9 інтерактивних і привабливих ідей для розвитку вашого бізнесу

Контент-маркетинг — це найкраща техніка для підвищення залученості користувачів і конверсії. Давайте обговоримо найкращі способи створення привабливого та інтерактивного вмісту.

Оскільки кожна частина Інтернету бореться за увагу, регулярний веб-трафік є розкішшю.

З тих, кому подобається велика кількість щоденних відвідувачів веб-сайту, менше бачать, як вони перетворюються на продажі. Ви можете набриднути комусь один раз, щоб ніколи більше його не побачити.

І контент, будучи першою точкою контакту, не повинен бути нудним. Це має бути захоплююче та пізнавально!

Інтерактивний контент подає інформацію дуже відчутно. Це зацікавлює читача набагато більше, ніж старий добрий текст.

Це не що інше, як мистецтво, замасковане під статтю. Коротше кажучи, це відкриває шлях до міцного зв’язку між споживачем і автором/брендом.

Зазвичай це робиться за допомогою зображень, тестів, калькуляторів, інфографіки, відео, опитувань тощо, щоб допомогти блозі вийти з монологу.

Давайте переглянемо це відео, перш ніж продовжити:

Що таке інтерактивний (і привабливий) вміст?

По-перше, як ти почуваєшся?

Я міг би простими словами пояснити, що Sony робить у просторі інтерактивного контенту. Чи вистачило б цього? Ні.

Отже, окрім того, щоб надати вам смак інтерактивного вмісту, я включив це відео, щоб оновити вас, щоб ви поверталися та продовжували читати.

Ось вона, основна мета будь-якого веб-контенту, залучення.

Отже, Sony використовує ці гігантські екрани лише для полегшення свого робочого простору? Звичайно ні. Просування своєї продукції має займати важливе місце в її порядку денному.

У двох словах, використання інтерактивних інструментів є розумним способом залучення аудиторії для підвищення конверсії.

Отже, чим це відрізняється від традиційної публікації в блозі?

Нормальна проти інтерактивної публікації в блозі

Хоча звичайний допис у блозі може бути інформативним і добре написаним, іноді він стає більше схожим на балаканину. Більшість блогів прокручуються вниз без належного читання.

Тому що часто йому бракує WOW-фактора, щоб захопити читачів до кінця.

Це схоже на цифрову версію газети, від якої лише засмучуються наші очі.

Тож, зрештою, щоб дати читачеві щось більше, ніж просто напруження очей, маркетологи контенту винайшли інтерактивний контент.

Контент з інтерактивними елементами виглядає більш жвавим, дає більше інформації за менший обсяг і забезпечує необхідний відрив від простого тексту.

  Обійти інформацію про: налаштування та перемикання параметрів конфіденційності на панелі інструментів [Firefox]

Це допомагає залучити читача в цикл і залучає його до двостороннього спілкування.

А головне, це вимога часу. Контент-маркетологи вже стрибають у нього наліво та направо.

Тож краще знати все зсередини та не залишатися позаду, щоб зробити свій вміст корисним.

У цьому розділі ми докладніше обговоримо деякі інструменти/утиліти, щоб зробити ваш вміст привабливим.

Калькулятори

Калькулятори – це розумний спосіб залучити клієнтів до вашої воронки продажів.

Численні бренди пропонують такі інтерактивні інструменти розрахунку на основі свого продукту, щоб конвертувати своїх потенційних клієнтів.

#1. Цифровий океан

Ось ще один бренд, Digital Ocean, який використовує свій калькулятор хмарних служб, щоб випередити такі гіганти, як Amazon Web Services, Google Cloud і Microsoft Azure:

Джерело: https://www.digitalocean.com/pricing/calculator/

Як правило, розрахунки підтримуються помітною кнопкою із закликом до дії, щоб максимально використати кожну взаємодію з клієнтом.

