Atari Remix воскрешає відомі назви; Астероїди, Стоніжка, Прорив

Важко описати, наскільки захоплюючим був ретро-гейм свого часу. Сучасні відеоігри можуть мати найреалістичнішу графіку, але багато з них не передають тієї ж чарівності, що й Atari у 80-х. Denny’s, популярна мережа ресторанів млинців у США, прагне повернути цю чарівність, відродивши три назви Atari за допомогою своєї пропозиції Denny’s Atari Remix для Android та iOS. Доступний безкоштовно в Google Play і iTunes App Store, ремікс, по суті, є даниною 8-бітної епохи Atari і спрямований на рекламу нової лінійки страв Денні «Greatest Hits Remixed». Давайте подивимося на кожну назву пакета.

Ігри, про які йде мова, — це векторні Hashteroids (ремікс Asteroids), стрілялка під назвою Centipup (Centipede) і руйнівна назва дії Take-Out (Breakout). Усі ці ігри спочатку були випущені в аркадах, а потім зрештою потрапили на Atari 2600, найпопулярнішу ігрову консоль кінця 70-х. У всіх іграх була відретушована графіка з естетикою на тему сніданку та з незрозумілими сюжетними лініями. Наприклад, ось невеликий синопсис Take-Out: «З’являється стіна, повністю виготовлена ​​зі смачних продуктів для сніданку Денні, і блокує всі замовлення на винос від їхніх законних власників. Єдиний спосіб нагодувати клієнтів – зруйнувати цю стіну!».

  Як зробити уповільнену зйомку за допомогою DSLR або бездзеркального фотоапарата

Хаштероїди

У Hashteroids ви берете під контроль корабель під назвою SS Denny’s Condiment Transport. Ваша мета — стріляти та знищувати дрібні астероїди, які замінюються на кекси, знищені кетчупом із пляшки у формі космічного корабля. Елементи керування включають в себе кнопки ліворуч і праворуч для нахилу пляшки, кнопку дросельної заслінки, розташовану внизу для прискорення, і натискання кнопки стрілянини, яка кидає кетчуп у ваших ворогів. Гра весела і грає повністю, тримаючи пристрій у ландшафті.

На винос

Take-Out — це данина назві аркадної аркади Breakout від Atari. Аркада для руйнування стіни для сніданку по цеглині ​​дає вам контроль над яйцем і вашою тарілкою. Використовуючи обидва ці інструменти, ви можете зруйнувати стіну продуктів харчування Денні. Чим більше продуктів ви потрапите, тим більше очок ви отримаєте. Вам потрібно натиснути й утримувати просту стрілку, як кнопки, і провести пальцем ліворуч або праворуч, щоб перемістити тарілку горизонтально і запобігти удару яйця об землю.

  Super Drag прискорює перегляд у Firefox за допомогою дій перетягування

Centipup

Centipup — це швидка аркадна гра на виживання, де ви використовуєте чарівну пляшку сиропу, щоб відбиватися від загіпнотизованих істот Лісу Чудової їжі. Елементи керування грою розташовані внизу. Кнопка трек-куля праворуч дозволяє переміщати пляшку вліво або вправо, а кнопка цілі зліва призначена для стрільби в істот крихітними лазерними кулями.

Установіть Denny’s Atari® Remix на Android

Встановіть Denny’s Atari® Remix на iOS