techukraine.net techukraine.net Adblock проти Adblock Plus – що працює найкраще?

Adblock проти Adblock Plus – що працює найкраще?

Categories:

Якщо у вас немає хорошого програмного забезпечення для блокування реклами, робота в Інтернеті може бути несамовитою, повною рекламою. Оскільки реклама стає все більш інвазивною та дратівливою, блокувальники реклами стають індустрією, що розвивається, і перетворилась із зручності для влади для користувачів до абсолютної необхідності. Додайте можливість ін’єкції шкідливого програмного забезпечення через зламану або зламану рекламу, і у вас є всі підстави заблокувати їх. Дві з найбільших імен зараз – це Adblock і Adblock Plus. Незважаючи на їх майже ідентичні назви, два продукти не пов’язані між собою, хоча обидва роблять те саме, дуже схожим чином.

У цій статті я обговорю обидва ці інструменти, поставляючи їх один до одного. Сподіваюся, до кінця ви матимете гарне уявлення про те, який з них підійде вам найкраще. Отже, ось Adblock проти Adblock Plus – що працює найкраще?

Блокатори реклами та їх використання

Використання програмного забезпечення для блокування реклами стає все більш і більш поширеним, і є всі причини. Реклама стає все більш агресивною, дратує і все більше працює, щоб привернути вашу увагу, що заважає вмісту, який ви намагаєтеся насолоджуватися. Однак багато веб-сайтів залежать від доходу від реклами, щоб вижити, і існує школа думки, яка говорить, що блокувальники реклами відмовляють їм у цьому доході. На мою думку, не блокувальники реклами відмовляють веб-сайтам у їх доході, а сама зламана рекламна система. Якби веб-сайти розміщували власні оголошення або мали більш жорсткий контроль над тим, які оголошення вони відображали, не було б такого поняття, як блокувальники реклами, оскільки вони не були б потрібні.

  Як налаштувати небажану пошту та безпечні відправники в Outlook

Натомість веб-сайти покладаються на сторонні рекламні служби, які динамічно обслуговують рекламу з віддаленого сервера. Ця реклама може дратувати, заражати, дратувати, скомпрометувати, дратувати та не мати відношення до самого сайту. Хакери просто обожнюють проникати в них, впроваджуючи власні рекламні оголошення, заражені шкідливим програмним забезпеченням, щоб показувати їх на законних веб-сайтах.

Хоча рекламна модель залишається настільки самообслуговуючої, блокувальники реклами продовжуватимуть зростати в популярності. Навіть якщо я не заперечую, що сторінки завантажуються повільно або блимають банери на кожній сторінці, я не можу залишити свій комп’ютер відкритим для шкідливого програмного забезпечення через заражений рекламний сервер.

Adblock проти Adblock Plus – особливості

Adblock Спочатку був натхненний Adblock Plus і був запрограмований окремою особою, а не колективом, як його сучасник. Він почав своє існування як розширення Chrome, перш ніж став доступним для інших браузерів. тим часом, Adblock Plus було першим випущеним «правильним» розширенням для блокування реклами. Спочатку доступний лише Firefox, він швидко набув популярності і тепер доступний для всіх основних браузерів. Розширення є відкритим вихідним кодом і було створено спільнотою програмістів, які хотіли набагато більш чистого перегляду.

І Adblock, і Adblock Plus дуже схожі за зовнішнім виглядом, відчуттям і функціями. Кожен плагін пропонує білі списки, чорні списки, лічильники, контроль відстеження, попередження про заражений домен тощо. Крім того, обидва також дозволяють за замовчуванням «прийнятну рекламу», а також блокувати рекламу Facebook і YouTube. Кожен блокувальник отримано з одного фільтра реклами, EasyList який підтримується людьми, що стоять за Adblock Plus. Отже, якщо одне розширення блокує рекламу, обидва блокують. І навпаки, якщо хтось вважає рекламу прийнятною, вони обидва будуть.

