Adobe Creative Cloud – чи варто це того?

Categories:

Adobe Creative Cloud — це рай для творців, і його можна вкрасти, якщо у вас є варіанти використання для кожної (або більшості) програм.

Adobe загалом чудова у тому, що вона робить, що робить її першим вибором багатьох професіоналів галузі.

Ті, хто заперечує його перевагу над іншими, роблять це здебільшого через його ціну та відсутність потужного безкоштовного рівня для всіх його програм.

І вони частково праві. Це дорого і надмірно для новачків.

Однак підписка на Adobe Creative Cloud є чудовим варіантом, якщо ви використовуєте більше кількох програм Adobe. Ми прийдемо до цього. Але спочатку важливо перевірити, що дає набір програм Adobe.

Adobe Creative Cloud

Creative Cloud — це набір програм і хмарних служб від Adobe, які допоможуть вам у редагуванні фотографій і графіки, створенні відео, дизайні інтерфейсу користувача та UX тощо.

На даний момент пакет налічує понад 20 програм, серед яких:

  • Фотошоп
  • Ілюстратор
  • Premiere Pro
  • Adobe Express
  • Acrobat pro
  • InDesign
  • Після ефектів
  • Анімувати
  • Прослуховування та ін.

Крім того, ви отримуєте 100 ГБ хмарного сховища для доступу до своїх проектів будь-де.

Це може бути більше, ніж ви просите або потребуєте, але це один із найкращих креативних пакетів, якщо у вас є пропускна здатність, щоб задіяти їх.

Отже, давайте глибше зануримося в цей пакет програм і подивимося, що пропонують програми окремо.

Фотошоп

Для Adobe Photoshop був одним із перших додатків, які привели його в серйозний бізнес. Він став настільки успішним, що люди часто використовують його назву як синонім процесу: це зображення виглядає як фотошоп. (Будьте впевнені!)

Просто відвідавши розділ Adobe Photoshop, ви побачите, наскільки потужним є пакет. Крім того, завдяки спільноті, яка постійно розширюється, YouTube містить незліченні навчальні посібники з Photoshop.

У двох словах, якщо ви можете зробити це за допомогою пензля, то, швидше за все, це можливо за допомогою Adobe Photoshop.

Давайте перевіримо кілька його особливостей:

  • Змінити фон
  • Об’єкт зникає
  • Розфарбувати
  • Маскування
  • Заміна неба

Окрім попередніх налаштувань, ви можете зачарувати свою аудиторію пензлями Photoshop, включаючи олівець, вугілля та чорнило. Це дуже схоже на цифровий малюнок і допомагає вам стати людиною, щоб надати цьому так необхідного індивідуального відтінку.

Існує багато спеціальних пензлів і ефектів, які допомагають створити щось схоже на справжню картину на полотні.

Нарешті, Photoshop не обмежується зображеннями. Він також добре працює з елементарним редагуванням відео.

  Як запланувати зустріч у Google Meet

Читайте також: Найкращі альтернативи Photoshop

Ілюстратор

Багато користувачів плутають Illustrator і Photoshop. І хоча вони мають деякі спільні можливості, варіанти їх використання абсолютно різні.

Простіше кажучи, Photoshop працює з растровими зображеннями, а Illustrator — для векторної області. Растрові зображення складаються з пікселів і можуть виглядати піксельними, якщо їх збільшити понад певну точку.

Проте векторне зображення залишається в ідеальній формі (наприклад, різкі рамки) незалежно від розміру, до якого ви його розтягуєте. Цей атрибут робить вектор популярним форматом для дизайну логотипів, анімації, фонів, банерів, плакатів, зображення відеоігор тощо.

Наразі Adobe Illustrator постачається разом із Creative Cloud і не має окремої підписки.

Читайте також: Найкращі альтернативи Illustrator

Acrobat Pro

Це один із флагманських продуктів Adobe із вічно безкоштовною версією з обмеженими можливостями.

Платна підписка містить вичерпний список того, що ви можете робити з pdf; деякі з них:

  • Редагування тексту та зображень
  • eSign і підписи запитів
  • Захистіть PDF-файли паролями
  • Порівняння PDF
  • Поділіться та прокоментуйте
  • Інтегруйте хмарне сховище, наприклад Google Drive
  • Об’єднати, розділити та стиснути
  • Додайте аудіо, відео тощо.

