9 Stream Deck для Twitch, YouTube, Discord тощо… для підвищення продуктивності

Stream Deck дозволяє вам бути більш продуктивними на YouTube, Twitch, Discord або багатьох інших платформах.

Якщо ви ентузіаст ігор, ви, можливо, чули про потокові колоди, оскільки вони можуть допомогти вам бути більш ефективними та високопродуктивними у вашому ігровому процесі. Але він може зробити набагато більше, ніж просто допомогти в трансляції ігор.

Що таке Stream Deck?

Потокова колода – це обладнання або пристрій, який складається з набору фізичних ключів. Ви можете налаштувати ці клавіші, щоб вони могли виконувати певні функції. Для геймерів це допомагає керувати іншими речами, що відбуваються під час гри.

Він підключається до комп’ютера через USB-кабель. Це дозволяє завантажити спеціальне програмне забезпечення та запрограмувати всі кнопки, які він містить.

Використання Stream Deck

 • Потокові колоди в основному призначені для стримерів під час онлайн-ігор на різних потокових платформах, таких як Twitch, Discord тощо.
 • Вони також ефективно працюють для користувачів YouTube або творців подібного вмісту, які люблять транслювати відео з будь-якою метою. Це можуть бути чудовими інструментами для створення відео для творців контенту.
 • Окрім ігор і виробництва, колоди потоків дозволяють вам також контролювати свої робочі завдання. Наприклад, ви можете автоматизувати програми MS, ініціюючи клавіатурні скорочення в будь-якій програмі тощо.
 • Деякі користувачі також використовують потокові колоди, відповідаючи на електронні листи. У випадках, коли вам потрібно ввести загальні типи відповідей, ви можете зробити це миттєво.

Далі ми обговоримо переваги потокових колод.

Які переваги Stream Deck?

 • Stream deck значно полегшує вам керування своїми потоками. Вам просто потрібно використовувати кнопки для перемикання між сценами, що економить ваш час і усуває перешкоди.
 • Потокові колоди дозволяють додавати елементи керування для великої кількості речей. В результаті редагувати відео стало досить зручно.
 • Це дозволяє швидко залучити вашу аудиторію. Вони також дозволяють надсилати підготовлені повідомлення в будь-який момент одним натисканням кнопки.
  Як дивитися VR або 360-градусне відео YouTube на телефоні

Як використовувати Stream Deck?

 • Щоб використовувати потокову деку, її спочатку потрібно підключити до комп’ютера за допомогою порту USB.
 • Після підключення завантажте та встановіть спеціальне програмне забезпечення.
 • Тепер вам потрібно створити дії. Створення дій залежить від потокової платформи та програмного забезпечення, яке ви використовуєте.
 • За допомогою спеціального програмного забезпечення для потокової передачі вам потрібно підключити пристрій до програмного забезпечення для потокової передачі.
 • Завантажте плагін для потокового програмного забезпечення з магазину.
 • Тепер у програмному забезпеченні ви знайдете категорії з правого боку. Ви можете розмістити їх на своїх кнопках.
 • Перетягніть потрібні дії з меню в центрі екрана на одну з кнопок.

Зараз ми розглянемо для вас найкращі потокові колоди.

10GAA9901 Elgato Stream Deck

Щоб отримати неперевершені враження від студії, ви можете вибрати цю колоду Elgato Stream. Використовуючи цю колоду, ви можете безперешкодно запускати медіа, перемикати сцени, публікувати свої подвиги в Твіттері тощо. Вона постачається з регульованою підставкою. Він ідеально підходить для Windows 10 і macOS 10.13 або новіших версій.

Це дозволяє ефективно налаштувати близько 15 РК-кнопок і покращити продуктивність. Для цього потрібно перетягнути клавіші, і ви закінчили налаштування. Ця колода потоків дозволяє легко інтегрувати всі ваші улюблені платформи та інструменти.

  Чи повідомляє Discord іншу людину, коли ви знімаєте екран?

