Alexa завжди слухає? Як це зупинити

| | 0 Comments| 12:36 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Alexa починає слухати, лише коли чує слово пробудження, але були випадки, коли вона неправильно інтерпретувала звуки та записувала розмови.
  • Ви можете припинити прослуховування Alexa, натиснувши кнопку вимкнення звуку на динаміку Echo, але це означає, що він не реагуватиме на голосові команди.
  • Щоб підвищити конфіденційність, виберіть менш поширені слова для пробудження, як-от «Зіггі», і видаліть свою історію голосу Alexa, щоб видалити попередні записи.

Мільйони людей щодня користуються своїми Amazon Echos. Ці розумні домашні гаджети, безсумнівно, корисні, але вони повинні слухатися, якщо ви подаєте голосову команду. Отже, скільки слухає ваш Echo та чи під загрозою ваша конфіденційність?

Alexa завжди слухає?

Ви можете змусити Alexa, вбудованого віртуального помічника вашого Echo, відповідати на голосові команди лише за допомогою слова пробудження. Більшість людей використовують слово пробудження за замовчуванням «Alexa», але в додатку Alexa можна вибрати з кількох інших слів пробудження, зокрема…

  • «Комп’ютер»
  • «Зіггі»
  • «Амазонка»
  • «Відлуння»

Коли ви вимовляєте вибране слово пробудження вголос, дзвінок вашого Echo стає синім, вказуючи на те, що Alexa активно слухає. Якщо ви нічого не скажете після цього, синє світло вимкнеться, і вам доведеться знову сказати слово для пробудження, щоб відновити увагу Alexa.

  Оцініть ефективність свого веб-сайту за допомогою цих 7 інструментів оцінювання

Ви можете використовувати лише одне слово пробудження за раз, яке можна змінити, перейшовши до налаштувань свого пристрою в додатку Alexa та вибравши Wake Word.

Тут виникає питання про звички слухати Alexa. Alexa створена для роботи в пасивному режимі прослуховування, постійно обробляючи аудіо для визначення слова пробудження. Після виявлення слова пробудження Alexa активно слухає голосову команду.

Коли Alexa починає слухати?

Згідно з налаштуваннями конфіденційності Amazon Echo, Alexa зберігає запис аудіо вашого голосу щоразу, коли ви говорите безпосередньо з нею. Під час налаштування пристрою Alexa може запропонувати вам створити голосовий профіль. Це передбачає запис вашого голосу, щоб розпізнати вас, коли ви робите запит. На офіційному веб-сайті Amazon зазначено, що «Тільки після того, як ваш пристрій Echo виявляє слово пробудження, Alexa слухає ваші запити».

На окремій сторінці Amazon зазначено, що «пристрої Echo за замовчуванням розроблені для виявлення лише звукових хвиль вибраного вами слова пробудження, а все інше ігнорується». На тій же сторінці також написано, що «Alexa є частиною вашого життя лише тоді, коли ви просите Alexa бути», і «Alexa не слухає ваші особисті розмови».

Якби ми повірили на слово Amazon щодо цього, ми могли б зробити висновок, що Alexa слухає вас лише після того, як ви вимовляєте певне слово для пробудження. Але чи це цілком правда?

  Як змінити розмір зображення в HTML і розширити веб-дизайн

У минулому виникла низка історій про те, що Алекса, можливо, слухала, коли вона цього не мала. Наприклад, у 2018 році історія однієї жінки потрапила в заголовки новин, коли вона заявила, що її Amazon Echo записало приватну розмову та надіслало її випадковому контакту. Як повідомляє в Стаття CNBCродина жінки дізналася про порушення конфіденційності лише після того, як особа, яка отримала розмову, повідомила їх про інцидент.

У відповідь на це звинувачення Amazon заявив, що Alexa випадково інтерпретувала фоновий шум як команду надіслати аудіо випадковому контакту, який перебував у Сіетлі. Це призвело б до того, щоб Alexa неправильно інтерпретувала випадковий шум як слово пробудження, команду та ім’я конкретного контакту.

Як зупинити Alexa від прослуховування

Якщо ви хочете, щоб Alexa вловлювала ваші голосові команди, вам доведеться продовжувати контролювати фоновий шум, щоб виявити вашу команду пробудження. Однак, якщо ви хочете використовувати динамік Echo лише для відтворення аудіо, і не хочете взаємодіяти з ним за допомогою голосу, ви можете заборонити Alexa слухати вас.

Найпростіший спосіб зробити це — натиснути кнопку вимкнення звуку на динаміку Echo.

На зображенні вище показано, як кнопка вимкнення звуку активована на колонках 4-го покоління, але всі покоління мають кнопку вимкнення звуку, яка виглядає як коло з лінією, що проходить через нього. Коли ви натиснете цю кнопку, Alexa припинить прослуховування. Ви дізнаєтесь, що прослуховування вимкнено, коли кільцевий індикатор Echo стане червоним.

  Хочете вижити в програмі-вимагачі? Ось як захистити свій комп’ютер

Якщо ви хочете, щоб Alexa прослуховувала ваші голосові команди, але також хочете підвищити конфіденційність, є кілька порад і підказок, які ви можете спробувати.

По-перше, уникайте використання слова пробудження «Комп’ютер», оскільки це звичайне слово, яке легко може з’явитися у ваших розмовах. Дотримуйтесь менш поширених слів пробудження, таких як «Ziggy» і «Alexa», щоб допомогти знизити рівень прослуховування Alexa, коли цього не повинно бути.

Крім того, подумайте про видалення історії голосів Alexa. Це видалить усі записи вашого голосу в програмі, які Alexa могла зробити в минулому. Перегляньте наш посібник про те, як підвищити конфіденційність під час використання Alexa, щоб знайти ще більше корисних порад.

Незважаючи на те, що Alexa, як відомо, використовує свої звички прослуховування занадто далеко, є речі, які ви можете зробити, щоб обмежити дані, які вона може збирати. Майте це на увазі, якщо ви хочете підвищити рівень конфіденційності Alexa.