Adblock має одну перевагу перед Adblock Plus. У Adblock ви можете клацнути правою кнопкою миші на елементі веб-сторінки, щоб заблокувати цей елемент. Якщо конкретна реклама проходить, ви можете клацнути на ній правою кнопкою миші та вибрати елемент блокування. Якщо рекламодавець не платить Adblock за ігнорування оголошення, його буде заблоковано.

  Як завантажити програми, яких більше немає в App Store на вашому телефоні

Тож який найкращий? Насправді обидва цілі, але я думаю, що Adblock доповнює його можливістю блокувати елемент сторінки. Ви будете використовувати його більше, ніж можете собі уявити.

Adblock проти Adblock Plus – зручність використання

Щоб бути успішним, будь-яке програмне забезпечення має бути простим у використанні, інтуїтивно зрозумілим і простим для розуміння. Adblock і Adblock Plus – це все. Обидва розширення швидко встановлюються, параметрів за замовчуванням достатньо, щоб почати, і вам насправді не потрібно нічого робити, щоб покращити роботу веб-перегляду, якщо ви цього не хочете. Обидва можна легко вимкнути, натиснувши піктограму в браузері. Обидва можуть додавати винятки, дозволяти створювати цілі білі списки, додавати сайти до чорного списку та налаштовувати певні параметри.

Натисніть піктограму в браузері, і обидва покажуть вам пристойну кількість інформації та швидкий доступ до параметрів. Adblock Plus виглядає більш зручним і показує, скільки реклами заблоковано на поточній сторінці, а Adblock ні. Однак обидва вони дуже прості у використанні.

Що найкраще для зручності використання? Знову ж таки, між ними тісно, ​​але я думаю, що інтерфейс для Adblock Plus є більш дружнім. Хоча параметри закопані трохи глибше, пересічний користувач все одно не скористається ними.

Adblock проти Adblock Plus – продуктивність

Тепер ми справді приступаємо до цього. Як працюють Adblock і Adblock Plus? Обидва досить добре блокують більшість реклами. Результати дещо затьмарені ситуацією з “прийнятною рекламою”. Ми знаємо, що деякі компанії платять за обидва розширення за розміщення своїх оголошень у білому списку. Ми також знаємо, що Google якимось чином ухиляється від цих розширень у Chrome, тому деякі оголошення все ще проходять. Це трохи заважає. Проте обидва блокують переважну більшість оголошень, спливаючих вікон, текстових оголошень, миготливих банерів, відеореклами та спливаючих оголошень.

  Як тимчасово увімкнути режим «Не турбувати» на iPhone

У наших тестах Adblock працював повільніше в Chrome і Firefox. Чим більше вкладок у вас відкрито, тим повільніше вони працюють, а вмикання та вимкнення Adblock під час тестування кількох вкладок показує невелике, але помітне уповільнення швидкості браузера. Adblock Plus краще справляється з кількома вкладками і дуже добре працює у Firefox. Бокове завантаження в Chrome (або що завгодно) реклами час від часу пропускає їх, але я не думаю, що це винна жодного розширення. Продуктивність в цілому хороша, і ми не відчували помітного уповільнення в нашому тестовому браузері, навіть коли відкрито 25 вкладок одночасно.

Отже, що найкраще для продуктивності? Adblock Plus. Якщо ви постійно використовуєте кілька вкладок, вам знадобиться щось, що може впоратися зі збільшеним навантаженням.

Adblock проти Adblock Plus – висновок

Будь-яка боротьба, подібна до Adblock проти Adblock Plus, в основному є суб’єктивною, і ця, безперечно, є. Обидва розширення працюють добре. Обидва працюють дуже однаково, і обидва використовують ті самі списки для блокування або дозволу реклами, тому вибирати між ними насправді мало. Хоча це дратує необхідність відмовитися від “прийнятних оголошень”, обидва розширення роблять його простим, і те саме можна сказати про внесення будь-яких змін.

Так що ж вибрати? Це вирішувати вам, але якщо, як і я, ви використовуєте кілька вкладок і дбаєте про швидкість, Adblock Plus має перевагу.