Adobe використовує AI Firefly для редагування відео, Ілон Маск засновує нову компанію AI

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас наступні оновлення продуктів! 📣

Adobe використовує штучний інтелект Firefly для редагування відео

Firefly — це творча генеруюча програма зі штучним інтелектом від Adobe. Він підтримує редагування, градацію кольору та розкадрування на основі текстових підказок. Відповідно до останнього оголошення, Firefly, який зараз перебуває в бета-версії, буде інтегровано в різні відео-, аудіо-, анімаційні та анімаційні продукти Adobe для графічного дизайну.

Незабаром Firefly можна буде інтегрувати в Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Premiere Pro та інші програми Adobe. Крім того, Adobe заявила, що Adobe Firefly буде інтегрована в програми Creative Cloud «пізніше цього року».

  5 найкращих хостингів серверів Core Keeper для всіх

Інтеграція Adobe Firefly із Creative Cloud дозволяє користувачам легко застосовувати певні ефекти та коригування до своєї роботи, генеруючи щось, а потім вводячи потрібний ефект у полі команди.

Ви можете використовувати Firefly як творчого другого пілота, щоб прискорити ваші процеси відкриття та створення ідей і скоротити час постпродакшну з днів до хвилин. Завдяки генеративному штучному інтелекту, інтегрованому безпосередньо у ваші робочі процеси, ці дивовижні нові можливості будуть у вас під рукою. Розглянемо можливість негайно змінювати час доби у фільмі, автоматично робити анотації та знаходити відповідні бі-ролики або створювати нескінченну кількість перестановок кліпів.

Ви можете підписатися на бета-версію Firefly.

  6 найкращих серверів Factorio для всіх

Ілон Маск заснував нову компанію зі штучним інтелектом

Як повідомляє The Wall Street Journal, Ілон Маск заснував нову компанію під назвою X.AI, яка займається штучним інтелектом.

«Я збираюся започаткувати щось під назвою «TruthGPT», що є ШІ, який шукає правду і намагається зрозуміти природу Всесвіту», — заявив Маск в інтерв’ю з Такером Карлсоном на каналі FOX News.

Кілька днів ходили чутки про те, що Маск запускає стартап зі штучним інтелектом, а Business Insider повідомляв, що Маск придбав тисячі графічних процесорів (GPU) для підтримки майбутнього генеративного продукту ШІ.

Завдяки таким технологіям, як ChatGPT, за останні місяці OpenAI став широко впізнаваним іменем, головним чином відповідальним за початок поточного поштовху Microsoft і Google щодо інтеграції ШІ.

  Як завантажити зовнішні субтитри під час відтворення фільму на Chromecast