9 API пошуку UPC для точної масової інформації про продукт

Categories:

API пошуку UPC — це потужний інструмент, який допоможе отримати інформацію про численні продукти.

Наявність такого інструменту під рукою може значно принести користь вашому бізнесу, пропонуючи корисні функції та заощаджуючи час і зусилля на ручну роботу.

Отже, ви думаєте про створення веб-сайту чи мобільного додатку та отримання інформації з універсального коду продукту?

Хороший API пошуку UPC може допомогти вам із цим завданням.

Але якщо ви не впевнені, який API пошуку UPC відповідатиме вашим потребам, читайте далі.

Давайте обговоримо, що таке API пошуку UPC, навіщо їх використовувати та найкращі API пошуку UPC для отримання точної масової інформації про продукт.

Що таке UPC Lookup API?

API пошуку UPC — це простий, але ефективний інтерфейс прикладного програмування (API), який витягує точну інформацію про численні продукти та елементи.

Тут UPC розшифровується як універсальний код продукту, який є глобальним стандартним штрих-кодом, який виробники в усьому світі використовують в упаковці своїх продуктів для ідентифікації.

API пошуку UPC полегшує власникам бізнесу інтеграцію різних типів програм або веб-сайтів із базою даних продуктів. Коди працюють як звичайні штрих-коди, які ви зазвичай бачите на упаковках товарів із найближчого магазину.

Незалежно від того, чи це програма для сканування UPC, система управління запасами чи сайт для покупок, API пошуку UPC допомагає точно генерувати масову інформацію про продукт, як-от назву продукту, зображення, роздрібну ціну, опис та іншу цінну інформацію. Наявність API пошуку UPC допоможе вам ідентифікувати лінійку продуктів у певному асортименті.

Ринок електронної комерції, який працює з UPC, частково залежить від цих API, оскільки цей простір базується на інфраструктурі, керованій даними. Окрім інформації про продукт, ці API також допомагають переглянути список запасів і дізнатися, скільки продуктів у вас є або скільки вам потрібно поповнити.

Як UPC Lookup API допомагає в дослідженні продукту?

API пошуку UPC були дуже корисними для дослідження продуктів бізнес-організаціями. Ось як API пошуку UPC можуть допомогти в дослідженні продукту:

  • Ідентифікація. API пошуку UPC відіграють важливу роль у дослідженні продуктів, оскільки допомагають ідентифікувати кожен тип продукту окремо. Це позбавляє вас від дослідження кожного типу продукту вручну та отримує всі деталі одночасно.
  • Пошук: ці API допомагають шукати категорії продуктів за їх назвами та дають огляд того, скільки запасів залишилося в інвентарі. Це важливо, коли ви використовуєте значні запаси, а за допомогою API пошуку UPC ви знаєте, коли вам потрібно поповнити запаси.

  • Точність відстеження. Можливість точного відстеження запасів UPC lookup API відіграла важливу роль у дослідженні продуктів. Це допомагає отримати уявлення про рух товару від виробника до будинку споживача.
  • Сегрегація даних про продукт: API пошуку UPC допомагають вам розділяти дані про продукт за географічним розташуванням. Це дуже корисно в управлінні магазином і допомагає продавати продукти відповідно до їх популярності та використання в різних географічних регіонах.
  • Підтримуйте попит: під час дослідження продукту дуже важливо зрозуміти тип продукту, який користується попитом у різні періоди часу. Це допоможе вам поповнити запаси товарів відповідно до тенденції та попиту.

Отже, якщо ви проводите дослідження продукту в певній ніші, де ринкові тенденції швидко змінюються, то API пошуку UPC стане в нагоді. Він підкреслює споживчі тенденції та допомагає вам зосередитися на продуктах, які користуються високим попитом серед споживачів.

  • Відстеження запасів конкурентів: API пошуку UPC можуть повідомити вам інформацію про запаси продуктів ваших конкурентів. Ви можете не лише отримати інформацію про тип продукту, який вони запасають, але й кількість.
  Як додати кілька рядків в одну комірку в Google Таблицях

А тепер давайте розглянемо деякі з найкращих API пошуку UPC, які можна використовувати для отримання точної та актуальної інформації про продукт.

API пошуку штрих-коду

API пошуку штрих-коду вважається одним із найкращих API пошуку UPC серед багатьох користувачів. Це не тільки полегшує керування запасами, але й допомагає інтегрувати бази даних продуктів із вашим торговим сайтом або програмою.

Ви можете швидко викликати API для пошуку інформації про продукт у вашій системі або на торговому сайті, і інструмент негайно повернеться з потрібними деталями. API може повертати всі види деталей, зокрема назву, категорію, опис, дату виробництва, роздрібну ціну, джерело руху та багато іншого.

Ви можете викликати API у своїй системі двома способами: пошуком за штрих-кодом або пошуком за терміном. Під час пошуку за терміном ви можете вводити різні параметри пошуку, як-от назва бренду та категорія, щоб підвищити точність.

Найкраще те, що ви можете використовувати один активний ключ API для всіх своїх запитів. Найважливіше те, що всі результати відображаються в чистому та зрозумілому форматі, що надзвичайно корисно під час дослідження продукту.