#2. Банк Америки

Bank of America використовує цей калькулятор автопозик із закликом до дії, що спонукає користувача подати заявку на отримання позики, негайно поділившись своєю контактною інформацією.

Джерело: https://www.bankofamerica.com/auto-loans/auto-loan-calculator/

Крім того, ці калькулятори можна використовувати як інструмент для диференціації ваших послуг.

#3. VSP Догляд за зором

Джерело: https://www.vspdirect.com/product-wizard-no-zip

VSP Vision Care, багатонаціональна медична страхова компанія з догляду за зором, використовує інтерактивні інструменти, щоб ознайомити користувачів зі своїми планами страхування.

Цей інструмент допоміг клієнтам уникнути плутанини та вибрати план, який найкраще підходить для їх конкретної ситуації.

Опитування та опитування

Зворотній зв’язок важливий. Жоден бренд не може сприймати своїх клієнтів як належне.

Опитування та опитування — це прості інструменти для вимірювання настроїв громадськості до або після запуску продукту. Бренди також використовують це для отримання відгуків про свої послуги.

Раніше опитування включали методи, які використовувалися десятиліттями, як-от опитування по телефону чи опитування на листівках. Але завдяки ненав’язливій природі онлайн-опитування наразі це найкращий метод дізнатися думки споживачів.

Саме з цієї причини, Mercedes Benz використовує SmartSurvey збільшити відсоток відповідей і зробити результати опитування точнішими.

Так само його можна використовувати, щоб повідомити аудиторії про запуск нового сервісу.

Для створення опитувань можна використовувати такі інструменти, як Hotjar.

Вікторини

Чи знаєте ви простий вікторина допомогла Zenni Optical отримати понад 1 мільйон доларів США доходу, 29 410 потенційних конверсій і 9 655% ROI за 6 місяців? Це була просто вікторина з дев’яти запитань, створена, щоб допомогти клієнтам вибрати окуляри.

Подібним чином Zenni Optical має цей інтерактивний тест, щоб розширити свою воронку продажів:

Ви можете використовувати Qzzr створювати видатні вікторини. Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете спробувати Thrive Quiz Builder.

  Що таке «безкоштовні» програми і як вони працюють?

Інтерактивні електронні книги

Інтерактивна електронна книга – це довгий вміст із багатьма інтерактивними елементами, як-от аудіо, відео, посилання, інфографіка – усе в одному.

Інтерактивні електронні книги можуть посилити ваші маркетингові кампанії. Вони можуть детально інформувати ваших клієнтів про продукти та послуги.

Створення інтерактивного контенту є нормою в галузі онлайн-освіти. Різні інструменти для створення інтерактивних електронних книг для розширення бази користувачів, як-от Teachable, Thinkific тощо.

Одним із таких прикладів чудової інтерактивної електронної книги є тут.

Інтерактивні відео

Відео набагато випереджає текст і зображення в приверненні уваги.

Але інтерактивні відео – ще один крок далі.

Натисніть тут побачити «з іншого боку». Просто натисніть і утримуйте R або клацніть лівою кнопкою миші під час відтворення відео, щоб змінити візуальні елементи та всю сюжетну лінію.

Хоча це було лише вступне інтерактивне відео, ця техніка може мати більш серйозні випадки використання, ніж просто відтворення альтернативної сюжетної лінії.

Наприклад, інтерактивні відео мають інтерактивні частини, які допомагають залучати користувачів і переходити. Це, у свою чергу, запобігає відволіканню та забезпечує перегляд відео до кінця.

Подібна стратегія, використана Wirewax для NBC Universal, пов’язувала вміст у відео безпосередньо з кошиком для покупок. Це бачив а На 30% вищий коефіцієнт конверсії ніж у середньому по галузі.

360-градусне інтерактивне відео також є чудовим способом залучити аудиторію, як цей віртуальний тур від Гарвардського коледжу:

Джерело: Click тут здійснити віртуальний тур.

