9 Cloud Application Performance Management (APM) для кращої видимості

Categories:

Керування продуктивністю додатків (APM) може допомогти в сучасну епоху технічних і цифрових обчислень для оптимального керування додатками.

Інструменти APM відстежують різні компоненти додатків, щоб відстежувати час відповіді, затримку та загальний стан додатків, що допомагає організаціям у забезпеченні доступності, оптимізації продуктивності додатків і покращенні взаємодії з користувачем.

Показники, створені APM, також допомагають організаціям виявляти та уникати проблем із продуктивністю додатків, перш ніж вони зашкодять бізнес-користувачам.

APM розвивався в міру розвитку технологій; у певному сенсі традиційні APM використовувалися для моніторингу додатків, розміщених на локальній інфраструктурі, але в сучасному динамічному технологічному світі більшість програм є хмарними, тому APM також еволюціонували для підтримки хмарних програм.

Що таке керування продуктивністю хмарних додатків (APM)?

Cloud Application Performance Management (Cloud APM) — це комплексне хмарне рішення для керування продуктивністю та доступністю програм, встановлених локально (приватно), у загальнодоступній хмарі або в гібридній конфігурації. Це рішення дає вам повне розуміння, контроль і автоматизацію ваших програм, забезпечуючи оптимальну продуктивність програм.

За даними PRNewswire, очікується, що глобальний ринок управління продуктивністю додатків (APM) досягне 12 мільярдів доларів до 2026 року. Враховуючи таке масове проникнення APM, очевидно, що існуючі та нові APM будуть користуватися широким попитом.

Як працює Cloud APM

Cloud APM дозволяє організаціям забезпечувати чудову взаємодію з користувачами, оптимізуючи ІТ-ресурси, такі як апаратне забезпечення та програми, і пропонуючи видимість численних компонентів, пов’язаних із програмою.

Агенти та збирачі даних, розгорнуті на серверах додатків або пристроях кінцевих користувачів, збирають і передають дані продуктивності з кількох джерел на сервер Cloud APM. Дані збираються та компілюються перед відображенням на консолі Cloud APM. Консоль — це уніфікований інтерфейс користувача, який, серед іншого, надає консолідоване подання гібридних програм у формі діаграм і графіків.

Ви використовуєте консоль для оцінки стану своїх програм у реальному часі, щоб виявити будь-які труднощі та переконатися, що програма працює на потрібному рівні. Інтеграція зі сторонніми продуктами та компонентами розширює функціональні можливості хмарного APM.

Хмарні системи APM збирають дані про те, як різні додатки, програмне забезпечення та апаратні компоненти дозволяють розробникам виявляти та усувати проблеми та оптимізувати продуктивність додатків.

Переваги APM

У сучасному цифровому світі життя людей обертається навколо програм. Отже, якщо ваша програма забезпечує низьку взаємодію з користувачем, вона не зможе витримати себе в сучасному висококонкурентному цифровому просторі.

Рішення APM допомагають організаціям отримати кращий огляд продуктивності своїх додатків і допомагають приймати рішення на основі даних для покращення загальної взаємодії з користувачем.

Деякі з переваг:

 • Покращено стабільність програми та час безвідмовної роботи.
 • Дайте уявлення про будь-які проблеми, які можуть спричиняти сповільнення.
 • Зменшення кількості інцидентів продуктивності, що призвело до зниження операційних витрат.
 • Проблеми з продуктивністю програми виявляються та вирішуються швидше.
 • Покращене використання інфраструктури.
 • Продуктивність розробника та операційна продуктивність зросла.
 • Покращений досвід користувачів призводить до вищих коефіцієнтів конверсії.
 • ІТ-команди мають змогу працювати ефективніше.
 • Глибше розуміння взаємопов’язаних компонентів вашої програми.

APM — важливий аспект розробки програмного забезпечення, який часто забувають. Він гарантує оптимальну роботу програм, відстежуючи їх продуктивність і виявляючи потенційні проблеми.

На ринку доступно кілька хмарних провайдерів APM, і ось деякі з найкращих.

