techukraine.net Android Android SIM-карта не виявлена ​​(спробуйте ці виправлення)

Android SIM-карта не виявлена ​​(спробуйте ці виправлення)

Categories:

Однією з найпоширеніших проблем з пристроями Android є жахливе повідомлення про помилку «Немає SIM-карти». Ця проблема може бути досить неприємною, оскільки ви не можете здійснювати дзвінки, надсилати текстові повідомлення або навіть отримати доступ до Інтернету, коли він знаходиться в такому стані.

Можливо, ви намагалися перезавантажити телефон і шукати підказки в меню налаштувань, але нічого не працює. Повідомлення про помилку може виникати з кількох різних причин, але, на жаль, немає єдиного рішення, яке б виправило це для всіх.

У цій статті ми розповімо вам, як вирішити вашу конкретну ситуацію, щоб ви могли швидко відновити роботу.

Рекомендовані рішення, якщо SIM-карта не виявлена

Рішення 1. Перезавантажте свій пристрій

Першим кроком у спробі вирішити проблему є перезавантаження телефону. Системи Android створені для того, щоб намагатися виправити та вирішити проблеми з програмним забезпеченням під час завантаження. Щоб перезавантажити телефон:

 • Натисніть кнопку живлення, а потім виберіть «Перезавантажити» або «Перезавантажити» зі спливаючого меню.
 • Підтвердьте свій вибір на спливаючому екрані.
 • Дайте своєму пристрою час, щоб знову ввімкнути живлення.
 • Під час завантаження ваш телефон спробує відновити з’єднання з вашим провайдером мережі, і це почне новий пошук вашої SIM-карти.

  Після перезавантаження ви також повинні шукати будь-які повідомлення від вашого оператора, які можуть містити інструкції щодо вирішення проблеми. Нерідко оператори стикаються з технічними збоями, які закінчуються збоєм мережі.

  Рішення 2. Якщо перезавантаження не вдається, вимкніть телефон

  У більшості випадків проблему вирішує перезавантаження пристрою. Проте може і не бути. Деякі користувачі Android повідомили, що повідомлення про помилку «Немає SIM-карти» зберігається навіть після перезавантаження своїх пристроїв. Якщо це трапиться з вами, не хвилюйтеся. Вирішенням може бути вимкнення пристрою та очікування принаймні 30 секунд, перш ніж знову ввімкнути його. Щоб вимкнути пристрій:

 • Натисніть кнопку живлення, а потім виберіть «Вимкнути» або «Вимкнути» зі спливаючого меню, залежно від типу пристрою, який ви використовуєте.
 • Підтвердьте свій вибір на спливаючому екрані.
 • Також може знадобитися від’єднати пристрій від будь-якого джерела живлення. Якщо ви хочете бути ще більш ретельними, ви можете вийняти акумулятор, щойно ви вимкнете пристрій.

  Коли ви вимикаєте телефон, він розриває всі з’єднання з вежами стільникового зв’язку, а його радіостанції вимикаються. Коли ви знову ввімкнете живлення, ваша система знову ініціює послідовності підключення. У процесі можуть бути усунені будь-які тимчасові збої або помилки мережі.

    Horizon більше ніколи не дозволить вам записати ще одне вертикальне відео [Android]

  Рішення 3: Налаштуйте SIM-карту

  Ваш телефон може прочитати вашу SIM-карту, лише якщо SIM-картка міцно вставлена ​​в слот. Якщо карта зміщена або неправильно вирівняна, що може статися після того, як ви випадково впустите телефон, ви не зможете підключитися до свого оператора. Або, якщо ваш пристрій новий, можливо, ви неправильно вставили SIM-карту. Таким чином, наступним кроком з усунення несправностей має бути вилучення SIM-карти та вставлення її назад.

  Під час цього переконайтеся, що SIM-карта надійно вставлена ​​у ваш пристрій. Якщо він здається нещільним, спробуйте помістити шматок стрічки, картону або паперу в лоток, щоб забезпечити більш щільне прилягання. Хоча це може виглядати як нетрадиційне виправлення, налаштування SIM-карти таким чином працює для багатьох користувачів Android.

  Як правило, ви повинні уникати занадто сильного тиску під час роботи з телефоном. Надмірне зусилля може пошкодити апаратне забезпечення вашого пристрою та створити нові проблеми.

  Рішення 4. Вийміть, почистіть та знову вставте SIM-карту

  Налаштування SIM-карти не вирішить помилку «Немає SIM-карти», якщо лоток SIM-карти заповнений брудом або брудом. Щоб отримати найкращі результати, ось як очистити SIM-карту та слот SIM-картки:

 • Вимкніть пристрій.
 • Знайдіть лоток SIM-картки на внутрішній стороні пристрою.
 • Відкрийте лоток SIM-картки та витягніть SIM-карту. При цьому будьте обережні, щоб не застосовувати надмірну силу. Крім того, на деяких пристроях лоток SIM-картки може бути недоступним. Якщо ви не впевнені, як працює лоток пристрою, перегляньте документацію до свого пристрою.
 • Ви захочете почистити гніздо для SIM-карти невеликою щіткою або серветкою. Якщо ви не впевнені, яку щітку використовувати, виберіть дуже маленьку і м’яку тканину з мікрофібри. Ви також можете використовувати очищувач для аерографа, якщо він у вас є. Очищувач найкраще працює після першого циклу м’якого очищення, щоб видалити будь-який бруд і бруд, які все ще можуть застрягти в лотку SIM-картки. Крім того, переконайтеся, що нічого, що можна вставити (наприклад, зубочистка або скріпка) не блокує область зборки SIM-карти.
 • Чистіть SIM-карту м’якою тканиною з мікрофібри. Ви можете змочити тканину спиртом або іншим непровідним спреєм. Після того, як весь бруд і бруд видалено, переконайтеся, що ви висушили зайву рідину, перш ніж вставляти SIM-карту назад.
 •   Lumosity переносить свою службу мозкових дражниць на Android

  Після очищення та повторного вставлення SIM-карти вам слід знову ввімкнути пристрій і перевірити, чи проблема вирішена.

