Apple може випустити iPhone 15; Тривимірні аватари будуть частиною команд

Categories:

Привіт! 🙋Ми пропонуємо вам найактуальніші новини дня!

Apple може випустити iPhone 15 із найтоншим екраном у світі

Відповідно до звіту, довгоочікувана лінійка iPhone 15 буде випущена Apple наприкінці 2023 року, і напередодні Інтернет вирував чутками. Технологічний титан із Каліфорнії приверне увагу, випустивши iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max із найтоншими рамками.

Відповідно до останніх звітів, Apple випустить iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max протягом наступних шести місяців. Для варіантів iPhone 15 Pro очікується нова технологія перископічної камери, твердотільний гучність, кнопки живлення, USB-C замість Lightning, процесори A17 та інші функції.

Dynamic Island і перехід від Lightning до USB-C будуть присутні на всіх моделях iPhone 15, але лінійка iPhone 15 Pro також матиме покращене з’єднання USB-C зі швидкістю передачі даних USB 3.2 або Thunderbolt 3.

Очікується, що iPhone 15 Pro і Pro Max включатимуть 6,1 і 6,7-дюймові OLED-дисплеї з вирізом Dynamic Island для камери та технологією Face ID відповідно, ідентичні iPhone 14 Pro і Pro Max.

  7 найкращих програм для керування Active Directory та Office 365 для малого та середнього бізнесу у 2022 році

iPhone 15 Pro і Pro Max будуть єдиними пристроями, які використовуватимуть нанометровий чіп A17; всі інші моделі iPhone 15 продовжать використовувати чіп A16, який є в iPhone 14 Pro і Pro Max. Очікується, що процесор A17 матиме більше оперативної пам’яті, а всі моделі iPhone 15 використовуватимуть той самий модемний чіп 5G Qualcomm для підключення.

За винятком однієї основної відмінності телеоб’єктива камери — iPhone 15 Pro і Pro Max здебільшого збережуть ті самі функції. IPhone 15 Pro Max матиме перископічний об’єктив із 6-кратним оптичним зумом, що значно перевищує 3-кратний зум у моделях iPhone 14 Pro.

Github Copilot використовує відкритий движок на основі ШІ, щоб пропонувати код

GitHub величезний, його використовують 100 мільйонів розробників, 330 мільйонів сховищ коду та 4 мільйони організацій, включаючи 90% зі списку Fortune 100.

GitHub Copilot — це парний програматор зі штучним інтелектом (AI), який працює безпосередньо з вашого редактора, щоб пропонувати код і цілі функції. Він використовує парадигму OpenAI Codex, розроблену OpenAI. Код можна написати швидше та з меншими зусиллями.

  Навколишнє обчислення пояснюється за 5 хвилин або менше techukraine.net

Він швидко пропонує конкретні рядки коду та повні функції на основі коментарів та іншого контексту коду. Він надається як доповнення для інтегрованих середовищ розробки (IDE) із сімейства JetBrains, включаючи Visual Studio Code, Visual Studio, Neovim та інші (IDE).

GitHub Copilot перетворює підказки природної мови на пропозиції кодування для десятків мов після навчання на мільярдах рядків коду.

Розробники використовують GitHub Copilot, щоб швидше створювати, зосереджуватися на бізнес-логіці, а не на шаблонному коді, і вдосконалювати свої ключові навички у створенні першокласного програмного забезпечення.

Це допомагає заощадити час, уникаючи шаблонних і повторюваних шаблонів коду. Просто опишіть бажану логіку в коментарі, і GitHub Copilot швидко запропонує код для її реалізації.

GitHub Copilot допоможе вам незалежно від того, чи вчитеся ви кодувати, чи працюєте на новій мові чи фреймворку, чи в обох випадках. Усуньте необхідність витрачати більшу частину свого часу на копання в документації або пошук в Інтернеті, щоб вирішити проблему або навчитися використовувати нову структуру.

Згідно зі статистичними даними, 74% людей працюють над більш продуктивними завданнями, 88% почуваються більш продуктивними, а 96% рухаються швидше за допомогою Github Copilot.

3D-аватори будуть доступні в Microsoft Teams для тих, хто не хоче використовувати свої веб-камери

Під час участі в зустрічі Zoom або Teams є багато причин вимкнути камеру. Згідно з дорожньою картою Microsoft 365, аватари для Microsoft Teams нарешті стануть доступними для всіх користувачів у травні 2023 року, про що вперше було оголошено у 2021 році.

  Як використовувати оператори Python Not Equal і Equal

Аватари Microsoft Teams створені, щоб дозволити користувачам не бути поміченими на камеру під час зустрічей. Якщо вам не хочеться використовувати відео або вам потрібна перерва від постійних дзвінків, ви можете замінити 3D-аватар, який рухатиметься виключно в залежності від ваших голосових команд.

Наприкінці 2021 року Microsoft спрогнозувала, що перші ітерації цих аватарів рухатимуться лише тоді, коли користувачі розмовлятимуть, але незабаром компанія очікує, що вони зможуть відтворювати фактичні вирази обличчя та рухи тіла користувачів, які видно на їхніх веб-камерах.

Хоча повний список можливостей не включено в оновлення дорожньої карти, Mesh for Teams раніше робив оголошення, які включали аватари з регульованим типом тіла, відтінком шкіри, кольором волосся, стрижками, одягом і рисами обличчя.

Крім аватарів 3D Teams, Microsoft Mesh також запропонує віртуальні робочі простори, до яких можна отримати доступ через VR, створюючи у віддалених працівників враження, ніби вони перебувають у кімнаті для нарад, коли хтось розмовляє перед колодою PowerPoint.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте нашу категорію «Останні технології».