Він має цікаву функцію, яка показує десять результатів на сторінку та всі пов’язані результати. Цей інструмент пропонується в чотирьох моделях ціноутворення: Starter, Advanced, Professional і Enterprise.

Альгопікс

Algopix — це добре відомий API пошуку UPC, який дуже корисний під час отримання цін у реальному часі, даних про продукт та іншої відповідної інформації. Він пропонує найкращий у своєму класі API-сервіс пошуку UPC, оскільки повертає інформацію про продукт із численних джерел, таких як Amazon, eBay, транспортні перевізники, тисячі роздрібних торговців і продавців-партнерів.

Незалежно від того, чи бажаєте ви зіставляти продукти чи інтенсифікувати дані каталогу продуктів, ви можете викликати цей API у своїй системі чи програмі для покупок і дозволити йому виконувати решту роботи. Цей інструмент вирізняє цей інструмент з-поміж інших завдяки можливості визначати ефективність продажів продукції та ринкові ціни шляхом аналізу багатьох сайтів.

Крім того, API корисний на всіх рівнях:

  • На рівні продукту він надає інформацію про продукт і аналіз частки ринку.
  • На рівні бренду він забезпечує надійний захист і аналіз конкурентів.
  • На рівні категорії він дає аналіз ключових слів і допомагає приймати рішення на основі даних.

Algopix забезпечує чудове управління запасами, дозволяючи вам переоцінювати продукти та планувати запаси відповідно до динаміки ринку. Ви навіть можете імпортувати життєво важливі точки даних до свого програмного забезпечення ERP або CRM, що допоможе отримати інформацію про ринок.

GO-UPC

GO-UPC має одну з найбільших баз даних продуктів і широке охоплення міжнародного ринку в усіх галузях промисловості. GO-UPC є дуже затребуваним API пошуку UPC серед багатьох власників бізнесу. У ньому використовуються передові технології, які допомагають отримати тисячі даних лише з електронної таблиці UPC.

На відміну від інших API, він зосереджений на наданні високоякісних даних про продукт, і це також завдяки базі даних, яка охоплює майже всі країни світу. Коли ви викликаєте цей API, він надає не лише назву, зображення та ринкову ціну, але й вагу, бренд, категорію, матеріал, колір, розмір та багато інших цікавих деталей.

Go-UPC може навіть надавати спеціалізовану інформацію про продукт, як-от харчову цінність, автора, інформацію про упаковку, пакувальний матеріал тощо. Він інтегрується з багатьма системами керування та додатками для покупок і перетворює пошук UPC у візуальну та читабельну інформацію про продукт.

  Apple може випустити iPhone 15; Тривимірні аватари будуть частиною команд

Використовуючи цей API, ви можете виконувати безліч завдань у своїй програмі, пов’язаній із продуктом, і це дасть вам найкращі результати. GO-UPC пропонує свої послуги в трьох категоріях, які розділені в основному за кількістю запитів API. Ви можете вибрати між програмами для розробників, для стартапів і для підприємств, усі вони доступні за доступною ціною від 19,95 доларів США на місяць.

База даних UPC

База даних UPC — це простий і ексклюзивний API пошуку UPC, який дає вам можливість отримувати інформацію про продукт із значної бази даних, що охоплює всі категорії ринку. Ви можете легко викликати цей API у своїй програмі чи системі через HTTP-запити.

Особливість, яка робить базу даних UPC прибутковою для багатьох власників бізнесу, полягає в тому, що вона пропонує різні кінцеві точки API, яких ви зазвичай не знайдете в інших. Він був запущений у 2010 році, і незабаром став популярним корпоративним варіантом, оскільки міг надавати величезну базу даних інформації.

Окрім такої важливої ​​інформації, як ім’я, ціна, кількість і бренд, API також відповідає, надаючи рейтингову систему, псевдонім товару, зображення продукту та багато інших деталей. На їх веб-сайті ви навіть можете знайти найновіші UPC-коди та елементи, які були додані, і це допоможе вам у плануванні викликів API.

Крім того, ви можете отримати повний доступ до їхньої бази даних безкоштовно, але ви будете обмежені лише 100 викликами API пошуку UPC. Однак, якщо ви хочете більше, ви можете вибрати модель підписки Hobbyist, Standard або Professional, яка може запропонувати до 100 тисяч пошуків.

Байкот

Пропонуючи повний доступ до баз даних із понад 150 мільйонами продуктів, а також із зображеннями, Buycott є одним із найкращих API пошуку UPC. База даних продуктів містить елементи по всьому світу, щоб отримати бажаний результат пошуку.

API завжди надає актуальні результати, оскільки база даних постійно оновлюється щодня. Багато користувачів вважають за краще використовувати свої API, коли йдеться про пошук UPC для точного отримання масової інформації, оскільки сервер швидко відповідає на ваш запит.

Ви можете використовувати API для виклику пакетного пошуку UPC, і ви негайно отримаєте результат. Крім того, ви можете вибрати потрібний тип виведення залежно від ваших вимог, який є у форматі JASON, XML або CSV. Від назви продукту, зображення та опису до розміру, ваги та терміну придатності ви отримаєте результати, які шукаєте.

