Alexa Together Explained за 5 хвилин або менше

У міру того, як ми розвиваємося з технологіями, все стає зручним для нас, і саме так відбувається з Alexa Together.

Це чудова послуга догляду за вашими близькими, спеціально створена для старших 👴🏻 у домі. Ця послуга передплати працює з вашим пристроєм Alexa, тож як тільки ви підключитесь, ви зможете негайно її використовувати.

Alexa Together сповістить вас щоразу, коли виявить будь-яку активність конкретної особи, на яку ви підписалися. Це дозволяє вам бути повністю в курсі того, що вони роблять, і це чудове рішення, якщо виникне будь-яка надзвичайна ситуація.

У цьому дописі буде обговорено сервіс Alexa Together і те, як ви можете використовувати його на свою користь.

Цілься

Основна мета Alexa Together — забезпечити постійну безпеку вашої родини, але вона також розширюється на набагато більше, ніж це. Це дозволяє літнім членам сім’ї жити комфортним і незалежним життям, не потребуючи особливої ​​допомоги.

Після активації на пристрої Alexa підписка з’єднає члена сім’ї зі старіючим близьким, щоб інший член міг спостерігати за діяльністю та допомагати, якщо і коли це буде потрібно.

Крім того, Alexa Together прагне надати вашим близьким всю необхідну допомогу – і все це завдяки цілодобовій терміновій реакції професійного персоналу, з яким можна зв’язатися, просто сказавши «викликайте допомогу».

Оскільки зручність є пріоритетом номер 1 для цієї послуги, старші можуть використовувати віддалений помічник для встановлення нагадувань, керування списками покупок тощо.

Alexa Together підходить для будь-якого члена сім’ї, який потребує допомоги та допомоги на щоденній основі, особливо для людей похилого віку.

Близькі люди отримують хороший догляд, а інші члени – спокійні, знаючи, що сім’я має все необхідне для виконання щоденних завдань.

  Виправте код помилки Netflix NW-6-503

Вимоги

Підписка – це найважливіше, що вам потрібно, щоб почати використовувати Alexa Together. Ви можете придбати підписку в додатку Alexa або на сторінці початку роботи.

Одна підписка покриє облікові записи опікуна та коханої людини, для якої ви отримуєте послугу. Після отримання підписки та схвалення налаштування на обох сторонах, служба може бути доступна негайно.

Близькі потребують окремого облікового запису від своїх опікунів, а також такі речі:

  • Пристрій із підтримкою Alexa
  • смартфон
  • Wi-Fi підключення
  • Додаток Alexa

Якщо ви шукаєте чудовий пристрій із підтримкою Alexa, ви можете перевірити Echo Show 8 (2-го покоління). Він поставляється з 30-денною безкоштовною пробною версією Alexa Together, щоб допомогти вам розпочати роботу, не витрачаючи авансу.

Крім того, це пристрій, який значно полегшить ваше життя, поєднавши розумний дім, розваги та необхідні речі в одному продукті. Він має чудовий 8-дюймовий сенсорний екран HD, який дозволяє опікуну та близькій людині легко керувати всім.

Також перегляньте: розумні динаміки для вашого розумного дому

Коли ви підготуєте вищевказані речі, переконайтеся, що ваш додаток Alexa оновлено до останньої версії, оскільки все можна налаштувати звідти.

Майте на увазі, що пристроєм з підтримкою Alexa буде користуватися кохана людина, тоді як опікун може контролювати та контролювати все за допомогою програми Alexa на своєму смартфоні.

Ціноутворення

Для такої чудової послуги, як Alexa Together, було несподіванкою те, що її ціна дуже зручна. Після закінчення пробного періоду підписка на цю послугу коштуватиме лише 19,99 доларів США на місяць + податок. Ви також можете будь-коли скасувати його.

особливості

Як згадувалося вище, Alexa Together неймовірно корисна для літніх членів сім’ї. Він має величезний каталог функцій, деякі з яких:

#1. Реакція виявлення падіння

Щоразу, коли пристрій із підтримкою Alexa виявляє падіння, він автоматично та негайно сповіщає службу екстреної допомоги та контакти для екстрених випадків, щоб ви могли негайно прийти на допомогу.

