AcDisplay переносить активний дисплей Moto X на будь-який пристрій Android 4.4+

| | 0 Comments| 4:10 PM
Categories:

Незважаючи на те, що Moto X не має тих же характеристик, що й інші флагмани свого покоління, такі як HTC One та Galaxy S4, Moto X є досить чудовим пристроєм і, можливо, найпопулярнішим смартфоном Motorola на сьогоднішній день. Окрім можливості налаштування самого телефону, Moto X також має кілька чудових програмних функцій, які відрізняють його від інших. Однією з таких функцій є Active Display, яка дозволяє переглядати час і останні сповіщення, навіть коли екран вимкнено, без необхідності переходити на заблокований екран телефону. Функція споживає мало заряду акумулятора, завдяки AMOLED-екрану пристрою. Якщо ви хочете скористатися цією ж функцією без необхідності придбати пристрій Motorola, XDA Recognized Developer AChep має для вас рішення в AcDisplay, якщо ви використовуєте KitKat. Детальніше читайте далі.

  Як додати ярлики файлів Google Drive на головний екран [Android]

Перш ніж ви зможете почати використовувати програму, вам потрібно надати їй доступ до ваших сповіщень із зрозумілих причин, а також налаштувати її як адміністратора пристрою, щоб увімкнути блокування екрана. Програма забезпечує швидкий доступ до обох цих налаштувань у верхній частині під час першого запуску, тому торкніться обох параметрів один за одним і надайте йому відповідні дозволи.

Після цього просто ввімкніть перемикач угорі, і все готово. Будь-які сповіщення, які ви отримаєте відтепер, коли екран телефону вимкнено, автоматично відображатимуться в інтерфейсі з мінімальною відтінками сірого. У разі кількох сповіщень ви навіть зможете перемикатися між ними за допомогою крихітних значків.

  Як керувати налаштуваннями графіки в PUBG для Android

Щоб фактично переглянути або активувати сповіщення, торкніться кола під годинником і перетягніть його вгору. Ви також можете закрити його та розблокувати екран, перетягнувши коло вниз до значка розблокування, що з’явиться. Зауважте, що це не дозволить вам обійти будь-який налаштований захист блокування екрана. Якщо сповіщення не відкрито або не закрито вручну, через встановлений час сповіщення зникне автоматично, як зазначено в колі.

Додаток навіть дозволяє налаштувати певні параметри, наприклад, увімкнути функцію лише під час заряджання пристрою, чи показувати сповіщення з низьким пріоритетом (наприклад, сповіщення від Google Now), вибрати час сну, приховати чи відобразити дату.

  Як підробити своє місцезнаходження на Android, рішення без root

Хоча його також можна використовувати на телефонах з РК-екранами, AcDisplay може бути справді дивовижним на пристроях з екранами AMOLED, залишаючи решту дисплея вимкненими і використовуючи живлення лише для інформації, яка відображається. Додаток активно розробляється, і розробник планує додати більше функцій, таких як кишеньковий режим. Ви можете стежити за розвитком AcDisplay на його Потік XDA.

Встановіть AcDisplay з Play Store