Пружна спостережливість

Gartner за 2022 рік назвав Elastic провидцем у сфері APM і спостережливості. Крім того, він отримав 3 найкращі нагороди від EMA (Enterprise Management Associates) у автоматичному наскрізному спостереженні.

Elastic Observability є одним із модулів моніторів Elastic Stack і надає інформацію про моніторинг продуктивності додатків, моніторинг інфраструктури, моніторинг реальних користувачів, моніторинг журналів і синтетичний моніторинг.

Він забезпечує наскрізну видимість хмарних і розподілених програм, від служб до програм та інфраструктури.

Elastic Observability надає інформацію про продуктивність додатків та інфраструктуру в режимі реального часу, що допоможе оцінити працездатність і ефективність систем, що принесе користь зацікавленим сторонам для прийняття рішень на основі даних для досягнення кращих бізнес-результатів. Він був розроблений компанією Elastic, однією з найповажніших у світі компаній з розробки програмного забезпечення.

  Avast One – чи варто це того?

Еластична спостережливість також включає можливості виявлення порушень і сповіщення на основі машинного навчання, що дозволяє командам завчасно виявляти та вирішувати проблеми, перш ніж вони стануть серйозними. З точки зору безпеки, він пропонує більший захист і включає Elastic SIEM & Security Analytics, безпеку кінцевих точок і хмарну безпеку для захисту кожної системи та реагування на онлайн-загрози.

Платформа відстежує масштабну інфраструктуру з підтримкою понад 200 інтеграцій, включаючи різноманітні хмарні платформи, такі як AWS, Microsoft Azure та Google Cloud. Продуктивність кінцевого користувача також можна відстежувати за допомогою URL-адреси, операційної системи, браузера та розташування, щоб отримати уявлення про продуктивність додатків у системах кінцевого користувача.

особливості

 • Автоматичне визначення відхилень і залежностей картографічного сервісу.
 • Усунення несправностей у режимі реального часу за допомогою оперативного хвоста.
 • Виявляє шаблони та викиди за допомогою категоризації журналу та виявлення аномалій.
 • Проактивно відстежуйте та перевіряйте досвід клієнтів.

Elastic Observability — це масштабована та гнучка платформа для моніторингу та керування наскрізною продуктивністю додатків і пов’язаними показниками для суворої пильності в інфраструктурі організацій будь-якого розміру та типу.

Instana

Instana — це компанія IBM, яка спеціалізується на автоматизації моніторингу продуктивності додатків і спостереження. Це покращує керування продуктивністю програми та прискорює конвеєри CI/CD незалежно від розташування програми.

Instana — це провідна в галузі платформа на базі ШІ з можливостями автоматизації для моніторингу продуктивності додатків від виявлення до усунення несправностей.

Instana надає шість основних можливостей сучасної команди розробки та операцій, таких як автоматичне виявлення та моніторинг, контекстне керівництво, перспективи застосування, необмежена аналітика, аналіз першопричин і зворотний зв’язок.

Instana автоматично виявляє та відображає всі служби, відстежує показники спостережуваності, відстежує кожен запит, профілює кожен процес, відображає всі залежності додатків і швидше вирішує проблеми. Він підходить для нативних, багатохмарних і гібридних хмарних програм.

особливості

 • 250 доменно-спеціальних датчиків для виявлення в реальному часі.
 • Автоматизуйте відображення залежностей у всьому повному стеку для гнучких перспектив застосування.
 • Автоматизація аналізу першопричини.
 • Стовідсоткове розподілене трасування та 1-секундна метрика для конвеєра негайного розгортання програмного забезпечення.

Незалежно від того, чи є ви представником малого та середнього бізнесу чи великого підприємства, якому потрібне автоматичне виявлення всього стека програм і вам потрібен аналіз продуктивності в реальному часі з аналізом першопричин і оптимізованою продуктивністю з необмеженою аналітикою, Instana задовольнить ваші вимоги. Програмне забезпечення можна тестувати протягом двох тижнів без будь-яких витрат.