  Як надіслати код у Skype з правильним форматуванням

Він сумісний із багатьма сторонніми пристроями для виявлення падінь. Про них ми поговоримо пізніше в цій публікації.

#2. Дистанційна допомога

Функція віддаленої допомоги дозволяє опікуну встановлювати нагадування, керувати списками покупок, керувати певними налаштуваннями пристрою з підтримкою Alexa та багато іншого для близьких.

#3. Стрічка активності

Отримайте гарне уявлення про те, як йдуть справи та чим займаються ваші близькі, за допомогою стрічки активності.

#4. Налаштовані сповіщення

Як опікун ви можете налаштувати індивідуальні сповіщення, щоб отримувати сповіщення про різні речі, наприклад, коли ваша кохана людина взаємодіє з Alexa, або будь-яку діяльність, про яку ви хочете отримувати інформацію.

#5. Підтримка 24/7

Однією з найкорисніших функцій Alexa Together є те, що вона забезпечує цілодобову підтримку від навчених агентів. Вони будуть готові допомогти своїм близьким у будь-який час доби. Все, що близьким людям потрібно сказати: «Alexa, поклич на допомогу», і це з’єднається з одним із співробітників.

#6. Захист конфіденційності

Будь-які дані, які ви надаєте Alexa Together, залишаються в безпеці та в межах рівня захисту конфіденційності. Насправді вашій коханій людині доведеться дозволити вам доступ до певних функцій, як-от віддалена допомога та додавання додаткових опікунів до кола підтримки.

Ці дозволи можуть бути відкликані в будь-який момент коханою людиною, якщо вони цього бажають.

Пристрої виявлення падіння

Ось кілька найкращих пристроїв для виявлення падінь, які можна підключити до вашої підписки Alexa Together.

Vayyar Care

Якщо у вас є пристрій із підтримкою Alexa та підписка Alexa Together, ви можете підключити до нього Vayyar Care. Це безконтактний пристрій для виявлення падіння для людей похилого віку, щоб заспокоїти своїх рідних.

Пристрій цілодобово стежить за кімнатою на предмет будь-яких падінь, незалежно від того, чи ввімкнуто світло чи навіть у повній темряві. Його можна розмістити в спальні, кухні, ванній, вітальні.

  Як використовувати режим «Нічне світло» Gnome

SkyAngelCare

SkyAngelCare — це кулон, який важить лише 3 унції та сповіщає Alexa про будь-які падіння. Кохана людина може носити його будь-де, якщо він знаходиться в зоні дії вашого Wi-Fi. Крім того, він водонепроникний, тому вам не доведеться виймати його під час прийняття душу.

Він автоматично розпізнає падіння та кнопку SOS 🚨, яку можна натиснути, щоб викликати швидку допомогу.

Altum View

Щоб забезпечити повну конфіденційність, функція виявлення падіння Altum View використовує дані фігурок замість відеоданих. Він має можливість:

  • Виявлення падінь
  • Аналізуйте діяльність людини
  • Показати тенденції здоров’я
  • Надсилайте сповіщення у разі надзвичайних ситуацій
  • Розпізнавайте обличчя, щоб надавати індивідуальну статистику та моніторинг

Дуже корисною функцією Altum View є можливість налаштувати моніторинг регіону інтересу, який повідомляє вам, коли кохана людина входить у заборонений регіон.

FAQ

Чи можна використовувати Alexa Together для кількох близьких?

Було б чудово, якби можна було піклуватися про кількох людей через одну підписку Alexa Together, але наразі це неможливо. Натомість ви можете додавати кількох опікунів.

Заключні слова

Коли люди дорослішають, потреба піклуватися про них зростає, і це стає обов’язком членів сім’ї.

Однак це завдання не завжди є найпростішим. Щоб допомогти, Alexa Together — чудова послуга, яку можна використовувати разом із пристроєм із підтримкою Alexa.

Це зробить завдання догляду за старшими членами дуже зручним і дасть їм відчуття безпеки.

Далі перегляньте ці гаджети для розумного дому, щоб покращити свій спосіб життя.