Є ще незліченна кількість функцій, які роблять Acrobat Pro ключовим інструментом для будь-якого користувача або підприємства, що займається великою кількістю документів.

Крім того, він може конвертувати інші файли, створені за допомогою інших інструментів Adobe (Photoshop, Illustrator та InDesign), у PDF-файли.

Читайте також: Що слід враховувати при виборі альтернативи Adobe Acrobat.

Premiere Pro

Це інструмент, який протягом століть використовувався професійними режисерами. Як і у випадку з Photoshop, Premiere Pro також може похвалитися величезною базою користувачів, яка готова допомогти новачкам із практичними посібниками.

Ця вантажівка оснащена функціями, які допоможуть вам з легкістю створити ефект захоплення очей.

Ось деякі з речей, які ви можете робити з Premiere Pro:

  • Анімація та рухома графіка
  • Редагування аудіо на основі AI
  • Кольорокорекція та градація
  • Автоматичні субтитри
  • Співпраця

Крім того, можна налаштувати відео так, щоб воно ідеально відповідало різним платформам, що допомагає скоротити зайву роботу. Крім того, величезна фондова бібліотека Adobe дає вам перевагу з графікою, ефектами, музикою тощо.

Але оскільки оволодіння будь-якою програмою для редагування відео може бути важким, ви отримуєте вбудовані навчальні посібники.

Він також підтримує автоматичне створення субтитрів і нативний експорт на популярні соціальні платформи, включаючи YouTube, Facebook, Twitter тощо.

Загалом, це один із найкращих відеоредакторів на ринку, який підтримує чудову підтримку від Adobe.

Adobe Express

Adobe Express пропонує багато інструментів для редагування зображень, відео та документів у дорозі. Більшість інструментів доступні з безкоштовним обліковим записом Adobe.

Однак справа не лише в цих інструментах перетворення та модифікації файлів. Це «експрес» метод створення контенту, який заслуговує на увагу, включаючи банери, логотипи, публікації в соціальних мережах, рекламу тощо.

  Як очистити "Продовжити дивитися" в HBO Max

Express також підтримується фондовою бібліотекою Adobe для безоплатних активів, зокрема зображень, шрифтів тощо.

Але хоча більшість Adone Express є безкоштовними, він також має платну версію. Це розблокує всі його медіа-активи, преміум-інструменти та шаблони, брендинг одним клацанням миші та пост-планування в соціальних мережах.

InDesign

Adobe InDesign призначений для журналістів, пов’язаних із друкованими ЗМІ. Ідея полягає в тому, щоб створити приголомшливі обкладинки та вміст для будь-якого видавця, щоб виділятися серед «загальних» дизайнів, які заповнюють ринок.

Проте я бачу, як InDesign творить чудеса практично з ким завгодно. Деякі з його випадків використання:

  • Листівки та плакати
  • Листівки
  • електронні книги та брошури
  • Резюме та супровідний лист
  • Презентація та ін.

Крім того, InDesign має вбудовані можливості співпраці, щоб допомогти вам з оглядами та відгуками та тримати всіх важливих у курсі.

Він сумісний із найновішими форматами файлів, як-от HEIC, JP2K і WebP, а також оснащений такими функціями, як Auto Style, щоб швидко виконувати роботу з мінімальними зусиллями.

Після ефектів

Adobe After Effects — це інструмент для створення захоплюючої рухомої графіки та анімації. Якщо ви любите голлівудські фільми, швидше за все, ви вже бачили щось, зняте за допомогою After Effects.

Він використовується в:

  • Текстова анімація
  • VFX
  • Ротоскопія
  • Відстеження руху тощо.

Як видно з назви, After Effects — це інструмент для постпродакшну. Його часто використовують для включення або видалення елементів у відео, яких там не було спочатку.

Крім того, творці часто роблять ставку на After Effects для створення штучних погодних ефектів (дощ, вогонь тощо), обертання та обертання графіки, а також використовують сотні ефектів, створених іншими відомими дизайнерами.