У ньому є коментар до кожного розділу з елементами, які можна натиснути. Крім того, угорі є посилання «Подати онлайн-заявку», щоб одразу конвертувати потенційних клієнтів.

Інфографіка

Малюнок вартий тисячі слів.

Додайте трохи інформації, і вуаля, ви отримаєте інформативний візуальний матеріал – інфографіку, – яким поширюватимуться набагато більше, ніж аналогами.

Наприклад, я можу написати кілька абзаців про веб-сайт, на якому ви читаєте цю статтю, techukraine.net, або це може зробити:

Як і інші цікаві інструменти, інфографіка є свіжим способом створення цікавого контенту.

Він представляє важливу інформацію в привабливих візуальних зображеннях.

Деякі контент-маркетологи також використовують інфографіку для відображення складної інформації своїм клієнтам. Ось як Піт Дзедзіч, генеральний юрисконсульт і головний операційний директор Life Insurance Strategies Group, використав інфографіку, щоб 2x їхній дохід.

Інтерактивна інфографіка – крок вперед від інфографіки. Чартерний інститут ергономіки та людського фактору, Великобританія, створив інтерактивну інфографіку про те, як залишатися здоровим, працюючи вдома.

Натисніть тут для взаємодії з оригінальною інфографікою.

Ви можете використовувати Canva або Visme, щоб створити свою першу інфографіку.

Пояснювачі

Це, як правило, стиль анімації дошки, щоб ваші пояснення виглядали в реальному часі. Поглянь:

  Reedy пропонує розумне швидке читання онлайн та офлайн [Chrome]

Знову ж таки, головна мета цієї стратегії – захопити й утримати увагу глядача повністю.

Цей інструмент також можна використовувати в освітній галузі. Він намагається відтворити відчуття перебування в фізичному класі.

Ви можете спробувати такі служби, як VideoScribe, Аніматрон для створення анімаційних відео на дошці.

Аудіо статті

Останнім трендом у сфері контент-маркетингу є аудіо статті.

Він може перетворити ваші статті на подкасти. Перевага подкастів у тому, що вони не напружують очі. Крім того, їх можна слухати за кермом або готувати.

Ці інструменти є перетворювачами тексту в мову з кнопкою PLAY у базовій формі.

Кредити зображення: Livemint

Текст у відео

Припустімо, що це оновлення аудіостатей. Він використовує підхід перетворення тексту на відео за допомогою штучного інтелекту.

За допомогою цієї функції ви можете перетворити свій текст на відео. Це останнє доповнення до створення цікавого вмісту.

Гляньте:

Хоча це не підходить для креативних користувачів YouTube, це все одно є захоплюючим способом подання простого тексту.

Наразі він перебуває на стадії зародження. Тож сподіваюся, що після проходження певних циклів розробки він стане більш переконливим.

Ви можете використовувати Синтезія щоб перетворити будь-який текст у відео AI. Ви можете конвертувати статті чи інформаційні бюлетені в аудіовізуальний вміст. Його також можна використовувати на додаток до тексту, подібно до функції звукового коментаря.

Крім перерахованих вище, є ще кілька методів створення захоплюючого контенту.

Наприклад, інструменти оцінювання або діагностики можна використовувати у формі анкети. Вони збирають цінну інформацію про користувача та відповідно пропонують продукти/послуги.

Зрештою, будь-що, що містить деякі нестандартні ідеї, які краще зацікавлять користувача, може бути технікою, яку варто спробувати.

Висновок

Контент-маркетинг — це вічнозелена стратегія розвитку надійної воронки продажів. А з винахідливими маркетологами він стане ще більш домінуючим.

Тож настав час активізувати гру контенту, тому що вам потрібно зробити щось надзвичайне, щоб виділитися.

Зрештою, створюйте інтерактивний та привабливий вміст, який допоможе вашому вмісту легко зв’язатися з найпотужнішою сутністю будь-якого бізнесу: клієнтом.