Amplitude — платформа цифрової аналітики, Remotebase для найму віддалених працівників

Categories:

Привіт друзі! 🙋Сьогодні у нас є для вас наступні оновлення продуктів! 📣

Амплітуда

Amplitude — це платформа цифрової аналітики, схожа на Google Analytics, яка забезпечує практичне розуміння дій користувачів. Окрім відстеження переглядів сторінок і кліків, платформа пропонує атрибути користувача та цифрові канали для поглибленого аналізу поведінки.

Amplitude забезпечує платформу для аналітики продукту та інструментів керування даними для забезпечення добре організованих високоякісних даних.

Крім того, він пропонує ресурси для налаштування експериментів і націлювання на аудиторію на основі аналітичних і поведінкових даних. Amplitude є піонером у аналітиці продуктів і творцем Behavioral Graph, найбільшої бази даних поведінки споживачів.

Amplitude довіряють провідні світові бренди, такі як Notion, Dropbox, Walmart, HBO, Hubspot та багато інших.

Згідно з його прес-релізом, він залучив 150 мільйонів доларів у рамках фінансування серії F під керівництвом Sequoia Capital. За участю нинішніх інвесторів GIC, Battery Ventures і IVP загальний обсяг фінансування зараз досяг 336 мільйонів доларів США, а оцінка перед грошовою оцінкою зросла до 4 мільярдів доларів.

  10 найкращих ігор Dungeon Crawler для насиченого гостросюжетного квесту

Amplitude пропонує стипендії для стартапів, щоб підтримати стартапи, надаючи їм доступ до даних про поведінку споживачів, маркетингові ініціативи та залучення продукту. Стипендія доступна для стартапів із фінансуванням до 5 мільйонів доларів США та кількістю працівників до 20 осіб. Також підходить для компаній Y Combinator.

Remotebase

RemoteBase — це інноваційна платформа, яка спрощує компаніям наймати та керувати віддаленими працівниками. Пропонуючи досвідченим розробникам за 24 години, Remotebase допомогла Integrate заощадити до 40% витрат на наймання та 90% часу найму.

Роботодавці можуть використовувати RemoteBase для пошуку кандидатів на основі таких факторів, як таланти, географія та доступність.

Це робить процес найму більш ефективним і гарантує, що компанії знайдуть найкращих кандидатів на віддалені посади. Окрім відстеження робочого часу, нарахування заробітної плати та можливостей зв’язку, RemoteBase також надає рішення для керування віддаленими командами.

  7 ігор для зняття стресу та покращення загальної когнітивної функції

За даними джерел, загалом за два раунди компанія зібрала 3,5 мільйона доларів США.

Деякі провідні компанії віддали перевагу Remotebase, зокрема Forbes, AOL, WSJ, Product Hunt, Yahoo Finance тощо.

IBM Watsonx

На своїй щорічній конференції Think IBM дебютує IBM Watsonx, платформу для побудови моделей штучного інтелекту та використання попередньо навчених моделей для створення коду та тексту.

IBM каже, що Watsonx — це єдина платформа AI, яка забезпечує недорогу інфраструктуру та широкий спектр попередньо навчених моделей корпоративного рівня.

Набір інструментів, інфраструктура та консультаційні послуги IBM Watsonx допомагають компаніям розробляти власні моделі штучного інтелекту або адаптувати існуючі моделі до їхніх конкретних даних.

Watsonx.ai — це корпоративна студія для розробників штучного інтелекту, яка дозволяє клієнтам оцінювати та розгортати моделі та контролювати їх після розгортання, таким чином прискорюючи численні робочі процеси.

Через Watsonx.ai IBM надає підприємствам попередньо навчені моделі, включаючи деякі варіанти з відкритим кодом. Вони також співпрацювали з Hugging Face, бізнесом штучного інтелекту, щоб об’єднати тисячі їхніх моделей.

  8 найкращих плагінів для текстового редактора Gedit

Доступність Watsonx.ai очікується в липні. Ви можете приєднатися до списку очікування тут.

KomodoDecks

KomodoDecks — це інструмент трансляції екрана, який включає програму Mac на базі штучного інтелекту для редагування транскриптів. Він розробляє стандартні операційні процедури (SOP) для збільшення передачі знань і продуктивності.

Він надає викладачам, студентам і професіоналам персоналізований домен, вибір білих міток і необмежений безкоштовний відеозапис без обмежень у часі.

Завдяки скрінкасту Komodo пропонує швидку співпрацю та обмін ідеями, усуваючи потребу втомливого набору тексту та планування зустрічей. Завдяки необмеженому запису екрана та SOP це допомагає підвищити продуктивність команди.

Komodo долає розрив між власними та віддаленими командами. У гібридній роботі він об’єднує людей інноваційними способами за допомогою редагування, співпраці та створення документів на основі штучного інтелекту.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».