Зважаючи на це, їхній API не є безкоштовним, і у вас є три варіанти пакетів – базовий, розробника та стартовий. Базовий пакет пропонує обмежений пошук UPC і пакетний пошук, починаючи з 49 доларів США на місяць.

UPCitemdb

UPCitemdb визнано найкращою базою даних пошуку UPC, яка містить понад 495 мільйонів продуктів. Це не звичайний API пошуку UPC, який пропонує повільну відповідь і має обмежені функції.

API дозволяє з легкістю здійснювати як пошук UPC, так і потрібну відповідь буде надано без затримки. Під час кожного пошуку ви отримуєте численні відомості про кожен продукт, такі як назва, зображення, штрих-код, посібник із покупок, розмір, структура та інша корисна інформація.

UPCitemdb дозволяє отримати доступ до своєї бази даних будь-якою мовою програмування, що робить її дуже динамічною. Більше того, ви можете запускати масовий пошук UPC як із надбудови Google Sheet, так і з аркуша Bulk Lookup, таким чином позбавляючи вас від обмежень часу виконання в G Suite.

З його безкоштовним планом ви можете отримати доступ до його бази даних через API, але ви можете робити лише 100 запитів на день. Але як тільки ви перейдете на пакет Dev або Pro, ви отримаєте можливість тисяч пошуків UPC на день, а також численні масові пошуки UPC під час виклику API.

  спілкуватися із зовнішніми користувачами без додавання в якості гостей

Цифра-Очі

З більш ніж 331 мільйоном індивідуальних записів UPC і базою даних, що постійно розширюється, варто розглянути Digit-Eyes, якщо ви шукаєте ефективні API. API можна викликати за допомогою будь-якого програмного забезпечення, і ви отримаєте відповідь в інтерфейсі JSON або XML.

API підходить для інтеграції з усіма типами додатків для покупок у всьому світі, і заслуга в тому, що він розміщений на 10 мовах. Коли ви виконуєте пошук UPC, ви отримаєте всю звичайну інформацію та деяку додаткову інформацію, як-от URL-адресу продукту, інформацію про харчові властивості, право власності на товар, інгредієнти та попередження.

Усі записи, які ви отримуєте через виклики API, витягуються в інтерфейсі JSON, SOAP XML або CSV. Ви можете вибрати безкоштовну версію, якщо у вас обмежене використання, або повну версію, коли ви робите багато викликів API.

Зебра

Служба API пошуку UPC, Zebra, забезпечує точне отримання масової інформації про виробництво, коли вона вам потрібна. Його спеціально розроблено для власників додатків для покупок і керівників ланцюгів постачання, оскільки вони можуть швидко отримати інформацію про тисячі продуктів.

Zebra може допомогти вам прийняти важливі рішення щодо доставки та інвентаризації, показуючи, які продукти доступні та скільки продуктів ви можете доставити. Zebra через API пошуку UPC допоможе вам отримати всі необхідні відомості, будь то назва, колір, кількість, посилання на фото, вага, стан, вартість доставки чи ціновий графік.

Вам не знадобиться зовнішній пристрій або спеціальна програма для використання служби API у вашій системі. Ви можете використовувати його з будь-якою програмою на Javascript, Python, C# та Java, і він працюватиме без будь-яких збоїв.

Однак вам потрібно буде додати ключ Zebra Savanna API до вашої системи, щоб включити інформацію про продукт. Ви можете використовувати його безкоштовно, але ви будете обмежені 100 викликами API пошуку UPC на день. Щоб отримати вищий або необмежений пошук UPC, вам доведеться вибрати базовий план або план Intelligence Barcode.

API Barcode Spider

API Barcode Spider став вибором для багатьох користувачів, коли їм потрібно використовувати API пошуку UPC для збору великої кількості інформації про продукт. Він дуже динамічний, коли справа доходить до інтеграції з іншими системами, і ви можете просто використовувати його з системою управління запасами або програмою для сканування штрих-кодів.

Від роздрібної ціни, історичного діапазону цін і опису до бренду, категорії та назви API поверне всю необхідну інформацію щодо конкретного продукту. API може працювати з кількома мовами програмування, такими як Python, cURL і PHP.

UPC Lookup APIs пропонує три тарифні плани, які ви можете вибрати – Lite план API, Basic план API та план Dev API. Базовий план починається з 9 доларів США на місяць і обмежується 1000 пошуками на день.

Заключні слова

API пошуку UPC необхідні, якщо у вас є програма зі штрих-кодом або торговий сайт або ви хочете оптимізувати керування запасами. Використовуючи API для пошуку UPC, ви можете не лише збирати основну інформацію про продукт, але й отримувати важливу інформацію та приймати кращі рішення.

З такою кількістю API пошуку UPC на ринку, звичайно, стає заплутаним вибрати лише один. А щоб полегшити вибір, ви можете прочитати про найкращі API пошуку UPC із їхніми пропозиціями та вибрати один відповідно до своїх вимог.