  Рішення 5. Очистіть дані кешу

  Хоча очищення даних кешу зазвичай рекомендується, якщо є несправна програма, вона також може вирішити помилки SIM-карти. Іноді дані кешу пошкоджуються, що може спричинити всілякі проблеми з продуктивністю вашого пристрою. Очищення ваших кешованих даних може виправити помилки збою в мережі або змусити ваш пристрій перерозподілити ресурси пам’яті, що призведе до повторного підключення до вашого оператора.

  Ось як очистити дані кешу на пристроях Android:

 • Відкрийте Налаштування.
 • Перейдіть до «Сховище».
 • Відкрийте «Внутрішнє сховище».
 • Торкніться «Кешовані дані».
 • Підтвердьте, що ви хочете очистити кешовані дані, у діалоговому вікні, що з’явиться.
 • Рішення 6. Увімкніть режим польоту

  Завжди є ймовірність, що повідомлення про помилку «Немає SIM-карти» не має нічого спільного з вашою SIM-карткою. Щоб дізнатися, чи працює SIM-карта, спробуйте вставити її в інший телефон. Якщо він отримує сигнали на новому телефоні, ваша проблема із сигналом може бути неправильним зв’язком між сусідніми вежами стільникового зв’язку та вашим оригінальним пристроєм. У цій ситуації рішенням може стати режим польоту.

  Коли ви активуєте режим польоту, ви вимикаєте всі бездротові радіоприймачі на своєму пристрої, включаючи стільникове радіо, Wi-Fi і Bluetooth. Зв’язок з вежами стільникового зв’язку негайно обривається. Коли ви виходите з режиму польоту, ваш пристрій змушений відновити з’єднання.

  Щоб активувати режим польоту на своєму пристрої,

 • Проведіть пальцем вниз (або вгору), щоб відкрити екран сповіщень.
 • Торкніться «Режим польоту» або «Режим польоту».
 • Підтвердьте, що ви хочете активувати режим польоту, у діалоговому вікні, що з’явиться.
 • Через хвилину або дві ви повинні вийти з режиму польоту, а потім перевірити, чи ваша SIM-карта тепер читабельна.

  Рішення 7: Виберіть Оператор мережі

  SIM-карта, яку не можна виявити, може бути дуже неприємною. Ви можете пропустити ділові зустрічі, зустрічі або годинами відставати від виникаючих питань. Перш ніж отримати нову SIM-карту, спробуйте вибрати мережу вручну.

  Якщо на вашому пристрої встановлено інший оператор мережі, ніж той, який ви вибрали, помилка «Немає SIM-карти» неминуча. Ось як переконатися, що у вас правильні налаштування мережі:

    Як надіслати автоматичну відповідь на повідомлення та дзвінки, коли ви зайняті [Android]
 • Відкрийте Налаштування.
 • Перейдіть до «Мобільні мережі».
 • Торкніться «Пошукові мережі». Вашому пристрою знадобиться кілька хвилин, щоб здійснити пошук у всіх доступних мережах, а потім відобразити результати.
 • Торкніться оператора, з яким ви зараз працюєте. Після цього ваш пристрій встановить його як бажану мережу.
 • Рішення 8. Замініть SIM-карту

  Якщо ви отримуєте помилку «Немає SIM-карти», причиною може бути фізичне пошкодження SIM-карти. У цій ситуації вам слід отримати нову SIM-карту від бажаного оператора. Ви все одно зможете зберегти свій номер телефону, але можете втратити свої дані.

  Рішення 9. Скиньте пристрій до заводських налаштувань

  Якщо жодне з наведених нами рішень не працює для вас, подумайте про скидання пристрою до заводських налаштувань. Однак скидання налаштувань телефону призведе до видалення всіх даних, які ви накопичили з часом, і ви також втратите всі налаштовані налаштування. Тому перед початком скидання необхідно створити резервну копію своїх даних.

  Додаткові поширені запитання

  Чому мій телефон не може правильно визначити мою SIM-карту?

  Це може статися з кількох причин:

  1. Можуть виникнути проблеми зі з’єднанням між вашим пристроєм і вежами стільникового зв’язку бажаного оператора. Щоб дізнатися, чи це так, активуйте режим польоту, перезавантажте пристрій, очистіть дані кешу або вимкніть пристрої на кілька хвилин.

  2. Ваша SIM-карта може бути зміщена зі свого місця. Щоб вирішити проблему, вимкніть пристрій, витягніть SIM-карту та вставте її назад.

  3. Лоток SIM-картки може бути забитий брудом. Спробуйте очистити його м’якою тканиною з мікрофібри або спиртом.

  4. Імовірно, на вашому пристрої встановлено неправильний оператор мережі. Ви повинні переконатися, що ви встановили правильний оператор у налаштуваннях.

  5. Причиною може бути фізичне пошкодження SIM-карти. Новий чіп від вашого оператора повинен вирішити проблему.

  Уникайте проблем із сигналом

  Ваш телефон може відображати повідомлення «Немає SIM-карти» з кількох причин. У цій статті ми окреслили деякі кроки з усунення несправностей, які допоможуть вам повернутися на правильний шлях. Вам ніколи не доведеться пропускати дзвінок або відеочат через проблеми зі сигналом.

  Чи були у вас проблеми зі сигналом на пристрої Android? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.