techukraine.net techukraine.net 9 API перекладу, щоб зробити вашу програму багатомовною

9 API перекладу, щоб зробити вашу програму багатомовною

| | 0 Comments| 8:13 AM
Categories:

У сьогоднішньому сучасному світі, де все пов’язано, немає сенсу створювати веб-сайт або програму, доступ до якої доступний лише однією мовою.

Щоб охопити глобальну цільову аудиторію, компанії повинні зробити свої продукти та послуги доступними кількома мовами. Але як вони можуть це зробити? Чи не виснажливо створювати кілька сторінок для кожної мови вручну?

Ось тут і вступають у дію API перекладу.

API перекладу: огляд

API перекладу дозволяє програмно перекладати вміст вашої програми або веб-сайту. Він легко підключає вашу програму до платформи перекладу або служби, абстрагуючи процес роботи зі службою перекладу вручну.

Підводячи підсумок, ось переваги створення вашої програми багатомовністю за допомогою API перекладу:

  • Глобальна цільова аудиторія: роблячи програму багатомовною, ви усуваєте мовний бар’єр. Це особливо важливо для глобального бізнесу, орієнтованого на набагато ширшу аудиторію.
  • Локалізація: концепція локалізації стосується обслуговування вашої цільової аудиторії її місцевою мовою. З його допомогою підприємства можуть зробити свої продукти більш персоналізованими.
  • Аналітика: Ви можете проаналізувати продуктивність свого додатка, зробивши його багатомовним, і покращити свої послуги на основі місцевих уподобань.

Залежно від конкретного постачальника API перекладу можуть пропонувати різні послуги та параметри налаштування. Наприклад, ви можете використовувати різні API для ідентифікації мови, отримання альтернативних перекладів, встановлення рівнів якості перекладу тощо.

Хочете дізнатися більше про різні API перекладу? Ось список деяких платформ перекладу API.

Google Cloud Translation API

Джерело: github.com

Google Cloud пропонує a API перекладу який використовує попередньо навчену модель нейронного машинного перекладу для перекладу тексту. Він регулярно оновлює цю модель NMT, щоб включити кращі методи та навчальні дані.

API може перекладати ваш вміст приблизно на 100 мовних пар із необмеженою кількістю перекладів символів на день. Мало того, він може автоматично визначати поточну мову та перекладати її відповідним чином. Наразі він підтримує близько 135 мов.

  Виправити системну помилку Nox Player

Він пропонує два випуски: базовий Cloud Translation і розширений Cloud Translation. Розширена версія має перевагу над базовою версією з точки зору таких функцій, як додавання глосаріїв і спеціальних моделей ML.

Перекладач Azure

Перекладач Azure — це служба AI для перекладу тексту в реальному часі. API для перекладу тексту відомий як API перекладу тексту Azureі підтримує понад 100 мов. Він може перекладати, транслітерувати та виявляти вихідні мови.

Щоб отримати доступ до API, вам потрібно створити обліковий запис Microsoft і Azure, створити ресурс API REST перекладача на Лазурний портал, отримати ключі доступу до API та вибрати мову програмування зі списку підтримуваних мов. Підтримувані мови програмування включають C#, Go, Java, Javascript і Python.

Існує також функція заборони перекладу, яка дозволяє заборонити фрагмент тексту не перекладатися. Ви можете просто додати клас notranslate до свого HTML або встановити для атрибута translate значення «no» ось так – translate=»no».

Послуга перекладача пропонує безкоштовний план і опцію оплати за потреби вашого бізнесу.

API DeepL

DeepL це технологія машинного перекладу, яка надає API для інтеграції з веб-сайтами та програмами. Варіанти використання DeepL включають переклад вмісту веб-сайту, внутрішні комунікації для транснаціональних компаній і створення багатомовних продуктів.

Він забезпечує безпечний спосіб перекладу вашого вмісту без збереження будь-якої інформації та використання її для навчання моделей ШІ. Він також дотримується законів ЄС про захист даних.

DeepL пропонує два плани: один безкоштовний і професійний. З безкоштовним планом ви можете перекладати лише до 500 000 символів на місяць. Перевагою професійного плану є те, що він заснований на ціноутворенні на основі використання. Одним із недоліків DeepL є те, що він доступний лише в вибраних країнах.