Google Cloud Operations

Google Cloud Operations — це набір інструментів і служб, які дозволяють користувачам хмари керувати своїми програмами та інфраструктурою та контролювати їх. Ці інструменти оцінюють продуктивність і стабільність програми, діагностують проблеми, відстежують і звітують про хмарні ресурси та служби, а також автоматизують процеси.

Google Cloud Operations пропонує розширений моніторинг, журналювання та діагностику для програм, що працюють у Google Cloud, альтернативних хмарах та локальній інфраструктурі.

Основними компонентами є Google Cloud Logging і Cloud Monitoring. Вони працюють разом, щоб забезпечити детальне спостереження, необхідне для моніторингу вашої інфраструктури та програм.

Cloud Logging автоматично використовує аудит Google Cloud і журнали платформи, що дозволяє швидко розпочати роботу. Хмарний моніторинг пропонує необмежений перегляд усіх показників Google Cloud і взаємодію зі сторонніми платформами для моніторингу та керування службами, що не належать до Google Cloud.

Цей набір інструментів спрощує керування продуктивністю додатків, дозволяючи користувачам виявляти, діагностувати та усувати проблеми, які можуть вплинути на продуктивність бізнесу.

Набір включає такі інструменти, як Cloud Logging, Cloud Trace, Error Reporting і Debugger, що робить його повним рішенням для керування хмарними службами. На його інтегрованій інформаційній панелі відображається автоматично отримана телеметрія з хмарних служб Google.

особливості

 • Управління та аналіз журналів у реальному часі.
 • Масштабна спостережуваність вбудованих показників.
 • Управління затримкою.
 • Запуск і масштабування автономної керованої служби Prometheus.
 • Управління вартістю та продуктивністю.
 • Оцінка стану здоров’я та моніторинг послуг.

Пакет Google Cloud Operations забезпечує безперебійну роботу ваших програм і забезпечує кращу видимість і контроль за допомогою інтегрованих інструментів. Ціна продуктів Google Cloud для операцій залежить від обсягу даних із безкоштовними щомісячними розподілами та необмеженим доступом до показників платформи Google Cloud і журналів аудиту.

  Як увімкнути батьківський контроль на iPad

Dynatrace

Dynatrace — це платформа моніторингу програмного забезпечення для вимірювання продуктивності ваших програм, їх базової інфраструктури та досвіду кінцевих користувачів.

Ця комплексна платформа модернізує та автоматизує корпоративні хмарні операції, швидше випускає програмне забезпечення вищої якості та надає кінцевим користувачам оптимальний цифровий досвід.

Dynatrace — це рішення на основі штучного інтелекту не лише для моніторингу продуктивності додатків, але й забезпечує видимість в інфраструктурі та рішеннях на основі штучного інтелекту для повноцінних середовищ, відповідальних за цифрову екосистему, таких як моніторинг інфраструктури, додатки та мікросервіси, безпека додатків, автоматизація, моніторинг цифрового досвіду та бізнес-аналітика.

Це єдина всеосяжна платформа для наскрізного моніторингу та керування для підтримки всіх рішень для спостереження, безпеки та автоматизації. Dynatrace підтримує понад 600 технологій, щоб розширити можливості платформи для налаштування середовища та розширення можливостей команди.

особливості

 • Отримує показники інфраструктури за допомогою автоматичного виявлення.
 • Надає додаткам автоматизовану видимість на рівні коду та рішення першопричини.
 • Управління вразливими місцями для додатків, що виконуються, автоматизовано.
 • Синтетичний моніторинг у глобальній мережі.
 • У режимі реального часу збираються високоточні дані, а залежності відображаються, щоб виявити точні першопричини проблем.

Dynatrace запускає та відстежує весь хмарний стек і всі додатки та контейнери, що працюють у ньому, включаючи додатки та робочі навантаження, які можуть проходити через різні хмарні та гібридні середовища. Програмне забезпечення доступне для безкоштовної пробної версії протягом 15 днів.

Нова реліквія

New Relic — це провідна платформа моніторингу додатків, яка допомагає відстежувати, виправляти неполадки та оптимізувати додатки, а також допомагає скоротити час простою та підвищити надійність веб-додатків і мобільних додатків.

