Apple Watch GPS проти стільникового зв’язку: чи вартий стільниковий зв’язок?

| | 0 Comments| 8:04 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Оновлення до стільникового Apple Watch передбачає додаткову плату, але це дозволяє залишити свій iPhone позаду, продовжуючи телефонувати та слухати музику.
  • Обидві моделі Apple Watch із стільниковим зв’язком і GPS мають однакове апаратне забезпечення, але версія для стільникового зв’язку розблоковує сімейні налаштування та ексклюзивні циферблати.
  • Термін служби батареї становить приблизно 18 годин для обох моделей, але використання стільникового зв’язку розряджатиметься швидше.

Apple пропонує варіанти підключення до GPS і стільникового зв’язку для своїх моделей Apple Watch, але остання коштує дорожче. Чи варто витрачати додаткові кошти на стільниковий варіант, чи вистачить моделі лише з GPS? Ми порівняємо їх і допоможемо вам вирішити.

Ціна

Перш за все, оновлення до стільникового Apple Watch призведе до додаткових витрат, якщо ви не купуєте дорожчий варіант із нержавіючої сталі або Apple Watch Ultra; ці моделі за замовчуванням мають стільниковий зв’язок.

Щоб перекласти збільшену вартість у цифри, оновлення до стільникового Apple Watch SE (2-го покоління) коштуватиме додаткових 50 доларів США, а стільниковий Apple Watch Series 9 обійдеться вам на 100 доларів більше.

  Як побачити, які програми відстежують ваше місцезнаходження на iPhone

Крім того, майте на увазі, що, щоб отримати максимальну віддачу від цього стільникового зв’язку, вам потрібно буде зв’язати Apple Watch із діючим тарифним планом мобільного зв’язку. Хоча для Apple Watch існують дешеві плани передачі даних, регулярна плата все ще є фактором, який слід враховувати.

Підключення та додаткові функції

Aryan Surendranath/MakeUseOf

Окрім того факту, що стільниковий Apple Watch може використовувати eSIM для з’єднання з мобільними мережами, немає ніяких апаратних відмінностей, на які слід звернути увагу. Обидві моделі мають однакове обладнання GPS, Wi-Fi і Bluetooth.

Однак ці дві моделі відрізняються доступними для вас функціями. Наприклад, стільникові моделі можуть транслювати музику, використовувати навігаційні додатки та навіть телефонувати, перебуваючи далеко від підключених iPhone.

З іншого боку, тим, у кого Apple Watch лише з GPS, потрібно попередньо завантажити музику. Використовувати інші інтернет-програми або приймати дзвінки можна лише тоді, коли спарений iPhone знаходиться в зоні дії або підключений до тієї ж мережі Wi-Fi, що й Apple Watch.

Ще одна важлива функція, ексклюзивна для стільникового Apple Watch, — сімейне налаштування, яке дозволяє вам налаштувати Apple Watch для когось без iPhone, наприклад для вашої дитини.

  Як змінити адресу електронної пошти Apple ID

Отже, хоча є багато речей, які Apple Watch можуть робити без iPhone, стільниковий зв’язок відкриває деякі чудові варіанти використання. Це особливо актуально, якщо ви батько, який хоче залишатися на зв’язку зі своїми дітьми.

Акумулятор

Unsplash

Що стосується часу автономної роботи, Apple заявляє про 18 годин використання, незалежно від того, який варіант Apple Watch у вас є. Хоча ваші моделі використання впливають на тривалість роботи Apple Watch між заряджаннями, ви повинні пам’ятати, що використання стільникової мережі на вашому Apple Watch призведе до дещо більшого навантаження на акумулятор.

Позов Apple 18 годин для стільникової моделі передбачає чотири години використання через LTE та 14 годин підключення до iPhone через Bluetooth. У випадку з моделлю GPS всі 18 годин тестування включали підключення до iPhone через Bluetooth. Використання режиму низького енергоспоживання також подовжить використання будь-якого варіанту до 36 годин.

Циферблати та багато іншого

Aryan Surendranath/MakeUseOf

Купуючи стільниковий Apple Watch, ви помітите додатковий набір циферблатів Explorer. Ця серія має комбінацію червоних годинникової та хвилинної стрілок (інші циферблати мають білі годинникову та хвилинну стрілки), а також індикатор потужності сигналу. Це маленьке чудове доповнення для користувачів стільникового зв’язку, яке вирізняє їх годинник і розміщує важливу інформацію на передньому плані.

  Як виправити дрейф контролера Xbox One

Але коли справа доходить до вибору між матеріалами корпусу та варіантами ремінців, немає жодних відмінностей у взаємодії з користувачем. Єдиною помітною деталлю є червоне кільце на Digital Crown, яке позначає стільникові варіанти.

Який варіант Apple Watch варто купити?

Основні переваги стільникового Apple Watch включають можливість залишити свій iPhone позаду та використовувати Family Setup, щоб дозволити члену сім’ї без iPhone використовувати носимий пристрій.

Отже, якщо ви хочете виключити свій телефон із рівняння або шукаєте рішення, щоб підтримувати зв’язок зі своїми дітьми, і не хочете турбуватися про додаткову вартість, стільниковий Apple Watch — розумна покупка.

Але якщо ви рідко опиняєтеся без свого iPhone і не заперечуєте про відключений спосіб життя, який пропонує Apple Watch лише з GPS, ми рекомендуємо заощадити ваші важко зароблені гроші. Можливо, ви зможете використати ці кошти на нові ремінці чи захисні аксесуари для Apple Watch.