  Керувати командою легко з програмним забезпеченням Teamwork

Читайте також: DeepL: краща альтернатива Google Translate?

API Yandex Translate

API Yandex Translate надає всі основні функції, які ви очікуєте від служби перекладу. Тут також є ігровий майданчик, де можна протестувати API.

Він використовує сервіс перекладу, розроблений самим Яндексом, і підтримує понад 90 мов. Відповідь Yandex API доступна в трьох форматах – XML, JSON і JSONP.

Найбільшим недоліком використання цього API є те, що він дуже простий і не містить достатньо функцій.

LibreTranslate

LibreTranslate це API машинного перекладу з відкритим кодом. Він безкоштовний для тестування, особистого чи нечастого використання та поставляється за ліцензією AGPLv3.

Для робочих випадків ви можете розмістити власний екземпляр LibreTranslate на сервері та отримати до нього доступ за допомогою ключа API.

З точки зору функцій, він забезпечує лише переклад тексту та файлів за допомогою REST API, задокументованого на Swagger. Це дуже простий API із купою прості кінцеві точки дозволяючи вам виконувати свою роботу.

Однак він не пропонує розширені функції та підтримує лише близько 30 мов. Ви можете отримати список підтримуваних мов, натиснувши ця кінцева точка.

Переклав

Перекладений API це простий і потужний спосіб програмного перекладу вмісту за допомогою служб перекладу понад 200 мовами. Він також пропонує інформаційну панель для моніторингу всіх запитів API, надісланих до кінцевих точок TranslationOS.

Деякі з його функцій включають розширене використання повторів, включаючи зіставлення ICE та SPICE з пріоритетними приватними пам’ятями перекладів і машинним перекладом, сегментацію рядків, вилучення та повторне вставлення в 71 формат файлів, моніторинг перекладу, включаючи прогрес у реальному часі, гарантію якості та безкоштовний план міграції.

Systran Translate

Як служба машинного перекладу, Сістран надає API, щоб зробити ваш веб-сайт багатомовним із перекладом у реальному часі понад 50 мовами. Ви можете використовувати його для перекладу внутрішніх і зовнішніх програм, платформ обслуговування клієнтів, інтерфейсів продуктів, веб-сторінок тощо.

  7 найкращих фреймворків PHP для кращої розробки програм

Systran надає безкоштовну пробну версію свого API протягом 14 днів і до 500 000 символів. Це API, сумісний із GDPR, корисний для великих корпоративних клієнтів і урядів, які мають найвищі очікування щодо безпеки даних.

Amazon Translate

Amazon Translate це служба нейронного машинного перекладу, яка забезпечує швидкий, доступний і настроюваний мовний переклад для приблизно 75 мов.

Він використовує технологію Active Custom Translation (ACT), щоб налаштувати вихідні дані Amazon Translate без створення або підтримки спеціальної моделі перекладу. Він також може автоматично визначати мови, якщо вони не вказані.

Найбільшою перевагою використання Amazon Translate є екосистема, яка забезпечує бездоганну інтеграцію з іншими інструментами AWS, такими як Transcribe, S3, Lambda, Redshift, DynamoDB тощо. Крім того, він пропонує як безкоштовні, так і тарифні плани з оплатою за використання. для ваших конкретних потреб.

The API перекладу наданий Translate.com, корисний для оптимізації локалізації веб-сайту, програми та підтримки клієнтів.

Цікаво відзначити, що він підтримує як машинний, так і людський формати перекладу. API машинного перекладу підтримує близько 90 мов, а API ручного перекладу підтримує лише близько 60 мов. Однак такі функції, як глосарії перекладів і зберігання, включені лише в API перекладу, створеного людиною.

Він пропонує безкоштовні, розрахунок за використання та спеціальні плани для потреб вашого бізнесу.

Заключні слова

Без необхідності створювати власні системи перекладу з нуля, розробники можуть використовувати потужність служб машинного перекладу у своїх програмах завдяки різноманітним API перекладу. Ці API спрощують інтеграцію багатомовної функціональності в програми в кількох доменах.

Далі перегляньте найкращі платформи перекладу аудіо.