Alexa все ще працюватиме з Nest (і це проблема)

Google закриває свою програму Works with Nest, припиняючи доступ до продуктів Nest для сторонніх компаній і вимагає використання Google Assistant. Але Google оголосив про один виняток: Alexa все одно зможе керувати обладнанням Nest.

Google припиняє доступ до Nest для третіх сторін

Нещодавно Google оголосив, що припиняє свою програму Works with Nest. Робота з Nest дозволяла продуктам інших компаній керувати Nest — наприклад, пристрій для відкривання дверей гаража міг наказати вашому термостату збільшити тепло. Якщо компанія бажає будь-якої форми інтеграції, їй доведеться перейти до Works with Google Assistant.

Ця програма не дозволяє безпосередньо керувати Nest; замість цього ви б налаштували підпрограми для виконання роботи. І ще одна очевидна проблема виникла внаслідок зміни: створені для Alexa навички Works with Nest не працюватимуть. І, враховуючи, що Alexa сама по собі є голосовим помічником, про перехід до Works with Google Assistant не може бути й мови.

  Як використовувати миттєву точку доступу на вашому iPhone, iPad або Mac

Оновлення: Google передумав, оголошуючи що Works With Nest не буде негайно закрито 31 серпня.

Алекса отримує відстрочку

Наразі Alexa використовує Works With Nest для керування обладнанням Nest і такими веб-сайтами, як Грань повідомили, що інтеграція Alexa припинить роботу 31 серпня 2019 року. Це правда — поточна інтеграція Alexa на основі Works With Nest припиниться в цю дату.

Але, згідно зі сторінки на веб-сайті Nest, поміченої Ars Technica—ми не впевнені, чи це було весь час, чи Google опублікував це пізніше—це не так.

Google заявляє, що працюватиме з Amazon, щоб надалі Alexa контролювати обладнання Nest. Google обіцяє завершити перехід до завершення роботи та запевняє, що вся Alexa збереже всі свої поточні інтеграції Nest.

  Як сканувати та оцифрувати старі фотографії за допомогою телефону

Розумні будинки перетворюються на огороджені сади

Співпраця Google з Amazon є гарною новиною для користувачів Alexa. Але всі, хто покладається на Wink Hubs, IFTTT, Yonomi, Lutron та будь-хто, хто використовує Works With Nest, все одно втратять функціональність. Розумні будинки найкраще працюють із відкритими стандартами. Ви повинні мати можливість купувати продукти від різних компаній, і вони повинні працювати разом.

Здається, Alexa отримує особливий виняток, до якого інші голосові помічники, служби та компанії не матимуть доступу. Якщо стосунки між Google і Amazon знову підуть на спад, це може навіть поставити під загрозу спеціальний доступ Alexa до Nest.

  Як перенести будь-яку електронну книгу на Kindle за допомогою Calibre

Блокуючи доступ до обладнання Nest для більшості компаній, Google, можливо, захищає ваші дані, але також встановлює паркани навколо свого саду. Майбутні голосові помічники (і поточні сторонні опції, такі як Mycroft) почнуться з недоліків, подолати які може бути неймовірно важко.

Навіть встановлений пристрій таких виробників, як Lutron заявили, що функції, які він пропонував у старій програмі Nest, неможливо підтримувати в новій програмі Google Assistant. Надалі, купуючи пристрої розумного дому, ви запитаєте себе, чи вписується він у вашу екосистему розумного дому. І якщо це не так, ви можете виявити, що шукаєте пристрій Google у своєму «домашньому домі Google».