10GAT9901 Elgato Stream Deck XL

Запускайте необмежену кількість дій із Elgato stream Deck XL, яка дає змогу похвалитися 32 настроюваними РК-кнопками. Це дозволяє швидко запускати медіафайли, активувати сцени, налаштовувати освітлення, публікувати твіти тощо. Ви можете перетворити свій живий контроль виробництва на дуже продуктивний сеанс.

За допомогою цієї колоди потоків ви можете інтегрувати такі платформи та інструменти, як Xsplit, OBS studio, Twitch, Streamlabs, OvrStream, YouTube, VoiceMod, Mixer, vMix тощо. Ви будете вражені, побачивши трансформацію та покращення залучення аудиторії.

Valve’s Stream Deck 256 ГБ

Ця потокова колода від Valve оснащена APU потужністю 4–15 Вт, 16 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ SSD NVMe. Його можна легко приєднати до телевізора чи монітора або використовувати як ПК.

Має 7-дюймовий сенсорний екран. Окрім цього, він також пропонує два трекпади під джойстиками керування. Використовуючи ці трекпади, геймери можуть керувати своїми іграми. Слот micro SD дозволяє ще більше розширити можливості зберігання.

Loupedeck Live

Loupedeck Live — одне з найкращих рішень для стримерів і творців контенту. Він оснащений великою кількістю готових профілів і рідних плагінів. Ці власні інтеграції включають Ecamm, vMix, Spotify, Illustrator, Audition, Premiere Pro тощо.

Ви можете легко призначити кнопкам дії на свій вибір. Це дозволяє вам керувати операційною системою під час редагування або прямої трансляції. Ви можете створювати складні макроси, завантажувати й відкладати персоналізовані піктограми та комбінувати команди.

Valve’s Stream Deck 64 ГБ

Ця потокова колода Valve оснащена внутрішньою пам’яттю eMMC об’ємом 64 ГБ. Він також має слот micro SD для розширення пам’яті. Його також можна приєднати до телевізора та монітора. Ви також можете використовувати його як ПК.

  Як додати закладки до відео YouTube [Chrome]

7-дюймовий сенсорний екран забезпечує неперевершені враження від гри. Він поставляється з двома трекпадами, які можна використовувати для керування іграми.

Портативна консоль Valve Stream Deck 512 ГБ

Це ще одна дивовижна потокова колода від Valve, яка робить портативні ігри безперебійними. Він оснащений Zen 2 + RDNA 2, що забезпечує покращену продуктивність. Він здатний ефективно запускати ігри AAA.

Це дозволяє комфортно контролювати ігровий процес. Ця потокова колода призначена для тривалих сеансів гри. Цей пристрій зручно розміститься на руках будь-якого розміру.

Декова педаль Elgato Stream

Щоб керувати всіма інструментами та програмами без використання рук, спробуйте педаль Stream Deck від Elgato. Він поставляється з трьома педалями, які допомагають запускати велику кількість дій. Його керування одним дотиком дозволяє керувати обладнанням, програмним забезпеченням тощо.

Ця потокова колода дозволяє вашим рукам повністю зосередитися на грі та забезпечує додаткову допомогу вашим ногам. Завдяки цьому ви можете легко спростити свій робочий процес, упорядкувавши створення музики, редагування відео тощо.

Steam Deck

Steam Deck співпрацює з AMD, щоб надати вам настроюваний APU, ідеальний для портативних ігор. Він може зручно запускати останні ігри AAA, оснащений Zen 2 + RDNA 2.

Steam Deck оснащено 7-дюймовим сенсорним дисплеєм і трекпадами для покращення ігрового досвіду FPS. Він поставляється з накопичувачем NVMe SSD на 256 ГБ ємністю 40 Вт·год. Ви можете миттєво підключити його до телевізора.

Заключні слова

Будьте більш продуктивними під час онлайн-трансляції або залучення аудиторії за допомогою цих колод потоків. Вони можуть зробити вашу трансляцію безперебійною лише за допомогою гучного зв’язку.

Ви також можете ознайомитися з найкращим обладнанням для потокового передавання для професійних ігор.