Apple уповільнює роботу iPhone, що з цим робити

| | 0 Comments| 7:37 PM
Categories:

Протягом багатьох років люди стверджували, що Apple уповільнює роботу вашого iPhone з кожним наступним випуском iOS. Це було предметом теорій змови Apple і iPhone протягом тривалого часу. Причини полягали в тому, що Apple хотіла, щоб користувачі оновили свої телефони. Якби користувачі відчували, що їхні старі телефони стали повільними, вони оновлювалися. Виявляється, це насправді, певна правда. Apple підтвердила що він справді сповільнює роботу вашого старого iPhone, але він не робить цього «роками». Це триває з iOS 10.2.

Оновлення: Apple пропонує замінити старий акумулятор за 29 доларів. Про пропозицію заміни акумулятора Apple iPhone читайте тут.

Компанія не повідомила про це відкриття. Apple довелося визнати практику, коли користувачі Reddit і хороші люди Geekbench помітили, що щось не так, і оприлюднили свої висновки. Можна відкинути претензії випадкового користувача Reddit, але ви не можете ігнорувати Geekbench.

  Мережа перед Інтернетом: огляд на Gopher

Старі батареї

Apple називає це «функцією», так як вона робить все, що не працює належним чином, і націлена на старі пристрої зі старіючими батареями. Наразі, схоже, iPhone 7/7 Plus і пізніші моделі не постраждали. Старші моделі iPhone, як-от iPhone 6/6 Plus/6S/6S Plus, уповільнюються.

Apple, точніше iOS, робить це, тому що батарея не в змозі забезпечити достатню кількість енергії для чіпа процесора, щоб він працював оптимально. Це призвело до випадкових проблем із закриттям, які виникли минулого року. Ця нова «функція» – це те, як Apple вирішила проблему для більшості користувачів, замінивши батарею для деяких.

  Як поділитися своїм екраном, не розкриваючи особисту інформацію

Замініть акумулятор

Якщо ви помітили, що ваш iPhone сповільнився до такої міри, що він майже непридатний для використання, і ви обговорюєте, чи оновлювати його, спробуйте замінити акумулятор. Apple замінює акумулятори, якщо у вас є гарантія, але зазвичай це роблять, якщо ємність заряду впала нижче 50%. Натомість ви можете заплатити за новий акумулятор в Apple Store. Коштує менше 100 доларів.

Нова батарея або новий iPhone

Само собою зрозуміло, що новий акумулятор коштує значно менше, ніж новий iPhone. Якщо витрати є єдиним вирішальним фактором, вам слід просто придбати новий акумулятор і використовувати свою поточну модель iPhone, поки вона не перестане підтримувати iOS.

  Як вимкнути звук на iPhone для перегляду фільму за допомогою ярлика Siri

Якщо ви відчуваєте, що в новітньому iPhone є хороші, надійні функції, які ви хотіли б використовувати і, ймовірно, будете використовувати часто, придбайте новий iPhone. Оновлення пристрою, оскільки старий працює повільно, більше не є підставою для оновлення iPhone. Ви все ще можете це зробити, якщо вам подобається мати останній пристрій або ви відчуваєте, що втрачаєте всі функції, але все зводиться до вартості та використання. Animoji не вартують ціни в 1000 доларів, а також Face ID.

Заміна акумулятора не вирішить проблему повільного Touch ID.