який відповідає як вашому бюджету, так і потрібному рівню безпеки. Якщо ви не знаєте, який антивірус найкращий для Android, ось кілька варіантів, які вам слід розглянути.

1. Bitdefender Mobile Security

Разом із майже бездоганним захистом від шкідливих програм, Bitdefender Mobile Security додаток має такі функції:

 • Він має VPN-клієнт і фільтр шкідливих веб-сайтів.
 • Він також інтегрується з годинниками Android Wear і дуже незначно впливає на продуктивність. Отже, він також сумісний зі старими смартфонами.
 • Він також пропонує розширені функції, такі як сканер Wi-Fi, блокування програм, засоби захисту від крадіжок і сповіщення про порушення даних у платній версії, яка коштує лише 15 доларів на рік.
 • Завдяки бездоганним результатам AV-Test, AV-Comparatives і MRG-Effitas антивірусний захист програми Bitdefender Mobile Security домінував над іншими антивірусами. Тому це найкращий доступний антивірус для Android.

2. Avast Mobile Security & Antivirus

Одна з найкращих антивірусних програм для Android, Антивірус і безпека Avastпропонує такі корисні функції, як порадник із конфіденційності, оптимізація системи та багато іншого.

 • Однією з чудових функцій Avast Mobile Security є система захисту від крадіжок, яка дозволяє відстежувати та дистанційно блокувати ваш Android-пристрій у разі його викрадення чи втрати.
 • Антивірус Avast лідирує за функціями, але захист від вірусів Avast далекий від досконалості. Він захищає ваш пристрій від 98 відсотків шкідливих програм.
 • Безкоштовна версія Avast наповнена рекламою, яка дратує, але ви можете придбати Premium (2 долари на місяць або 20 доларів на рік) або Ultimate (7 доларів на місяць або 40 доларів на рік), щоб позбутися цієї реклами.

3. Norton360 Antivirus & Security

Окрім найкращого захисту від зловмисного програмного забезпечення, доступні численні функції Антивірус і безпека Norton360.

 • App Advisor на базі Norton Mobile Insight перевіряє програми на потенційні загрози конфіденційності чи іншу небажану поведінку, як-от занадто швидке розрядження акумулятора.

 • Крім того, антивірус Norton забезпечує найкращий захист і отримав відмінні оцінки від незалежних антивірусних експертів в AV-Test Institute і MRG-Effitas.
 • Платна версія Norton здатна перевіряти налаштування пристрою на наявність незахищених пристроїв, виконувати ретельну оцінку безпеки кожної мережі Wi-Fi, до якої ви приєднуєтеся, і мати систему моніторингу, яка попереджає вас про потенційно небезпечні посилання.

***

Ми сподіваємося, що завдяки цьому посібнику ви знаєте все про антивірус Avast і про те, чи Avast витрачає акумулятор Android. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.

  Як зручніше користуватися телефоном Android, якщо ви лівша