Платформа пропонує повну видимість вашого стеку додатків для компаній будь-якого розміру та надає глибоку інформацію, щоб завчасно подолати проблеми та підвищити продуктивність вашого стеку додатків.

У New Relic є інструменти та функції для системного адміністратора, інженера DevOps або інженера з надійності сайтів, які допомагають їм підтримувати продуктивність додатків і гарантувати їх безвідмовну роботу на максимальному рівні.

Візуалізація даних у режимі реального часу, потужна аналітика та автоматичні сповіщення допомагають завчасно виявляти проблеми та швидко вирішувати їх до того, як вони стануть серйозними збоями чи призведуть до збоїв. Його платформа достатньо сумісна для інтеграції з понад 500 додатками для безперебійного використання в існуючих робочих процесах.

особливості

 • Він може розміщувати телеметричні дані з будь-якого джерела.
 • Вирішує проблему на 80% швидше.
 • Моніторинг SLA та KPI в режимі реального часу для вирішення проблем, перш ніж вони вплинуть на користувачів.
 • Отримайте швидкий доступ до всіх вразливостей програми.

На додаток до всіх функцій, платформа також підтримує ряд мов програмування та фреймворків, включаючи Java, Ruby, Node.js і. NET. Relic — це повноцінний продукт, який містить понад 30 можливостей на одній платформі для моніторингу, аналізу, налагодження та оптимізації всього стеку інфраструктури. Його ціна базується на фактичному використанні.

AppDynamics

У сучасну цифрову епоху організації повинні мати інформацію в режимі реального часу щодо продуктивності своїх додатків, і саме тут на допомогу приходить AppDynamics (дочірня компанія Cisco). AppDynamics — це комплексний пакет моніторингу додатків і ефективності бізнесу, який гарантує, що кожен аспект навіть найбільшої складні багатохмарні налаштування видимі, оптимізовані та готові до зростання.

AppDynamics надає підприємствам наскрізну видимість їхніх додатків, дозволяючи їм виявляти та вирішувати проблеми з продуктивністю в режимі реального часу, щоб забезпечити безперебійну роботу своїх додатків.

Його фірмова система Cognition Engine використовує машинне навчання для автоматизації виявлення аномалій і зниження MTTR шляхом миттєвої діагностики першопричини. Це також допомагає зв’язати показники програмного забезпечення з показниками ефективності бізнесу, щоб ІТ-адміністратори могли швидко перейти до основних проблем і діагностувати їх.

ІТ-команди можуть негайно виявити, що і де впливає на продуктивність додатків завдяки здатності точно визначати основні причини проблем додатків у режимі реального часу, від сторонніх API до проблем на рівні коду.

особливості

 • Базове визначення та виявлення аномалій автоматизовані.
 • Співвіднесіть продуктивність усього стека з важливими бізнес-індикаторами та швидко вирішуйте проблеми, перш ніж вони вплинуть на кінцевий результат.
 • Візуалізація взаємодії з користувачем для забезпечення безперебійної роботи програм.
 • Сторонні показники SaaS, ISP, DNS та інші показники продуктивності можна використовувати, щоб отримати уявлення про продуктивність.
  Як підібрати ідеально контрастний колір для будь-якого кольору на ваш вибір

AppDynamics — це повний інструмент керування продуктивністю додатків, який дозволяє вам постійно стежити за справністю стека додатків, отримувати сповіщення про будь-які проблеми, щойно вони виникають, і швидко їх вирішувати. Його обширна інформація допоможе компаніям приймати обґрунтовані рішення щодо майбутніх удосконалень і прогресу.

Datadog

Datadog був названий лідером Gartner Magic Quadrant у сфері APM і спостережливості.

Datadog — це повне рішення для моніторингу на рівні коду на основі штучного інтелекту для всього, починаючи від мікросервісів і закінчуючи розподіленими системами, контейнерними програмами та різноманітними іншими серверними службами та базами даних.

