Adobe Creative Cloud занадто швидко розряджає акумулятор? Ось що робити

Набір творчих програм Adobe здебільшого вимагає багато процесорної потужності, і вони часто використовують графічний процесор для обробки багатьох функцій. Програми, які потребують більшої потужності обробки, змусять процесор споживати більше енергії, і це очікувана поведінка. Тим не менш, рідко один додаток може самостійно розрядити акумулятор ноутбука або планшета.

Є винятки щодо того, скільки акумулятора може розрядити один додаток. Наприклад, гра з високим FPS або фільм у форматі 4K, безумовно, призведе до надзвичайного розряду акумулятора. Аналогічно, Photoshop, After Effects і InDesign розряджатимуть батарею швидше, але не так швидко, як гра.

Чому мій акумулятор так швидко розряджається?

Програми Adobe можуть споживати більше акумулятора, ніж деякі інші програми у вашій системі, але не всі вони мають однаковий рівень споживання енергії. Creative Cloud не робить багато з точки зору обробки. Він відповідає за завантаження файлів, якщо ви використовуєте рішення для хмарного сховища Adobe, але крім цього він мало робить і залишається у фоновому режимі.

  Як використовувати програму Find My для пошуку повітряних міток поблизу

Якщо ви виявите, що Creative Cloud надто швидко розряджає акумулятор, виконайте ці перевірки, а потім скористайтеся порадами щодо усунення несправностей, наведеними нижче.

Переконайтеся, що Creative Cloud не оновлює, не завантажує та/або не встановлює програму Adobe.
Відстежуйте використання ЦП та енергоспоживання програми за допомогою диспетчера завдань, коли ваша система підключена до розетки, і порівнюйте це із споживанням енергії акумулятора, щоб переконатися, що вона дійсно споживає надзвичайну кількість енергії.
Перевірте справність вашого акумулятора. Якщо він старий і зношений, він буде утримувати менше заряду та розряджатися набагато швидше, коли використовується більше енергії. Це не те, що можна виправити без заміни батареї.

Adobe Creative Cloud швидко розряджає акумулятор (ПОВНЕ ВИПРАВЛЕННЯ)

1. Закрийте інші енергоємні програми

Усі програми споживають певну кількість енергії, оскільки всі вони використовують центральний процесор. Деякі програми споживатимуть більше енергії, ніж інші. Якщо вам потрібно використовувати Creative Cloud або будь-яку програму Adobe, коли ваша система працює від батареї, спробуйте закрити всі енергоємні програми. Закрийте браузер, особливо якщо ви використовуєте Chrome.

  Як запланувати свій Mac, щоб вимкнути або перейти в режим сну

2. Вимкніть синхронізацію в Creative Cloud

Creative Cloud здебільшого відповідає за синхронізацію служб, і вони, як правило, споживають більше акумулятора. Ви можете вимкнути їх, щоб зменшити використання акумулятора за допомогою програми.

Відкрийте Creative Cloud.
Натисніть піктограму хмари у верхньому правому куті, щоб отримати доступ до активності в хмарі.
У спливаючому вікні натисніть значок зубчатого колеса.
Перейдіть на вкладку Синхронізація.
Призупинити синхронізацію.
Перейдіть на вкладку «Служби».
Вимкніть шрифти.
Вийдіть і перезапустіть Creative Cloud.

Оновіть Creative Cloud

Якщо Adobe Creative Cloud потрібно оновити, він може запускати службу оновлення неодноразово і, таким чином, споживати більше енергії акумулятора.

  Що означає «ICYMI» і як ви його використовуєте?

Відкрийте Creative Cloud.
Перейдіть до Довідка>Перевірити наявність оновлень.
Дозволити програмі перевіряти наявність оновлень і встановлювати їх.
Перезапустіть усі програми Adobe.

Чисте встановлення Creative Cloud

Якщо оновлення не вирішує проблему, чисте встановлення Creative Cloud виконає цю роботу. Спершу вам потрібно видалити Creative Cloud, а оскільки ми збираємося виконати чисту інсталяцію, вам доведеться використовувати програму видалення Creative Cloud, а не панель керування.

Завантажте програму видалення Creative Cloud від Adobe.
Розпакуйте папку і запустіть в ній EXE.
Дотримуйтесь інструкцій на екрані та виберіть «Лише Creative Cloud», щоб видалити.
Після видалення перезавантажте систему.
Завантажте Creative Cloud та встановіть його знову.

Висновок

Adobe Creative Cloud не потрібно працювати постійно. Насправді, ви можете вийти з програми й продовжувати користуватися іншими програмами Adobe без будь-яких проблем. Якщо Creative Cloud все ще використовує занадто багато заряду акумулятора, ви можете вийти з програми та використовувати свою систему порівняно довше без батареї.