Його ротоскопія передбачає видалення небажаних елементів із відео та використання їх деінде за допомогою заповнення з урахуванням вмісту. Подібним чином відстеження руху використовується для відстеження рухомих об’єктів у будь-якому відео та доповнення їх штучними елементами.

Анімувати

Анімація повсюди. Фільми, реклама, соціальні медіа, телебачення тощо, що завгодно, і навряд чи існує будь-яка публічна медіа-платформа, на якій би вже не було хоча б невеликого потоку цього жанру.

Adobe Animate обслуговує цей ландшафт і є інструментом для двовимірної анімації, наповненим функціями, які допоможуть вам залишити свій слід у цю епоху, де домінує анімація.

Animate підтримує покадрове створення, щоб оживити ваших персонажів і змусити їх говорити, ходити чи робити щось, що ви можете собі уявити.

Найкращий варіант використання Animate – створення ігрових сцен і персонажів. Згодом їх можна об’єднати з відповідним аудіо та поділитися ними як враженнями доповненої реальності.

  Як змінити мову на Netflix [All Devices]

Однак ви також можете використовувати Animate для створення вмісту для реклами, фільмів, соціальних мереж, мультфільмів, веб-дизайну тощо.

Крім того, він також підтримує власне кодування для максимальної гнучкості дизайну. Нарешті, Animate підтримує експорт у різні формати, такі як HTML5 Canvas, WebGL, Flash/Adobe AIR та SVG.

Прослуховування

Audition — це спроба Adobe отримати частину індустрії редагування аудіо. Це програмне забезпечення стане в нагоді під час налаштування звукових ефектів для подкастів, відео, ігор, музики тощо.

Як і більшість продуктів Adobe, Audition також має безліч попередньо встановлених ефектів, починаючи від комічних звуків, автомобільних гудків, шуму натовпу, пострілів, сміху, свистків тощо.

Однак Audition — це головним чином модифікація звуку. Він добре інтегрується з більшістю аудіообладнання або плагінів, які ви можете використовувати. Крім того, ви можете створювати багатошарові композиції за допомогою багатодоріжкового редактора або використовувати його редактор сигналів для керування амплітудою звуку.

Audition також дозволяє позбутися дратівливих фонових перешкод і підтримує візуальне редагування звукових хвиль для кращого відтворення. Не тільки це, цей аудіоредактор має понад 50 ефектів і міні-інструментів, щоб отримати кінцевий рендер таким, яким ви хочете.

Загалом Adobe створила цей інструмент, який творить чудеса з кожним аудіо, і ви можете перевірити це окремо або за допомогою пакета Creative Cloud.

Інші програми

Хоча ми говорили про деякі з Adobe Creative Cloud, це не обмежується цими програмами. Натомість він має більше, зокрема:

Adobe Stock: безкоштовна бібліотека медіа-елементів, включаючи зображення, аудіо, відео, векторне зображення, ілюстрації тощо.

Lightroom: легкий інструмент для базового редагування фотографій.

Аніматор персонажів: оживіть анімованих персонажів за допомогою спеціального звуку, рухів і жестів.

Dreamweaver: програмне забезпечення з механізмом інтерактивного кодування, який підтримує HTML, JavaScript, CSS тощо, для надзвичайно швидкого веб-дизайну.

Тепер до питання на мільйон доларів…

Чому Adobe Creative Cloud?

Бачите, немає тонкої межі між програмами Adobe. Вони поділяють деякі здібності та сяють, працюючи разом. Незважаючи на це, немає сенсу підписуватися на Creative Cloud, якщо вам потрібна лише одна програма Adobe.

Але припустімо, що робочий процес одного автора пов’язаний із After Effects (20,99$/місяць), Illustrator (10,49$/місяць) та InDesign (20,99$/місяць), із загальним щомісячним рахунком 52,47$/місяць.

Тепер цей професіонал може дотримуватися цих трьох або додати ще кілька доларів, щоб отримати повний пакет за 54,99 доларів на місяць.

Ось у вас це. Якщо у вас є апетит до багатьох інструментів Adobe, перевірте загальну суму, яку ви зрештою заплатите, і подивіться, чи хочете ви замість цього отримати весь пакет.

PS: ознайомтеся з цим безкоштовним програмним забезпеченням Adobe.