Adobe InCopy: вартість, функції та завантаження

Adobe відома своїми інструментами дизайну; Photoshop, InDesign, Fireworks тощо, але він також володіє одним із найпопулярніших форматів документів: PDF. Він також має чудовий інструмент для співпраці під назвою InCopy.

Adobe InCopy

Adobe InCopy

InCopy — це інструмент для спільної роботи, але на відміну від інструментів для співпраці, які ви знайдете в Google Docs або Microsoft Word, InCopy — це інструмент для копірайтерів, який дозволяє їм працювати разом із дизайнерами. Подумайте про веб-сторінку, яка знаходиться в процесі розробки; він матиме як елементи дизайну, так і текст. Замість того, щоб чекати, поки один елемент завершиться, або працювати незалежно один від одного, дизайнери та копірайтери можуть співпрацювати над проектом зі своїх відповідних додатків.

Функції Adobe InCopy

InCopy має елементи, які дозволяють організувати текст і тримати його окремо від елементів дизайну.

Розділіть абзаци рамками
Знайдіть шрифти
Фільтрувати шрифти
Додайте до тексту стиль і зміщення
Додайте зображення та таблиці
Додайте зображення до таблиць
Редагуйте таблиці, перетягуючи елементи
Керуйте кольорами та створюйте зразки
Додайте посилання до тексту
Розмістіть текст у визначеній області/доступному просторі
Ви можете підтримувати галерею елементів, фотографій, таблиць, приміток тощо, які ви хочете використовувати в документі, і отримувати до них доступ, коли вам потрібно
Існує спеціальний інструмент для приміток, який дозволяє додавати нотатки в текст. Примітки згортаються та розгортаються і не займають місця в документі
Ви можете відстежувати зміни, внесені в документ
Ви можете співпрацювати з іншими через Adobe Creative Cloud
Має підтримку файлів Microsoft Word, тобто файлів DOCX і DOC

Вартість

Adobe InCopy не є безкоштовним. Це, як і всі інші продукти Adobe, інструмент на основі підписки, однак він є одним із найдешевших доступних. Ви можете отримати підписку на InCopy за 4,99 доларів США на місяць.

З нею ви матимете доступ до Adobe Creative Cloud, тому вам не потрібно окремо купувати передплату.
Як і всі інші продукти Adobe, для InCopy доступна безкоштовна пробна версія. Ви можете спробувати його безкоштовно протягом 7 днів, після чого вам доведеться придбати підписку.

Інтерфейс користувача InCopy

InCopy має досить простий інтерфейс користувача. Знайомство з Photoshop або InDesign не допоможе. Вам доведеться навчитися цьому, але це не складно. Він також легкий. Якщо ви працюєте копірайтером, ваша система навряд чи зможе впоратися з ресурсомісткими завданнями, тому InCopy було створено для роботи на звичайній системі.

Висновок

Якщо вам доводиться працювати над копіюванням, поки розробляється дизайн веб-сторінки, InCopy — чудовий інструмент. Інструмент не підходить, якщо ви не співпрацюєте над дизайном. Це не звичайний інструмент для написання і не замінить процесор документів.