Система APM Datadog може використовуватися підприємствами будь-якого розміру для швидкого виявлення та вирішення проблем, мінімізуючи час простою та збої в роботі. Його персоналізовані сповіщення та візуалізація допомагають виявити ключові показники продуктивності та довгострокові моделі продуктивності.

Користувачі можуть вибирати з різних варіантів прийому даних, адаптованих до їхніх випадків використання завдяки широким можливостям прийому даних Datadog. Завдяки потужним функціям аналізу та візуалізації користувачі можуть легко зрозуміти всі дані, створені цими різними методами прийому даних.

особливості

 • Покращуйте стабільність програми за допомогою інтерфейсу користувача Datadog, постачальника Terraform та API.
 • Виявляє загрози та вразливі місця в коді, щоб пом’якшити їх, перш ніж вони стануть зломами.
 • Зменште MTTD за допомогою сповіщень на основі ML, які є автоматичними та налаштованими.
 • Автоматична ідентифікація неправильного розгортання.

Datadog — це корисний продукт для оптимізації споживання ресурсів і продуктивності додатків, виявлення й усунення першопричин, а також для більш ефективної співпраці, щоб забезпечити безперебійний досвід для кінцевих користувачів.

Розвідник APM

Scout — це інструмент моніторингу й продуктивності додатків для відстеження та виявлення проблем із продуктивністю додатків і їх оптимізації для підприємств будь-якого розміру. Одна з його унікальностей полягає в тому, що він має низькі накладні витрати на продуктивність додатків, що робить його ідеальним продуктом для моніторингу додатків у виробничих середовищах.

Він відіграє життєво важливу роль у наданні детального розуміння продуктивності різних компонентів програми, що допомагає розробникам та ІТ-командам у виявленні та усуненні проблем ще до того, як вони спричинять значні збої.

Платформа забезпечує показники в реальному часі, детальний аналіз трасування, аналіз запитів до бази даних, профілювання та відстеження помилок, що допомагає ІТ-командам і розробникам бути в курсі інфраструктури та негайно вживати заходів у разі виникнення інциденту.

Його модуль TelemetryHub допомагає відстежувати весь стек програм. Незалежно від того, чи використовуєте ви мікросервіси, безсерверні служби, моноліти чи їх поєднання, його розподілене трасування допоможе вам побачити, як ваша програма працює від кінця до кінця, і допоможе швидко виявити, визначити пріоритети та виправити проблеми.

особливості

 • Виявлення розвантаження пам’яті визначає окремі запити, які потребують інтенсивного використання пам’яті.
 • Сповіщення та оповіщення про різні веб-запити та фонові завдання.
 • Моніторинг бази даних для повільних запитів.
 • Черга запитів може бути використана, щоб визначити, скільки часу потрібно, щоб запит досягнув вашої програми з подальшого висхідного потоку.
 • Можливість відстежувати транзакції на різних рівнях програми.

Scout Application Monitoring — це легка служба моніторингу додатків корпоративного рівня, створена спеціально для сучасних команд розробників. Його простий процес налаштування та зручний інтерфейс користувача роблять його привабливим інструментом для розробників будь-якого рівня кваліфікації. Його ціноутворення базується на транзакціях і фіксується щомісяця, а не на основі вузлів. Scout APM є безкоштовним для відкритого коду.

Заключні слова

APM (Application Performance Monitoring) — це інструмент, який використовується різними компаніями для моніторингу та керування продуктивністю програм. Компанії можуть використовувати APM для виявлення та усунення проблем із продуктивністю до того, як вони вплинуть на кінцевих клієнтів.

Це допомагає підприємствам відстежувати критичні показники продуктивності, контролювати роботу кінцевих користувачів і виправляти проблеми з додатками в режимі реального часу.

Показники APM надають суттєве уявлення про використання програм і продуктивність інфраструктури для підприємств, дозволяючи зацікавленим сторонам планувати та стимулювати розвиток бізнесу.

Крім того, якщо у вас обмежений бюджет або ви віддаєте перевагу самостійним рішенням, розгляньте ці APM з відкритим кодом.